Бункер зв'язку між Давидовом і Гончарами (обговорення)

Автор Roy, 25.01.2013 12:13:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

YserL

Офігезний, цікаво зараз в кого на балансі перебуває.
Всім +!!!
Акумуляторна, дизельна була? У виниківському майже немає вент шахт.

Roy

Цитата: YserL від 25.01.2013 12:31:43
Акумуляторна, дизельна була? У виниківському майже немає вент шахт.

Була, але все зрізано під корінь. Лише запах лишився.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цікаве розташування клапану надлишкового тиску. В разі вдалого збігу обставин може дати по голові :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Hel_2

Те що на фото номер 13: це таблички для позначення телефонних або струмових кабелів. :)
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

STALKER

Ну що ж-молодці :). Ці ліси навколо, як на мене досить цікаві. Весною буду там досліджувати територію.

Dexter

Наситупного разу бахіли в зуби і будемо досліджувати все що затоплене, рівень води на початках не великий , але не знати що там далі=)

inkognito

Цитата: Dexter від 25.01.2013 17:31:42
Наситупного разу бахіли в зуби і будемо досліджувати все що затоплене, рівень води на початках не великий , але не знати що там далі=)

Далі там лише трубо- кабеле- дренаж-о-проводи. І все.Сцоррі
Resistance is futile

ProfiTrol

Якщо хтось знає. Цей об'єкт охороняється чи ні?
Nobody is Perfect - I am nobody !!!

Roy

Цитата: ProfiTrol від 20.05.2013 16:10:40
Якщо хтось знає. Цей об'єкт охороняється чи ні?
На момент останнього перебування не охоронявся.
Meine Ehre heißt Treue

ProfiTrol

ЦитуватиНа момент останнього перебування не охоронявся.
Файні новини. Дякую за відповідь.
Nobody is Perfect - I am nobody !!!

whoops

З того що я накопав в інеті про бункери звязку то завжди будували два бункери: один для приймання і один для передачі інформації (на відстанні ~10-15км один від одного). В нашому випадку, я так розумію, це в Давидові і Винниках. Вони б мали бути зєднанні кабелем з зовнішним захистом та повітрям під тиском. Думаю кабель мав би бути серйозний і знаходитись на значній глибині. Цікаво чи кабель ще не викопали і чи є ще такі колодязі в лісі на шляху від Давидова до Винник?


Bottlehunter

Є ще третій бункер розташований фактично в самому місті, на Пасічній. Ось трохи фото з нього https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6810
Схожі колодці на території є, весь метал, звичайно, давно викопали.

Якщо перший бункер для прийому, другий для передачі, то третій тоді нащо? Чи ще десь є четвертий?  ;)
Най жиє Гуцулія!

STALKER

Цитата: whoops від 26.04.2017 17:28:48
З того що я накопав в інеті про бункери звязку то завжди будували два бункери: один для приймання і один для передачі інформації (на відстанні ~10-15км один від одного). В нашому випадку, я так розумію, це в Давидові і Винниках. Вони б мали бути зєднанні кабелем з зовнішним захистом та повітрям під тиском. Думаю кабель мав би бути серйозний і знаходитись на значній глибині. Цікаво чи кабель ще не викопали і чи є ще такі колодязі в лісі на шляху від Давидова до Винник?
Дійсно є ВЧ на вул. Пасічній, там теж є бункер( аля телеграф там був). Тобто бункер на Пасічній то якби проміжний між Винниківськими бункерами і Давидівським. Відстань від бункера на Пасічній до Давидівського по прямій складає 8,8 км тобто майже 9 км. Думаю треба шукати щось невідомо що, аля НУП( по російськи необслуживаемый усилительный пункт по украінськи необслуговуваний підсилювальний пункт) чи може навіть щось ще бункероподібне або в Великому Лісі або Лісі Вулька( це старі назви Винниківського лісопарку), або в тій частині Винниківського лісопарку, що за кільцевою дорогою- там де знаходиться Давидівський бункер.
Нижче умовна карта:

STALKER


mitncik

ЦитуватиТобто бункер на Пасічній то якби проміжний між Винниківськими бункерами і Давидівським. Відстань від бункера на Пасічній до Давидівського по прямій складає 8,8 км тобто майже 9 км. Думаю треба шукати щось невідомо що, аля НУП( по російськи необслуживаемый усилительный пункт по украінськи необслуговуваний підсилювальний пункт) чи може навіть щось ще бункероподібне або в Великому Лісі або Лісі Вулька( це старі назви Винниківського лісопарку), або в тій частині Винниківського лісопарку, що за кільцевою дорогою- там де знаходиться Давидівський бункер.
Поперше, необхідно для початку подивитися нормативи розміщення. Враховуючи допуск до 10-15км сильно сумніваюся, що там десь ще буде якийсь об'єкт. І да, не забуваємо про Черепин з його аналогічним об'єктом. Можливо

STALKER

Хм 10-15 км це звичайно цікава версія. Але тут зявляється дещо цікавіше,-якщо провести лінії між усіма бункерами ми будемо мати геометричну фігуру - трикутник, вершина якого буде розміщуватися у Давидові.
Отже я розділив відстані умовно, тобто пояснюю свою умовну карту:
1) S-1-відстань від Винниківських бункерів до ВЧ на Пасічній, складає 3,5 км напряму.
2) S-2-відстань від ВЧ на Пасічній до бункера Давидів-Гончари, складає 9 км напряму.
3) S-3-відстань від бункера Давидів-Гончари до Винниківських бункерів, складає теж 9 км напряму.
Звичайно ви розумієте, що це відстані умовні-кабло не йде напряму так як я то намалював, воно може йти звивисто залежно від умов, місцевості в якій воно прокладено.
І версії щодо розташування аля НУПів чи бункероподібних споруд, які можуть мати відношення до даного вузла звязку.
1) В районі села Бережани. Теоретично місце ідеальне, село оточене залісненими пагорбами, на якомусь пагорбі, щось може бути, та й електроживлення поряд.
2) В районі тублікарні. Теоретично теж місце ідеальне, лікарня оточена лісом, повинна мати електропідстанцію то полюбому.
3 В районі бази відпочинку "Львівська Швейцарія", ще ідеальніше місце, теж місцина оточена лісом, сама база в ямі, теж є електрика, поряд дачні ділянки "Давидів", які теж в ямі, і теж tлектрифіковані.
Це все мої домисли моєї дурнуватої голови, але бути може всяке.
Нижче карта:

Реально на мою думку треба дослідити всі типу кабельні траншеї що є у Винниківському Лісі, промалювати їх полюбому на GPS. Воно якусь відповідь може дати.
Чекаю ваші версії.

Wolff

Минулого року гуляв навколо туб. лікарні. ніяких підозрілих траншей не надибав (. (хотя це і не було приорітетом їх шукати ).

STALKER


Wolff


130 Гості, 0 Користувачів