Автор Тема: Бункер зв'язку між Давидовом і Гончарами (обговорення)  (Прочитано 7195 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1253
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 459
    • Перегляд профілю
Офігезний, цікаво зараз в кого на балансі перебуває.
Всім +!!!
Акумуляторна, дизельна була? У виниківському майже немає вент шахт.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1253
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Акумуляторна, дизельна була? У виниківському майже немає вент шахт.

Була, але все зрізано під корінь. Лише запах лишився.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Цікаве розташування клапану надлишкового тиску. В разі вдалого збігу обставин може дати по голові :)
Розшарити F VK G+
курча

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 41
  • Дослідник
    • Перегляд профілю
    • eXplorer
Те що на фото номер 13: це таблички для позначення телефонних або струмових кабелів. :)
Розшарити F VK G+
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗа ... ;)

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Ну що ж-молодці :). Ці ліси навколо, як на мене досить цікаві. Весною буду там досліджувати територію.
Розшарити F VK G+

Dexter

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 146
    • Перегляд профілю
Наситупного разу бахіли в зуби і будемо досліджувати все що затоплене, рівень води на початках не великий , але не знати що там далі=)
Розшарити F VK G+
Pride

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Наситупного разу бахіли в зуби і будемо досліджувати все що затоплене, рівень води на початках не великий , але не знати що там далі=)

Далі там лише трубо- кабеле- дренаж-о-проводи. І все.Сцоррі
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

ProfiTrol

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
Якщо хтось знає. Цей об’єкт охороняється чи ні?
Розшарити F VK G+
Nobody is Perfect - I am nobody !!!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1253
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Якщо хтось знає. Цей об’єкт охороняється чи ні?
На момент останнього перебування не охоронявся.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

ProfiTrol

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
Цитувати
На момент останнього перебування не охоронявся.
Файні новини. Дякую за відповідь.
Розшарити F VK G+
Nobody is Perfect - I am nobody !!!

whoops

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
З того що я накопав в інеті про бункери звязку то завжди будували два бункери: один для приймання і один для передачі інформації (на відстанні ~10-15км один від одного). В нашому випадку, я так розумію, це в Давидові і Винниках. Вони б мали бути зєднанні кабелем з зовнішним захистом та повітрям під тиском. Думаю кабель мав би бути серйозний і знаходитись на значній глибині. Цікаво чи кабель ще не викопали і чи є ще такі колодязі в лісі на шляху від Давидова до Винник?

Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1055
    • Перегляд профілю
Є ще третій бункер розташований фактично в самому місті, на Пасічній. Ось трохи фото з нього https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6810
Схожі колодці на території є, весь метал, звичайно, давно викопали.

Якщо перший бункер для прийому, другий для передачі, то третій тоді нащо? Чи ще десь є четвертий?  ;)
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
З того що я накопав в інеті про бункери звязку то завжди будували два бункери: один для приймання і один для передачі інформації (на відстанні ~10-15км один від одного). В нашому випадку, я так розумію, це в Давидові і Винниках. Вони б мали бути зєднанні кабелем з зовнішним захистом та повітрям під тиском. Думаю кабель мав би бути серйозний і знаходитись на значній глибині. Цікаво чи кабель ще не викопали і чи є ще такі колодязі в лісі на шляху від Давидова до Винник?
Дійсно є ВЧ на вул. Пасічній, там теж є бункер( аля телеграф там був). Тобто бункер на Пасічній то якби проміжний між Винниківськими бункерами і Давидівським. Відстань від бункера на Пасічній до Давидівського по прямій складає 8,8 км тобто майже 9 км. Думаю треба шукати щось невідомо що, аля НУП( по російськи необслуживаемый усилительный пункт по украінськи необслуговуваний підсилювальний пункт) чи може навіть щось ще бункероподібне або в Великому Лісі або Лісі Вулька( це старі назви Винниківського лісопарку), або в тій частині Винниківського лісопарку, що за кільцевою дорогою- там де знаходиться Давидівський бункер.
Нижче умовна карта:
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Карта дрібна. Ця детальніша:
Розшарити F VK G+

Xaolas

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 265
    • Перегляд профілю
Цитувати
Тобто бункер на Пасічній то якби проміжний між Винниківськими бункерами і Давидівським. Відстань від бункера на Пасічній до Давидівського по прямій складає 8,8 км тобто майже 9 км. Думаю треба шукати щось невідомо що, аля НУП( по російськи необслуживаемый усилительный пункт по украінськи необслуговуваний підсилювальний пункт) чи може навіть щось ще бункероподібне або в Великому Лісі або Лісі Вулька( це старі назви Винниківського лісопарку), або в тій частині Винниківського лісопарку, що за кільцевою дорогою- там де знаходиться Давидівський бункер.
Поперше, необхідно для початку подивитися нормативи розміщення. Враховуючи допуск до 10-15км сильно сумніваюся, що там десь ще буде якийсь об'єкт. І да, не забуваємо про Черепин з його аналогічним об'єктом. Можливо
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Хм 10-15 км це звичайно цікава версія. Але тут зявляється дещо цікавіше,-якщо провести лінії між усіма бункерами ми будемо мати геометричну фігуру - трикутник, вершина якого буде розміщуватися у Давидові.
Отже я розділив відстані умовно, тобто пояснюю свою умовну карту:
1) S-1-відстань від Винниківських бункерів до ВЧ на Пасічній, складає 3,5 км напряму.
2) S-2-відстань від ВЧ на Пасічній до бункера Давидів-Гончари, складає 9 км напряму.
3) S-3-відстань від бункера Давидів-Гончари до Винниківських бункерів, складає теж 9 км напряму.
Звичайно ви розумієте, що це відстані умовні-кабло не йде напряму так як я то намалював, воно може йти звивисто залежно від умов, місцевості в якій воно прокладено.
І версії щодо розташування аля НУПів чи бункероподібних споруд, які можуть мати відношення до даного вузла звязку.
1) В районі села Бережани. Теоретично місце ідеальне, село оточене залісненими пагорбами, на якомусь пагорбі, щось може бути, та й електроживлення поряд.
2) В районі тублікарні. Теоретично теж місце ідеальне, лікарня оточена лісом, повинна мати електропідстанцію то полюбому.
3 В районі бази відпочинку "Львівська Швейцарія", ще ідеальніше місце, теж місцина оточена лісом, сама база в ямі, теж є електрика, поряд дачні ділянки "Давидів", які теж в ямі, і теж tлектрифіковані.
Це все мої домисли моєї дурнуватої голови, але бути може всяке.
Нижче карта:

Реально на мою думку треба дослідити всі типу кабельні траншеї що є у Винниківському Лісі, промалювати їх полюбому на GPS. Воно якусь відповідь може дати.
Чекаю ваші версії.
Розшарити F VK G+

Wolff

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 101
  • Хто шукає той знайте).
    • Перегляд профілю
Минулого року гуляв навколо туб. лікарні. ніяких підозрілих траншей не надибав (. (хотя це і не було приорітетом їх шукати ).
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Так металюги ше напевно не добрались)
Розшарити F VK G+

Wolff