Чи чули ви про кроухантерів/кілерів у Львові?

Автор yaroslav21, 20.01.2013 21:06:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Цитата: YserL від 22.01.2013 16:22:50
У іншому випадку це просто розвага. Гарно замічено, спочатку тваринки, потім люди.


Не обгрунтовано. Нормальна, не хвора на всю голову людина, думає, перед тим як кудись стрілити, і думає про наслідки. Звісно якщо людина повний деградант і відморозок, то може і по людях шмаляти, але то не є нормально. З рештою людина є по суті мисливець та хижак, і вміти вбивати - це нормально, така сутність людини, звісно гуманісти скажу що ба! то не людина а звір, якщо вбиває заради забави, але мисливці теж вбивають тваринок заради забави і їм це дозволено законом і вважається нормою, тож качку вбити норма, а ворону ні? І хто тут казав про вороб"їних? Мова йшла про вороньїх, а то зовсім різні птахи, шпачки то файно, люблю їх фоткати, грачі теж нормальні, вОрони розумні і гарні, а от ворОни та сороки - то зло ;) На рахунок кицьок та собачок, то собачок стерелізують, а кицьок я люблю, нехай живуть та плодяться)))

antihunter

Ну, це більше схоже на правду - просто подобається їх вбивати. Я просто сказав, що це необов"язково, є гуманніші і дієвіші методи, та якщо тобі таке подобається - прошу дуже. Коли в тебе будуть діти - візьми їх з собою, їм буде цікаво подивитись.

vitruxa

Коли виносять вирок прикріплений судом і законом то його виконує розтрільна команда, ТО Є ОДНЕ,  коли людина виконує вирок через свої переконання це називається по іншому!!!

Lesyk

Цитата: antihunter від 22.01.2013 18:02:57
Коли в тебе будуть діти - візьми їх з собою, їм буде цікаво подивитись.
Найтупіше що можна було сказати. Якщо йому подобається займатися сексом/бухати в бунеках/будь-яке інше цікаве, але не цілком "етичне" заняття - коли в нього будуть діти йому також варто б було брати на то подивитися?

antihunter

ЦитуватиНайтупіше що можна було сказати. Якщо йому подобається займатися сексом/бухати в бунеках/будь-яке інше цікаве, але не цілком "етичне" заняття - коли в нього будуть діти йому також варто б було брати на то подивитися?
Є різниця - бухаючи ти впливаєш лише на себе, тихенько, щоб ті самі діти - свої чи чужі - не бачили ні наслідків, ні процесу. Те саме з сексом. Зі стрільбою таке зробити важче.

Lesyk

Цитата: antihunter від 22.01.2013 18:28:50
Є різниця - бухаючи ти впливаєш лише на себе, тихенько, щоб ті самі діти - свої чи чужі - не бачили ні наслідків, ні процесу. Те саме з сексом. Зі стрільбою таке зробити важче.
Не згоден ніразу. Все залежить від людини. Пусті пляшки і використані презики можна побачити будь-де, особливо в тихих місцях Стрийського парку, тощо. Те, що Стінгер пуляє собі в пернатих ще не значить що його наслідками засипано все довкола.

YserL

Цитата: stinger від 22.01.2013 17:56:54
Цитата: YserL від 22.01.2013 16:22:50
У іншому випадку це просто розвага. Гарно замічено, спочатку тваринки, потім люди.


Не обгрунтовано. Нормальна, не хвора на всю голову людина, думає, перед тим як кудись стрілити, і думає про наслідки. Звісно якщо людина повний деградант і відморозок, то може і по людях шмаляти, але то не є нормально.
Це моя суб'єктивна думка.
Швагр "нечаяно" догнав заяця на дорозі, підняли його, він сумно подивився, посмикався, і помер. Дехто вбиває заради таких моментів...

linuxoid

Колись великий Мао (то що Дзе Дун) віддав наказ винищити горобців в Китаї (в оригіналі воно називалось так: ?????, ??????). Даний елемент (горобці) крав рис, а отже підлягав репресіям як ворог народу без суду і сліддства. Заодно під руку попали всі невеликі птахи, щоб вже точно рис ніхто не смів красти в народу.
Перший врожай після горобиної Варфоломіємої ночі і диво! Врожай збільшився, ворог переможений!
Але, коли почали висаджувати рис для наступного врожаю саджанці були знищені гусінню і сараною, наступні роки врожаю не було і настав голод в котрому загинуло 10 млн. людей.

"На звалищах є стільки чайок, скільки воно може прогодувати" - в тому, що в містах є надмірна чисельність птахів винні не птахи, а наш спосіб життя, отдже винні ми!

antihunter

ЦитуватиНе згоден ніразу. Все залежить від людини. Пусті пляшки і використані презики можна побачити будь-де, особливо в тихих місцях Стрийського парку, тощо. Те, що Стінгер пуляє собі в пернатих ще не значить що його наслідками засипано все довкола.
Я навіть не заперечую, що це теж не діло.
Справа в іншому - хто колись бачив як помирає тварина, і в нього не здригнулось серце, і виникло бажання зробити це ще - це ж клініка...

yaroslav21

Цитата: antihunter від 22.01.2013 19:46:57
ЦитуватиНе згоден ніразу. Все залежить від людини. Пусті пляшки і використані презики можна побачити будь-де, особливо в тихих місцях Стрийського парку, тощо. Те, що Стінгер пуляє собі в пернатих ще не значить що його наслідками засипано все довкола.
Я навіть не заперечую, що це теж не діло.
Справа в іншому - хто колись бачив як помирає тварина, і в нього не здригнулось серце, і виникло бажання зробити це ще - це ж клініка...
Особливо коли нарваний стафорд(умовно) покусає дитину,і не треба говорити про бидло господарів,я думаю мало хто здригнеться коли його пристрелити.Веду до того,що все дуже суб"єктивно. Можна зробити поділ.
1.Жалісливі
2.Помірно жалісливі.
3.Вибірково жалісливі.
4.Нейтральні
5.Твердолобі
6.Абсолютно твердолобі
7.Патологічні
8.Маніакально патологічні.

antihunter

Ну тут є пряма загроза життю-здоров"ю, це інше - крайня необхідність. А просто тому що хочеться - це недобре, якщо говорити м"яко.

yaroslav21

Цитата: antihunter від 22.01.2013 21:25:55
Ну тут є пряма загроза життю-здоров"ю, це інше - крайня необхідність. А просто тому що хочеться - це недобре, якщо говорити м"яко.
Небуває хочеться...у кожної дії є мотивація,але декому вона зрозуміла,а декому ні,все залежить.Будь що можна виправдати, мотивуйте свої думки.

Le-i-3o

Цитата: yaroslav21 від 22.01.2013 21:48:15
Цитата: antihunter від 22.01.2013 21:25:55
Ну тут є пряма загроза життю-здоров"ю, це інше - крайня необхідність. А просто тому що хочеться - це недобре, якщо говорити м"яко.
Небуває хочеться...у кожної дії є мотивація,але декому вона зрозуміла,а декому ні,все залежить.Будь що можна виправдати, мотивуйте свої думки.
Ой мені здаєтся ти сильно перегинаєш, за твоїми словами оправдати можна і Бревіка і Чикатило і ше безліч таких імен. Уних ж була мотивація а ми просто її не розумієм.
Він копав, і ти копай!!!

YserL


Alter

Ото мені цікаво - а на форумах мисливців є теми про доцільність полювання та психологічну залежність власне мисливців як класу? Якщо є, то копіюйте сюди посилання і не морочте голови - хто стріляв, той і буде стріляти, і ніякі пацифісти з їх зверненнями до гуманності/етики/норми моралі ніц не вдіють.

П.С. Сам на селі дроздів стріляю - в сезон черешень і полуниці. Спочатку робив всякого роду відлякувачі а-ля вітряків, що тарабанять і теде, але толку ніц. Тому, хоч і шкода, але стріляти приходиться. Що на це пацифісти скажуть?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Ioan85

Цитата: Alter від 23.01.2013 00:04:03
П.С. Сам на селі дроздів стріляю - в сезон черешень і полуниці. Спочатку робив всякого роду відлякувачі а-ля вітряків, що тарабанять і теде, але толку ніц. Тому, хоч і шкода, але стріляти приходиться. Що на це пацифісти скажуть?

Врожай спілий. Збирати, рвати  треба!!!

Alter

Малось на увазі що наші пернаті друзі не дають нічому з того достигнути. В тому-то і проблема - зжерають ще зеленими.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Цитата: antihunter від 22.01.2013 18:02:57
Ну, це більше схоже на правду - просто подобається їх вбивати. Я просто сказав, що це необов"язково, є гуманніші і дієвіші методи, та якщо тобі таке подобається - прошу дуже. Коли в тебе будуть діти - візьми їх з собою, їм буде цікаво подивитись.

Ха! До речі мене в дитинстві батько часто брав на полювання, вчив стріляти з різної зброї, за що я йому дуже вдячний, і своїх дітей я буду вчити, адже гарний хлоп має вміти і курку зарубати і свиню заколоти і ворону стрілити якщо треба, і гуманізм тут ні до чого. І я не закликав знищіти всіх ворон, як хтось навів приклад про китайських горобців, але принаймні допомогти в зменшенні популяції пернатих завжди радий, звісно ж по можливості :)

Roy

Читаю ось тут про гімно на вулицях, балконах, будинках, про ягоди і усміхаюсь.  :) Про що мова?

Справа не в тому, що хтось турбується про урожай та про чистоту.
Хлопаки, не забувайте, що ми Мужики - мисливці, цей інстинкт вполювати/вбити десь ще закорінений в наших генах, в когось більше, а в когось менше. Вбивали наші пращури, і це власне і є еволюційний, спадковий залишок від них - вбити щось живе.
Вбити і отримати кайф, в теперішніх вузьких моральних рамках вбивати птахів і гризунів - непогана сатисфакція.

Це прекрасно відчувається. Сам не раз вбивав животинку, спершу було дуже жаль. Відтоді, я зрозумів тих людей, які ходять по лісах і полях, в пошуках здобичі і що звуться мисливцями :)

Зрозумів, яке задоволення отримують мисливці, коли полюєш на щось крупне і хиже, що навіть може дати здачі. Ось і це є першопричиною. ІМХО.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

yaroslav21

Цитата: Roy від 23.01.2013 01:31:51
Читаю ось тут про гімно на вулицях, балконах, будинках, про ягоди і усміхаюсь.  :) Про що мова?

Справа не в тому, що хтось турбується про урожай та про чистоту.
Хлопаки, не забувайте, що ми Мужики - мисливці, цей інстинкт вполювати/вбити десь ще закорінений в наших генах, в когось більше, а в когось менше. Вбивали наші пращури, і це власне і є еволюційний, спадковий залишок від них - вбити щось живе.
Вбити і отримати кайф, в теперішніх вузьких моральних рамках вбивати птахів і гризунів - непогана сатисфакція.

Це прекрасно відчувається. Сам не раз вбивав животинку, спершу було дуже жаль. Відтоді, я зрозумів тих людей, які ходять по лісах і полях, в пошуках здобичі і що звуться мисливцями :)

Зрозумів, яке задоволення отримують мисливці, коли полюєш на щось крупне і хиже, що навіть може дати здачі. Ось і це є першопричиною. ІМХО.  ;)
Відверта,твереза думка .Дякую

226 Гості, 0 Користувачів