Ужгород(Закарпуття) на суботу 26 січня

Автор Roy, 24.01.2013 21:47:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Плануємо їхати на матрасно-пізнавальну вилазку в місто Ужгород, на один день.

Склад експедиції: Руфус, Композиторка, я і Блондинка в кедах. Наразі.
Туди добиратимемося поїздом 099 Київ - Ужгород. Відправлення зі Львова о 00:49. Прибуття в кінцевий пункт 06:52
Назад поїздом 602 Солотвино -Львів, відправлення 23:58 до Львова прибуття о 06:40

Ідея їхати туди цілком спонтанна. Серед списків must see Невицький замок, центр міста а також заклад Деца у Нотаря.
Квитки братимемо завтра в обідній час. Хто має бажання цікаво провести суботній день - приєднуйтеся.
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Було б ще цікаво відвідати Ужгородський замок та дерев"яну церкву Архангела Михаїла (Шелестівська церква), що була збудована у 1777 році

Golem

Шкода шо не машиноу - могли б заїхати на Термальні Води в Косино. Якраз сезон :)

В самому Ужгороді є ще дегустаційний зал Шардонe
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Ідіть відразу пити каву - там кав'ярні в 7.00 відкриваються. Але то аж в центрі. Десь в цьому районі мені сподобалася, але давно було розташування не пригадаю. Там два поверхи, в будинку, як квартира.
А тут була електровня вугільна, наразі тіко водяна в наявності.

Декольтем своїм мене манила.

Legolas

Доброго Дня Шановні дослідники та відкривачі. Чи малий час читаю ваш форум, але предмету для написання не було. Але все міняється. :)

З вами поїхати мабуть не вийде. Але в Ужгороді був неодноразово і раджу подивитись на фізичний факультет УжНУ.
http://wikimapia.org/8414847/uk/Фізичний-факультет-УжНУ
Також на Греко-католицький кафедральний собор.
http://wikimapia.org/11725373/uk/Греко-католицький-кафедральний-собор
На ужгородську філармонію(колишня синагога).
http://wikimapia.org/13713725/Transcarpathian-Oblast-Philharmonic
І звісно ж прогулятись пішохідним мостом та відвідати Ужгородський Замок.

Навіть якщо не вдасться попасти в приміщення замку - не варто розчаровуватись. Адже можна погуляти по території яка знаходиться за оборонними мурами. Це такий собі міні-сквер з лавочками, скульптурами та чудовим краєвидом на місто й гори з муру.

А посидіти можна у цікавому пабі Еґен. :D На жаль ніяк адреси не згадаю. Заклад звісно не рівня Львівським кнайпам та кавярням, але цікавий насамперед якісною музикою в колонках.


063-70-000-59 номер таксі в Ужгороді.


П.С. Потягом Солотвино-Львів я б радив не їхати. Через не надто "приємний" запах та інколи "пригоди" у вагонах цього потягу. Гіршим потягом я ще не їздив. Хоча якщо плацкарт чи купе - це ще нічого. А от загальний вагон...ворогу не побажаєш. Хоча можливо мені так "щастило".

П.П.С. Щасливої дороги та лише позитивних вражень від подорожі! :)

:-)

Цитата: Legolas від 25.01.2013 15:45:21
А посидіти можна у цікавому пабі Еґен. :D На жаль ніяк адреси не згадаю. Заклад звісно не рівня Львівським кнайпам та кавярням, але цікавий насамперед якісною музикою в колонках.
Як на мене то каварні там кращі за Львівські, найперше кавою, найдруге випічкою. У Львові ж каварні туристооріентовані, що сакс, бо конвеєр, а от в Ужгороді роками люди ходять до одної і тої ж каварні перед роботою, де спілкуються Таку каву я пив хіба вдома, коли клав 2 ложки замість однієї. :)
Декольтем своїм мене манила.

antihunter

ЦитуватиУ Львові ж каварні туристооріентовані, що сакс, бо конвеєр, а от в Ужгороді роками люди ходять до одної і тої ж каварні перед роботою
Деца у нотаря - 100% туристичне місце, яке не люблять місцеві. У Львові просто вибір разів в 20 більший - на любий смак.
Паб Іган - хороший, теж був. Нажаль забувся що ще радили місцеві, але точно не радили Децу у нотаря.

Khimik

У Львові не роблять татарського біфштекса, як у Деци  8)
На вечір можна спробувати посидіти в Снеці - часами там мєсні хіпаблуди збиралися з гітарами і мож було посейшенувати з ними на ф-но.
В Кактусі (внизу) також інколи хлопці лабали всякі кавери дсить непогано.
На Невицький тра їхати з ковбасками. Поки все облазиш, пофоткаєш - вже і зголоднієш :)

inkognito

ЦитуватиДеца у нотаря - 100% туристичне місце, яке не люблять місцеві. У Львові просто вибір разів в 20 більший - на любий смак.
Паб Іган - хороший, теж був. Нажаль забувся що ще радили місцеві, але точно не радили Децу у нотаря.

Але ж...Але ж там всюди подають МЯСО з невинно убієнних братів наших менших! Навіть із поросятка із арійсько-блакитними очима...
Resistance is futile

antihunter

ЦитуватиАле ж...Але ж там всюди подають МЯСО з невинно убієнних братів наших менших! Навіть із поросятка із арійсько-блакитними очима..
Я готовий їм це пробачити за умови смачного і поживного стейку, якщо той хто порося різав зробив це не тому, що йому приносить радість і духовний оргазм вбивство блакитноокого.

Roy

Дякую за поради. Наразі зайшли в заклад "Палачінта", дуже непоганий глінтвейн за студентські 10 гривень.

Перші враження від міста - це вивіски і рекламні таблички руско - укройонским язіком. Перекус наразі. І апахмел))
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Поїзд Солотвино - Львів, то катастрофа!  :o :(

Приїхали. Чіркну звітик скоро, опишу наші пригоди.
Meine Ehre heißt Treue

193 Гості, 0 Користувачів