Чи чули ви про кроухантерів/кілерів у Львові?

Автор yaroslav21, 20.01.2013 21:06:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Crew

Краще піти на вулицю, яка починається від Проспекту Свободи, біля МакДональдсу ( на вулицю виходить службовий вхід в МакДак ). Ось там дійсно багато голубів, а жителі ше їх годують, шо дуже нервує.

Alter

Цитата: Блондинка в кедах від 28.01.2013 23:47:58
А ще - це дуже хороше органічне добриво. В неті пишуть, що продають його по 2.50  - 5 грн/кг

Непогана ідея для бізнесу  "з нуля" :)
Шуруєш собі з мішечком на вул.Франка 71 (колишній магазин "Дари Моря")... і встигай підставляти мішечок

P.S. з вас +1 за ідею ;)

А зі свинячого гівна калу роблять спеціальні метанові реактори для отримання цього влельми цінного газу з не дуже цінного матеріалу. То мож організувати виробництво азоту із голуб'ячих відходів, і цим же ж можна змотивувати жалосні настрої щодо цих пташок? Мол навіть те що вони сруть нам на голову - то теж корисно, там азот.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Ioan85

Цитувати
Про голубиний послід.
Незважаючи на те, що в наш час голубиний послід є серйозною проблемою у великих містах, особливо для пам'ятників і монументів, в 16-18х століттях він вважався дійсно безцінним ресурсом в Європі.
Голубиний послід вважався набагато більш ефективним добривом ніж гній. Причому настільки ефективним, що на в'їздах до голубника були розміщені озброєні охоронці. І неспроста - досить часто траплялися крадіжки голубиного посліду.
Крім цього, в Англії в 16 столітті голубиний послід був єдиним відомим джерелом селітри, яка, в свою чергу, була одним з найважливіших компонентів пороху. В результаті чого на ринках Європи вартість голубиного посліду була просто шаленою.
В Ірані, наприклад, було заборонено вживати в їжу голубине м'ясо, голубники використовувалися виключно як джерело добрива для баштанних культур, а у Франції та Італії голубиний послід використовувався для добрива виноградників і конопляних культур
(С) http://lolfacts.ru/o-golubinyx-kakashkax/

yaroslav21

Так хто сперечається?тільки чомусь(напевно мало) місцева влада неспромоглась домовитись з інвесторами про будівництво заводу по генерації метану на Грибовицькому звалищі. А уявіть якщо якийсь фермер вирішить вкласти кошти і побудувати установку по переробці гімен в енергію для власного використання(а ефективність існуючих установок,дасть можливість освітлювати/опалювати ше пів села),то повірте,що не одну банку карвалолу і вазеліну треба використати щоб все працювало офіційно. Тому перспектива для птичок попрацювати на благо людства ще зовсім неблизька, а доти їхні дупи треба затикати хто чим може.

:-)

Цитата: yaroslav21 від 29.01.2013 20:31:10
Так хто сперечається?тільки чомусь(напевно мало) місцева влада неспромоглась домовитись з інвесторами про будівництво заводу по генерації метану на Грибовицькому звалищі. А уявіть якщо якийсь фермер вирішить вкласти кошти і побудувати установку по переробці гімен в енергію для власного використання(а ефективність існуючих установок,дасть можливість освітлювати/опалювати ше пів села),то повірте,що не одну банку карвалолу і вазеліну треба використати щоб все працювало офіційно. Тому перспектива для птичок попрацювати на благо людства ще зовсім неблизька, а доти їхні дупи треба затикати хто чим може.

Уявіть, блаблабла.
Цитата: Synoptyk від 29.01.2013 13:18:19
був звук...музика ...промови.
Я от роблю, не на лайні. Але із автоматикою якісною трабли. Я нід моар свинцевих акум. І перетворювач в нормальну синусоїду.
Ну і то не на продаж. Та й городити ще одну електомережу вдома це таки напряжно.

А голуби навпроти офісу якось будуть бідні, коли жаба котра мене на пневматику душить відволічеться. Вони сцуки зі шприх важко дістаються. Гидко. Ще й шприхи пошкодити можна.
Декольтем своїм мене манила.

Synoptyk

Цитата: :-) від 29.01.2013 20:55:02
Уявіть, блаблабла.
Цитата: Synoptyk від 29.01.2013 13:18:19
був звук...музика ...промови.
Я от роблю, не на лайні. Але із автоматикою якісною трабли. Я нід моар свинцевих акум. І перетворювач в нормальну синусоїду.
Ну і то не на продаж. Та й городити ще одну електомережу вдома це таки напряжно.

А голуби навпроти офісу якось будуть бідні, коли жаба котра мене на пневматику душить відволічеться. Вони сцуки зі шприх важко дістаються. Гидко. Ще й шприхи пошкодити можна.


Шо курим??? 8)
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Alter

ЦитуватиШо курим???

Людина займається серйозною науковою роботою, про що і було повідомлено в попередньому пості.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

yaroslav21

О,перші жертви,чи я щось пропустив?

Stinger

Та Смайл правильно каже, тре коллайдер будувати і усьо гуд буде 8) Наукова робота потребує розрахунків...

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Mike

На мій погляд тема немає змісту.
Навіть якщо кожен, хто тут висказався за відстріл, буде кожного дня убивати по 10 голубів та ворон(що зрозуміло ж ніхто не робить), на ситуацію в місті це не вплине абсолютно ніяк.
А щоб серйозно зменшити популяцію потрібно у це вкласти доволі багато грошей та зусиль... На мій погляд, у міста є куди важливіші проблеми куди б можна було вкласти ці гроші та зусилля. Ту ж проблему зі смородом згадати...

Crew

Можно просто розставляти шипи там де голуби сидять і в центрі їх вже буде менше.

Alter

Цитата: Crew від 03.02.2013 21:31:51
Можно просто розставляти шипи там де голуби сидять і в центрі їх вже буде менше.

Дезь вже проскакувала подібна ідея залити у Полтву бідон нумер п'ятої шанелі, же би не смерділо.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

yaroslav21

Цитата: Alter від 04.02.2013 17:56:32
Цитата: Crew від 03.02.2013 21:31:51
Можно просто розставляти шипи там де голуби сидять і в центрі їх вже буде менше.

Дезь вже проскакувала подібна ідея залити у Полтву бідон нумер п'ятої шанелі, же би не смерділо.
А якшо повернутисі до питаннє смороду в місті,то ліпше каждому мешканьцу і каждому заїжджому наср.ти під міськрадою.

inkognito

ЦитуватиА якшо повернутисі до питаннє смороду в місті,то ліпше каждому мешканьцу і каждому заїжджому наср.ти під міськрадою.

А ніхолєри не змінит. Йно бідним мешканцям центру буди смердіти моцніше, але вони звикли до цього прикрого факту. Насправді, смердит давно-давно: у цьому смороді запах Полтви мабуть найприємніший.
Resistance is futile

yaroslav21

Цитата: inkognito від 04.02.2013 21:33:02
ЦитуватиА якшо повернутисі до питаннє смороду в місті,то ліпше каждому мешканьцу і каждому заїжджому наср.ти під міськрадою.

А ніхолєри не змінит. Йно бідним мешканцям центру буди смердіти моцніше, але вони звикли до цього прикрого факту. Насправді, смердит давно-давно, і в цьому смороді запах Полтви мабуть найприємніший.
Як казав стрико Місьо,а най би було.

280 Гості, 0 Користувачів