Чи чули ви про кроухантерів/кілерів у Львові?

Автор yaroslav21, 20.01.2013 21:06:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

antihunter

Так пращури вбивали заради їжі або ворога на війні, а не просто так, нє ?
Якщо це спорт, і цікаво вистежити і влучити, то чи не краще пейнтбол - і здачу може дати, і супротивник рівний, і жертв нема. А вбивати беззахисну милу істоту заради задоволення щоб подивитись як вона вмирає...
Вашою логікою можна виправдати все - згвалтування, вбивство, крадіжку - "Хочеться. Інстинкт" :)

Dexter

Цитата: antihunter від 23.01.2013 08:13:23
Так пращури вбивали заради їжі або ворога на війні, а не просто так, нє ?

Підтримую повністю, не потрібно зганяти все на пращурів,  вони полювали для того щоб з'їсти а ми дополювалися до того, що є велика і груба Червона книга.

Моє ІМХО це те що людина спочатку доведе все до стану катастрофи а тоді починає нарікати на те як природа розвивається під їхнім впливом ( гівно,голуби,ворони) ібо людина вже давно не є мисливцем вона самий натуральний паразит.  >:(
А паразит це шкідник тому давайте відстрілювати людей ( сарказм )

Roy

Цитата: antihunter від 23.01.2013 08:13:23
Так пращури вбивали заради їжі або ворога на війні, а не просто так, нє ?
Якщо це спорт, і цікаво вистежити і влучити, то чи не краще пейнтбол - і здачу може дати, і супротивник рівний, і жертв нема. А вбивати беззахисну милу істоту заради задоволення щоб подивитись як вона вмирає...
Вашою логікою можна виправдати все - згвалтування, вбивство, крадіжку - "Хочеться. Інстинкт" :)

Така сутність чоловіка. Як вже зазначав, це все суб'єктивно щодо понять. Комусь пейнтболу достатньо, а комусь на звірину полювати. Ми всі різні, і в цивілізованому світі, головне розуміти це. Є добро і зло, і рівно порівну. Це аксіома.
Виправдати частково, нажаль і ці жахливі речі можна. Наряду з соціальними проблемами ці інстинкти цілком можуть проявлятися і виплескуватись в це.
Meine Ehre heißt Treue

yaroslav21

Цитата: Roy від 23.01.2013 10:12:37
Цитата: antihunter від 23.01.2013 08:13:23
Так пращури вбивали заради їжі або ворога на війні, а не просто так, нє ?
Якщо це спорт, і цікаво вистежити і влучити, то чи не краще пейнтбол - і здачу може дати, і супротивник рівний, і жертв нема. А вбивати беззахисну милу істоту заради задоволення щоб подивитись як вона вмирає...
Вашою логікою можна виправдати все - згвалтування, вбивство, крадіжку - "Хочеться. Інстинкт" :)

Така сутність чоловіка. Як вже зазначав, це все суб'єктивно щодо понять. Комусь пейнтболу достатньо, а комусь на звірину полювати. Ми всі різні, і в цивілізованому світі, головне розуміти це. Є добро і зло, і рівно порівну. Це аксіома.
Виправдати частково, нажаль і ці жахливі речі можна. Наряду з соціальними проблемами ці інстинкти цілком можуть проявлятися і виплескуватись в це.
І не факто,що добро це насправді добро,бо живемо ми в більшості випадків керуючись стереотипами.І це потрібно усвідомити.

Ioan85

Цитата: Roy від 23.01.2013 01:31:51

Хлопаки, не забувайте, що ми Мужики - мисливці, цей інстинкт вполювати/вбити десь ще закорінений в наших генах, в когось більше, а в когось менше. Вбивали наші пращури, і це власне і є еволюційний, спадковий залишок від них - вбити щось живе.
Вбити і отримати кайф, в теперішніх вузьких моральних рамках вбивати птахів і гризунів - непогана сатисфакція.

Це прекрасно відчувається. Сам не раз вбивав животинку, спершу було дуже жаль. Відтоді, я зрозумів тих людей, які ходять по лісах і полях, в пошуках здобичі і що звуться мисливцями :)

Зрозумів, яке задоволення отримують мисливці, коли полюєш на щось крупне і хиже, що навіть може дати здачі. Ось і це є першопричиною. ІМХО.  ;)

Так може краще і йти на полювання пращурівськими методами, з луком чи списом. І здобичі більше шансів вижити і пращурівський драйв у полюванні. А то шукають собі легких шляхів, по качці дробом. Це приблизно те саме якби рибаки ловили рибу динамітом чи електровудочками

linuxoid

Вбивають заради задоволення і без наміру забрати м'ясо чи хутро або малолєтки, або ті, кого прийнято називати маньяками ІМХО. Спричинити яку-небуть шкоду популяції вбиваючи одиночні екземпляри нерелально, тому це не є мотивацією, а лише відмазкою.
Мисливський інстинкт розвинутий не у всіх людей, бо не всі люди були мисливцями і хижаками, а всі люди є всеїдні, а отже все залежить від пристосування до місцевих умов.

GreenLION

Який інстинкт? Про що ви говорите? Люди залишили всі свої інстинкти в далекому минулому... Навіть головний інстинкт до продовження роду вже не діє... Подивіться скільки гомосятіни всякої...
А говорити: я стріляю ворони бо в мене прокинувся інстинкт мисливця - це смішно, аналогічно як і аргумент: я дбаю про долю людської цивілізації, якій загрожують ворони і сороки. Є навалом других глобальних проблем, які набагато більше потребують вирішення і крім відстрілу ворон можна зайнятись чимось, що принесе більше користі. А навіть якщо з'явиться реальна проблема з надмірно великою кількістю будь-яких тварин, думаєте її важко вирішити? Тиждень часу для комунальної служби...
Щодо мисливства: воно полягає у активтивному відпочинку, розвазі, драйві внаслідок вистеження, переслідування ну і вкінці вбивства диких тварин. Вся фішка в тому щоб лазити по лісі, вистежувати і переслідувати, а вбивство то вже для отримання трофея або з метою використати цінні частини звіра. Мисливці самі виступають проти і не поважають псевдоахотніків, котрі никаються в броньованих доміках на деревах і валять кабана (якого женуть єгері) зі снайперки з розривними патронами.  Полювання - це хоббі аналогічно як і риболовля. Не можна сказати що ловлять рибу, бо хочеться її вбити і зловити кайф.
І взагалі кажуть що навіть звичайне мисливство розвиває жорстокість. А коли вибивають і від вбивства отримують кайф, то вже явно не нормально.
То ІМХО. Щоб в тому розібратись треба психологію читати...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

antihunter

ЦитуватиВбивають заради задоволення і без наміру забрати м'ясо чи хутро або малолєтки, або ті, кого прийнято називати маньяками ІМХО. Спричинити яку-небуть шкоду популяції вбиваючи одиночні екземпляри нерелально, тому це не є мотивацією, а лише відмазкою.
Абсолютно згоден. Причому вбивають жеж беззахисних тварин. Там де є реальна небезпека цих "мисливців" не видко :)


100-та секунда

linuxoid

Цитата: GreenLION від 23.01.2013 13:32:56
Який інстинкт? Про що ви говорите? Люди залишили всі свої інстинкти в далекому минулому... Навіть головний інстинкт до продовження роду вже не діє... Подивіться скільки гомосятіни всякої...
А говорити: я стріляю ворони бо в мене прокинувся інстинкт мисливця - це смішно, аналогічно як і аргумент: я дбаю про долю людської цивілізації, якій загрожують ворони і сороки. Є навалом других глобальних проблем, які набагато більше потребують вирішення і крім відстрілу ворон можна зайнятись чимось, що принесе більше користі. А навіть якщо з'явиться реальна проблема з надмірно великою кількістю будь-яких тварин, думаєте її важко вирішити? Тиждень часу для комунальної служби...
Щодо мисливства: воно полягає у активтивному відпочинку, розвазі, драйві внаслідок вистеження, переслідування ну і вкінці вбивства диких тварин. Вся фішка в тому щоб лазити по лісі, вистежувати і переслідувати, а вбивство то вже для отримання трофея або з метою використати цінні частини звіра. Мисливці самі виступають проти і не поважають псевдоахотніків, котрі никаються в броньованих доміках на деревах і валять кабана (якого женуть єгері) зі снайперки з розривними патронами.  Полювання - це хоббі аналогічно як і риболовля. Не можна сказати що ловлять рибу, бо хочеться її вбити і зловити кайф.
І взагалі кажуть що навіть звичайне мисливство розвиває жорстокість. А коли вибивають і від вбивства отримують кайф, то вже явно не нормально.
То ІМХО. Щоб в тому розібратись треба психологію читати...

Інстинки в нас є, бо ми частина тваринного світу, як не крути, але людина має ще свідомість, з допомогою котрої інстинкти можуть бути частково або повністю "заглушені".
Щодо полювання, то полювання на качок, кабанів, зайців та їнших, кого можна з'їсти я підтримую і сам не проти би пополювати, але за умови, що здобич буде вся з'їдена. Те саме про рибальство.

Roy

Що ж, вважаю тема себе виправдала. Кіллери, кроухантери, вони серед нас.  :) Красава.

А тепер розкажу про свій досвід вбивства тварин.
Спочатку був кролик, сіренький такий, був вбитий і приготований в духовці, з сметанкою та морквочкою.
Далі була гуска. Жалюгідним чином була відрубана їй голова, і ще її обезголовлене тіло бігало з 5 хвилин по ґанку, обдрипуючи при тому кров'ю мені штани та все навколо.
Була чемно запечена в печі, з чорносливом і яблуками.
Далі були кози. Навіть не так, козел і кізочка. Перерізали горло обом. Приготували джиз-биз та хашламу.
Всі вбивства тварин проводились виключно на зморений голодом шлунок.

Вбив заради задоволення, ну ви зрозуміли  ;)
І взагалі, харашо в дєрєвнє лєтам.
Особисто для мене, такі мої інстинкти на тому і закінчуються.



Meine Ehre heißt Treue

Stinger

 :) Мені доводилось вбивати курей, відчикрижувати їм голови сокирою, потім гарненька зупа виходила, барана різали, гарний шашлик робили на кісточці, свиню кололи з подальшою розчленьонкою, були ще голуби різні, деякі перетворювались в їжу, деякі в експонати, ворони час від часу траплялися, правда в їжу не використовувалися... Баклана колись над Дніпром збив, правда теж не їли, тільки фоткались, один з перших трофеїв)))

Блондинка в кедах

Кроухантери - цікава тема, вставлю і я сюди своїх 5 копійок.
Як на мене, то все виглядає дуже просто, майже як у Шекспіра:  "Бути чи не бути?" Вбивати чи ні?
Людина це природжений хижак, тільки у когось цей інстинкт розвинений краще, а в інших - переважає гуманність.
Людей, які систематично вбивають тварин, пташок і т.п. можна умовно розділити на дві категорії:
1. Мисливець - людина, яка захоплюється мисливством (сюди можна віднести і рибальство), яка вбиває тварин заради наживи, задоволення, з метою використання їх м'яса, хутра і т. ін. Мисливець вбиває з розумом, але не нищить, вбиває стільки, скільки дозволено відповідними інстанціями, вбиває рівно стільки, скільки потрібно йому для життя та втамування свого інстинкту.
2. Браконьєр... Нібі теж мисливець, але ні. Він не вбиває, він нищить!!! Так, саме нищить тварин заради тої ж самої  наживи, задоволення, з метою використання їх м'яса, хутра і т. ін. Робить це без жодного дозволу і в будь-який час.

Постає питання: "Хто ж тоді кроухантери ?" На мою думку, це все ж таки браконьєри, або люди, яким ліньки тратитись на мисливство: купувати відповідну зброю, дозвола, чекати відкриття сезону,  їхати в ліс.

Одного разу спостерігала картину: сусід курив  на балконі і  під папіроску з кавусею почав стріляти ворон... Згадую, як хлопчаки змагались хто крутіший і з пістолата на кульки стріляли горобців. Хіба це нормально?!!! А потім валяються мертві тушки, шкандибають по вулиці підбиті голуби, ворони, горобці... Діти то все несуть до дому, батьки несуть в клініку, а в клініці ще й кицю поранену лікують бо мала необережність замаскуватись під пташку.

Зменшенням популяції голубів, які нищать архітектуру чи, банально, ляпають нам "щастя" на плечі, повинні займатись спеціальні служби.
Стрекотливі сороки день-два покричать на дереві і полетять геть (у мене перед вікнами росте сосна і взимку настає такий перівод).
Відносно с/г, не знаю як то правильно робиться, але думаю, що вбиваючи пташок, які нищать урожай, ми піддаємо той же урожай загрозі бути з"їденим кимось або чимось іншим.

yaroslav21

Досить яскравий суспільний феномен,коли страждання тваринки викликають більше жалю ніж страждання людини і саме тоді виникає питання,де худоба?

antihunter

Це легко пояснити - тварина абсолютно беззахисна, і абсолютно залежна від людини. Як мала дитина.

onyx

ЦитуватиБога нема, а є природа. Природу треба міняти і знищувать все, що в ній непотрібно.
Цікаві досліди
А знищувать ворогів народного господарства треба самольотами, бо воздушки то неефективно.
P.S. Якщо серйозно я за правило убив - з'їж, відстрілювати пташок заради задоволення здорова людина  не повинна.

Stinger

Цитата: antihunter від 24.01.2013 09:54:16
Це легко пояснити - тварина абсолютно беззахисна, і абсолютно залежна від людини. Як мала дитина.

Ага, особливо ворона, яка є хижак і падальник ;D Беззахисна тваринка... Ви ще щурів згадайте...

T.a.Z.z.Z

Полювання(захоплення) і життя то є трошки різні речі.
На полюванні інша живність, їстивна принаймні, навіть ті самі голуби дикі, смачні:)
А в місті одна падоль і навіть би зїсти не проти того самого голуба, але ж подивитись, що він їсть, аж бридко стає, тому і є така штука вбити і не зїсти.
Якщо дивитись на ситуацію в Україні: зараз голубів/ворон/сорок як і мишей з щурами і роблять вони однакові справи, хоча миші ще ховаються, а от пернаті до людей лізуть, розводять всяку нечисть. А розвелось їх стільки тому що з одного боку оці органи про які писали вище в нас не діють, а з іншого більш масштабнішого в нас мусорки не прибирають тижнями і пташки замість того що б на поле полетіти поїсти чогось нормального, їдять сміття. Тому їх вбивство є доброю справою:) Особливо в міжсезонні полювання, можна гарно навчитись цілитись:)
А ще щодо котиків і песиків. Собаки приблуди ідуть на поля і вбивають зайчатину, вони ще гірше лисів, потім на полюванні ходити хіба по собачих слідах) А котики мене вже так дістали, під вікнами кожного вечора кричать, напевне і в них постріляю трошки скоро)
видалено адміністрацією

Stinger

Котиків теж стріляємо час від часу, але не на смерть, а так, за для профілактики, аби не лазили де не треба і не обсикали двері і підвіконники. Від синця ніц не станеться, зате подумає перед тим як лізти і ссяти ;)

Dexter

Цитата: T.a.Z.z.Z від 24.01.2013 19:34:58
Полювання(захоплення) і життя то є трошки різні речі.
На полюванні інша живність, їстивна принаймні, навіть ті самі голуби дикі, смачні:)
А в місті одна падоль і навіть би зїсти не проти того самого голуба, але ж подивитись, що він їсть, аж бридко стає, тому і є така штука вбити і не зїсти.
Якщо дивитись на ситуацію в Україні: зараз голубів/ворон/сорок як і мишей з щурами і роблять вони однакові справи, хоча миші ще ховаються, а от пернаті до людей лізуть, розводять всяку нечисть. А розвелось їх стільки тому що з одного боку оці органи про які писали вище в нас не діють, а з іншого більш масштабнішого в нас мусорки не прибирають тижнями і пташки замість того що б на поле полетіти поїсти чогось нормального, їдять сміття. Тому їх вбивство є доброю справою:) Особливо в міжсезонні полювання, можна гарно навчитись цілитись:)
А ще щодо котиків і песиків. Собаки приблуди ідуть на поля і вбивають зайчатину, вони ще гірше лисів, потім на полюванні ходити хіба по собачих слідах) А котики мене вже так дістали, під вікнами кожного вечора кричать, напевне і в них постріляю трошки скоро)
Цитата: stinger від 24.01.2013 19:57:50
Котиків теж стріляємо час від часу, але не на смерть, а так, за для профілактики, аби не лазили де не треба і не обсикали двері і підвіконники. Від синця ніц не станеться, зате подумає перед тим як лізти і ссяти ;)


стріляйте бабульок,студентів і дітей котрі підгодовують котиків і голубів=)
так хочаби якийсь сенс буде в ваших діях=)

Stinger

Котиків ніхто не підгодовує, вони свійські і просто шаряться від двору до двору заради погуляти)

271 Гості, 0 Користувачів