Автор Тема: Жовтневе / Левандівка  (Прочитано 11318 разів)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Жовтневе / Левандівка
« Відповідь #20 : 23.01.2013 20:08:22 »
Я історик-націоналіст і проти жидо-ляхських меншовартісних назв. Я за українські назви! Вперед, Жовтневе! Геть Левандівка! Слава Україні!

Що поганого в назві вулиць Львова - Дружби, Донбасівська, Космонавтів, Криворізька, Велосипедна? Але їх перейменували. Натомість зробили назву вулиці на честь Вашингтона, який до Львова не має ніякого відношення ні в чому. Схоже, що в топонімічній комісії Львова сидять нездорові люди. Жовтневе - просто назва місяця. Це не "Комуністичне" і не "Ленінське". Всім відомо, що в жовтні відбулося немало важливих подій української історії в різні роки.

Героям Слава! ІМХО то кепсько бути настільки категоричним яко ти. У всяких урядових комісіях у 99% випадків беруть участь нездорові люди, проте не бачу нічого поганого у таких назвах вулиць - Дружби, Донбасівська, Космонавтів, Криворізька, Велосипедна. Ти хотів мати вулиці на кшалт 29-перевулку ім.Степана Бандери та 9-м Шухевича? А що ти думаєш щодо назв вулиць на кшталт Джона Леннона чи Джахара Дудаєва? Чому, ці без перебільшення видатні люди не мають бути увічнені в історії Славетного Міста Лева? Є так я є, по-більшості міняти ніц не треба.

З.І. №1 Не дай Бог шоб у нас так сталось як співає U2 у Where the streets has no name, кому нудно стартує із 2-ї хвилини

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GzZWSrr5wFI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GzZWSrr5wFI</a>

З.І. №2 А вулиці ім.У-Два у нас нема. Ім. Боно також  :)
  З.І. №3 Bexx'у категоричне попередження. Ще трохи і своїми сентенціями будеш веселити когось на інших форумах, але точно не тут.  ;)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 316
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 23.01.2013 20:14:58 »
Цитувати
З.І. №2 А вулиці ім.У-Два у нас нема. Ім. Боно також  :)
Було би файно наприклад вул. Оззі Озборна))))
Розшарити F VK G+

bexx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -25
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 23.01.2013 20:20:06 »
А куди зникла вулиця Чарльза Дарвіна? Адже Чарльз не комуніст. Хоча наукові здобутки цього вченого підтримують львівські науковці. Тепер ця вулиця називається "Просвіти".
Розшарити F VK G+

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 23.01.2013 20:27:26 »
Я мешкав у СРСР, до речі. Але був неповнолітнім.
Pan jest niepe?nosprawnym prowokatorem? ::)
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #24 : 23.01.2013 20:28:12 »
Цитувати
Було би файно наприклад вул. Оззі Озборна))))

Багато хто Озіка любит та шанує, але поки у нас в місті жиє Rufus - не буде такого. Причина банальна - Озік кажанів смакував на концерті... Окрім того не забуваймо, що перейменувати вулицю - це не у відро пукнути. Це яко мінімум зміна документів усіх мешканців, ЖЕКи, ОССБ, БТІ тощо. Вже мовчу про бідних субєктів економічної діяльності незалежно від форми власності, що матимуть "щастя" мешкати на вулицях, що підут під перейменування. Про райони я взагалі мовчу...

Цитувати
А куди зникла вулиця Чарльза Дарвіна? Адже Чарльз не комуніст. Хоча наукові здобутки цього вченого підтримують львівські науковці. Тепер ця вулиця називається "Просвіти".

Та ви шановний ще й "політичний" на додачу до всього іншого. Не буду кормити троля, чого бажаю іншим вельмишановним дописувачам. Дякую!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

bexx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -25
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 23.01.2013 20:29:43 »
Я мешкав у СРСР, до речі. Але був неповнолітнім.
Pan jest niepe?nosprawnym prowokatorem? ::)
На цьому форумі заборонена іноземна мова
Розшарити F VK G+

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 316
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #26 : 23.01.2013 20:34:25 »
To Incognito: я звичайно жартую на рахунок вул. Оззі Озборна. Але було би файно :) :) :) :)
То bexx: досить вже вимахуватися. Буде Левандівка і все. КРАПКА. ТОЧКА!!!!! Хоч зварйюй!!
Розшарити F VK G+

Le-i-3o

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 198
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 23.01.2013 20:41:43 »
to: bexx
А у Вас шановний пане історику, є якісь шанувальники руху за Ваш Жовтневий, чи може хто крім Вас піднімав ці питання?

А в чому Ваш націоналізм проявляєтся?

Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
« Відповідь #28 : 23.01.2013 21:02:00 »
.jpeg портрети учасників бесіди:

bexx якому явно бракує їжі

STALKER у якого явний butthurt

:-) з його єдиним, але влучним дописом

Ну а всі інші не дали харчів bexx-y, тому всього-навсього

Розшарити F VK G+

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 316
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #29 : 23.01.2013 21:13:21 »
Та реально-людина не розуміє, що взагалі пише. Я щось дуже емоційно  зреагував. Правильніше сказати-трафило.
Розшарити F VK G+

bexx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -25
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 24.01.2013 02:16:28 »
Та реально-людина не розуміє, що взагалі пише. Я щось дуже емоційно  зреагував. Правильніше сказати-трафило.
То ти не думаєш, що пишеш. Невже ти проти простих людей, а за олігархів стоїш? Коли проти назви місяця "жовтень"
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
« Відповідь #31 : 24.01.2013 02:31:48 »
Якшо чесно, bexx, ти вже навіть мене задовбав. Назви хоча б одну причину для чого варто перейменовувати цілий район, щоб окупило усі ті проблеми і суперчки, які викличе подібна реформа? Давай цю одну причину, заради якої не гріх переробляти усі документації міській владі та приватним підприємцям. Давай цей єдиний аргумент, який буде вартий втрати купи грошей, часу і сил тисяч людей
Розшарити F VK G+

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 316
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #32 : 24.01.2013 02:41:15 »

Цитувати
То ти не думаєш, що пишеш. Невже ти проти простих людей, а за олігархів стоїш? Коли проти назви місяця "жовтень"

Дядько ти якийсь неадекватний! Я тобі кажу про назву району а не про назву місяця.
Розшарити F VK G+

chyapay

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 24.01.2013 05:23:53 »
та він походу або дуже товстий троль (і підпільний комуняка lol), або поцієнт з ушкодженнями черепної пустопорожнини ім. Головного Мозку (звідки в таких нет - во чудеса творить вуйцьо з кабелем). Таких facepalm-ів як з "жо(-п-/-вт-)невим" чи "стої(-ш/-ть) за олігархів" давно не читав. Ги-ги..
Розшарити F VK G+

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 24.01.2013 10:46:50 »
    Та що ж ви так на людину з благими намірами наїжджаєте? Ну не розуміє людина, що назва "Жовтневе" у більшості народу асоціюється перш за все з совітами і всіма додатками до них, а роль козацтва у формуванні колективного уявлення про жовтеть серйозно-таки підзабулась.

А, і ще. Ну не бачу я об'єктивних підстав назву міняти. Львів - місто із багатою історією та своїми власними традиціями, і проти того ніхто не попре. Відповідно багато локацій мають назви, що склалось історично (КЕП), і то є нормально, і всі до того звикли. І те, що Львів є містом, на яке мала вплив не лише українська культура - з тим теж треба рахуватись.

Тому тут Лесик правий - де ті причини, щоб історичну назву, яка існує у свідомості напевне таки всіх львів'ян, замінювати на назву з двійним змістом, яку мало хто чув? Я думаю від такої пропозиції (про переіменування на Жовтневе) в міській раді у всіх свідомих націоналістів стався би серцевий припадок, і ніякі козаки тут би не допомогли пану bexx-у відкараскатись від звинувачень у просуванні совіччини під прикриттям національної ідеї.

Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

bexx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -25
    • Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 24.01.2013 15:20:39 »
Назви місцевостей не регулюються топонімічною комісією Міськради, лише назву можна відродити шляхом публікації в картографічному виданні
Розшарити F VK G+

bexx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -25
    • Перегляд профілю
« Відповідь #36 : 24.01.2013 15:33:06 »
та він походу або дуже товстий троль (і підпільний комуняка lol), або поцієнт з ушкодженнями черепної пустопорожнини ім. Головного Мозку (звідки в таких нет - во чудеса творить вуйцьо з кабелем). Таких facepalm-ів як з "жо(-п-/-вт-)невим" чи "стої(-ш/-ть) за олігархів" давно не читав. Ги-ги..
Ти неосвічена людина з дивними стереотипами. Я не комуніст. Не можна плювати на все, що з'явилося до 1991 року. Невже ти зруйнуєш район Сихів, що був збудований при "комуняках"? Невже ти стратиш львів'янина, відомого поета Павличка, бо він атеїст і колишній комуніст?
http://demotivators.org.ua/b/v/507839
Не слід так сприймати період до 1991 року. Тим паче у Львові всі українською розмовляли, а тепер російськомовних щоразу більшає. І цей факт засмучує.
Розшарити F VK G+

Le-i-3o

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 198
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 24.01.2013 15:40:37 »
to bexx: Я не розумію суті подальшої дискусії? Левандівку ніхто Жовтневим називати не буде це тобі фізично кожного Львівянина в цьому переконати треба буде.
Ти це розумієш?
Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!

bexx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -25
    • Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 24.01.2013 15:52:20 »
to bexx: Я не розумію суті подальшої дискусії? Левандівку ніхто Жовтневим називати не буде це тобі фізично кожного Львівянина в цьому переконати треба буде.
Ти це розумієш?
І так люди пам'ятають назву. Всі пам'ятають універмаг Жовтневий, де тепер ВОПАК
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null