Автор Тема: Бункер зв'язку між Давидовом і Гончарами (обговорення)  (Прочитано 7204 рази)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
З того що я накопав в інеті про бункери звязку то завжди будували два бункери: один для приймання і один для передачі інформації (на відстанні ~10-15км один від одного). В нашому випадку, я так розумію, це в Давидові і Винниках. Вони б мали бути зєднанні кабелем з зовнішним захистом та повітрям під тиском. Думаю кабель мав би бути серйозний і знаходитись на значній глибині. Цікаво чи кабель ще не викопали і чи є ще такі колодязі в лісі на шляху від Давидова до Винник?

Маю дикі сумніви, що так було. Надто ненадійно будувати окремо пункти зв'язку на передачу та прийом - звісно це не стосується якихось ЗГРЛС типу Дуги... Простіше побудувати декілька ПЗ: один основний, декілька резервних. Що кабель під тиском також велике питання - зазвичай так робилось на грубих магістральних лініях, а всередину напомповувався азот. Ось орієнтовно тут пару років тому здибав кавалок моцної арматури із білою табличкою та написом "Урядовий зв'язок. Не копати!" (+купа різних попереджень, що посадять якщо тілько лопату збоку зобачать, а ще проклянуть та порчу наведуть). Керунок якраз на Винники та частину зв'язку
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Хм 10-15 км це звичайно цікава версія. Але тут зявляється дещо цікавіше,-якщо провести лінії між усіма бункерами ми будемо мати геометричну фігуру - трикутник, вершина якого буде розміщуватися у Давидові.
Отже я розділив відстані умовно, тобто пояснюю свою умовну карту:
1) S-1-відстань від Винниківських бункерів до ВЧ на Пасічній, складає 3,5 км напряму.
2) S-2-відстань від ВЧ на Пасічній до бункера Давидів-Гончари, складає 9 км напряму.
3) S-3-відстань від бункера Давидів-Гончари до Винниківських бункерів, складає теж 9 км напряму.
Звичайно ви розумієте, що це відстані умовні-кабло не йде напряму так як я то намалював, воно може йти звивисто залежно від умов, місцевості в якій воно прокладено.
І версії щодо розташування аля НУПів чи бункероподібних споруд, які можуть мати відношення до даного вузла звязку.
1) В районі села Бережани. Теоретично місце ідеальне, село оточене залісненими пагорбами, на якомусь пагорбі, щось може бути, та й електроживлення поряд.
2) В районі тублікарні. Теоретично теж місце ідеальне, лікарня оточена лісом, повинна мати електропідстанцію то полюбому.
3 В районі бази відпочинку "Львівська Швейцарія", ще ідеальніше місце, теж місцина оточена лісом, сама база в ямі, теж є електрика, поряд дачні ділянки "Давидів", які теж в ямі, і теж tлектрифіковані.
Це все мої домисли моєї дурнуватої голови, але бути може всяке.
Нижче карта:

Реально на мою думку треба дослідити всі типу кабельні траншеї що є у Винниківському Лісі, промалювати їх полюбому на GPS. Воно якусь відповідь може дати.
Чекаю ваші версії.

Гадаю, секрет розгадано, картинка нижче. Треба шукати в районі синього хрестика по центру кіл)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Wojtasow

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Привіт!

Якщо вам цікаво, я знайшов НУП біля села Виннички. Фото внизу.

Розшарити F VK G+

Svyatodiy

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Не пяй в колоду!
    • Перегляд профілю
Можете приблизно показати на карті де він є?
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Ага он воно що...ти впевнений що це НУП? Ти туди залазив? Фото є? дякую за увагу.
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
І є ще одна у мене інформація, що давидівський бункер до вузла звязку "Мускат" лінії Москва - Берлін прямого відношення не мав тобто в склад вузла звязку він не входив. Це була радіоглушилка на діапазон коротких хвиль. Версія не 100 %, але думаю право на життя має - все таки антенне поле там було і не мале.  Маю ще свою версію. яка полягає в тому що це могла бути номерна радіостанція. Цікаво би було якісь аудіо записи відкопати, які імовірно могли би зробити радіоаматори в ті часи.
Розшарити F VK G+

Wojtasow

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ага он воно що...ти впевнений що це НУП? Ти туди залазив? Фото є? дякую за увагу.

100% Я там был:

Больше про НУПах  (такой же самый):

http://www.radioscanner.ru/forum/topic43722.html

І є ще одна у мене інформація, що давидівський бункер до вузла звязку "Мускат" лінії Москва - Берлін прямого відношення не мав тобто в склад вузла звязку він не входив. Це була радіоглушилка на діапазон коротких хвиль. Версія не 100 %, але думаю право на життя має - все таки антенне поле там було і не мале.  Маю ще свою версію. яка полягає в тому що це могла бути номерна радіостанція. Цікаво би було якісь аудіо записи відкопати, які імовірно могли би зробити радіоаматори в ті часи.

Поле может и есть (в Винниках тоже), ну хорошо было бы поискать мест где конкретно стали антенны*. С начала я думал что это была част система связи Варшавского Договора "БАРС". Возле Львова есть ещё "четвёртый" бункер и это точно БАРС (в Ивано-Франковске второй), ну только думаю что "Львовские"  бункеры старше от этой связи.
Может кто там был в этом бункере БАРС недалеко от Львова?

* Антенны БАРС:

Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Там де той НУП ти знайшов...скажи будьласка - судячи з того, як ти кинув мітку на гуглі там має бути пагорб, перехрестя,яке впирається в той пагорб і акульптура ведмедів. Ти там таке бачив? Дякую.
Розшарити F VK G+

Wojtasow

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Там де той НУП ти знайшов...скажи будьласка - судячи з того, як ти кинув мітку на гуглі там має бути пагорб, перехрестя,яке впирається в той пагорб і акульптура ведмедів. Ти там таке бачив? Дякую.

Да, в этом месте. 50 метров от медведи. так как на карту показал.
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
А ще щось цікаве там було?
Розшарити F VK G+

Wojtasow

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Типа войскового нет. Зато нашел на карту одной вещь которая может быт в Винничках интересна. Как буду велосипедом сфоткаю (если будет что).
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Що за річ якщо не секрет?
Розшарити F VK G+

Wojtasow

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Странна, брошена стройка возле села. Видел её с дороги а потом на карту. Ну не заходил а теперь думаю что она не обычна сельская.
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Угу...гуглкарту мож кинути?
Розшарити F VK G+

Wojtasow

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
За неделю как посмотрю что это (как вообще буду во Львове).
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Окей. Дякую за інфо.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1253
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Wojtasow
Нагадую, мова спілкування на форумі є українська.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Рой. Дописувач з Польщі. Йому легше на російській спілкуватись. Українською йому важче.
Розшарити F VK G+