Бункер зв'язку між Давидовом і Гончарами (обговорення)

Автор Roy, 25.01.2013 12:13:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Цитата: whoops від 26.04.2017 17:28:48
З того що я накопав в інеті про бункери звязку то завжди будували два бункери: один для приймання і один для передачі інформації (на відстанні ~10-15км один від одного). В нашому випадку, я так розумію, це в Давидові і Винниках. Вони б мали бути зєднанні кабелем з зовнішним захистом та повітрям під тиском. Думаю кабель мав би бути серйозний і знаходитись на значній глибині. Цікаво чи кабель ще не викопали і чи є ще такі колодязі в лісі на шляху від Давидова до Винник?

     Маю дикі сумніви, що так було. Надто ненадійно будувати окремо пункти зв'язку на передачу та прийом - звісно це не стосується якихось ЗГРЛС типу Дуги... Простіше побудувати декілька ПЗ: один основний, декілька резервних. Що кабель під тиском також велике питання - зазвичай так робилось на грубих магістральних лініях, а всередину напомповувався азот. Ось орієнтовно тут пару років тому здибав кавалок моцної арматури із білою табличкою та написом "Урядовий зв'язок. Не копати!" (+купа різних попереджень, що посадять якщо тілько лопату збоку зобачать, а ще проклянуть та порчу наведуть). Керунок якраз на Винники та частину зв'язку
Resistance is futile

inkognito

Цитата: STALKER від 27.04.2017 15:18:44
Хм 10-15 км це звичайно цікава версія. Але тут зявляється дещо цікавіше,-якщо провести лінії між усіма бункерами ми будемо мати геометричну фігуру - трикутник, вершина якого буде розміщуватися у Давидові.
Отже я розділив відстані умовно, тобто пояснюю свою умовну карту:
1) S-1-відстань від Винниківських бункерів до ВЧ на Пасічній, складає 3,5 км напряму.
2) S-2-відстань від ВЧ на Пасічній до бункера Давидів-Гончари, складає 9 км напряму.
3) S-3-відстань від бункера Давидів-Гончари до Винниківських бункерів, складає теж 9 км напряму.
Звичайно ви розумієте, що це відстані умовні-кабло не йде напряму так як я то намалював, воно може йти звивисто залежно від умов, місцевості в якій воно прокладено.
І версії щодо розташування аля НУПів чи бункероподібних споруд, які можуть мати відношення до даного вузла звязку.
1) В районі села Бережани. Теоретично місце ідеальне, село оточене залісненими пагорбами, на якомусь пагорбі, щось може бути, та й електроживлення поряд.
2) В районі тублікарні. Теоретично теж місце ідеальне, лікарня оточена лісом, повинна мати електропідстанцію то полюбому.
3 В районі бази відпочинку "Львівська Швейцарія", ще ідеальніше місце, теж місцина оточена лісом, сама база в ямі, теж є електрика, поряд дачні ділянки "Давидів", які теж в ямі, і теж tлектрифіковані.
Це все мої домисли моєї дурнуватої голови, але бути може всяке.
Нижче карта:

Реально на мою думку треба дослідити всі типу кабельні траншеї що є у Винниківському Лісі, промалювати їх полюбому на GPS. Воно якусь відповідь може дати.
Чекаю ваші версії.

Гадаю, секрет розгадано, картинка нижче. Треба шукати в районі синього хрестика по центру кіл)
Resistance is futile

Wojtasow

Привіт!

Якщо вам цікаво, я знайшов НУП біля села Виннички. Фото внизу.



Svyatodiy

Можете приблизно показати на карті де він є?
Крутіть колесико!


STALKER

Ага он воно що...ти впевнений що це НУП? Ти туди залазив? Фото є? дякую за увагу.

STALKER

І є ще одна у мене інформація, що давидівський бункер до вузла звязку "Мускат" лінії Москва - Берлін прямого відношення не мав тобто в склад вузла звязку він не входив. Це була радіоглушилка на діапазон коротких хвиль. Версія не 100 %, але думаю право на життя має - все таки антенне поле там було і не мале.  Маю ще свою версію. яка полягає в тому що це могла бути номерна радіостанція. Цікаво би було якісь аудіо записи відкопати, які імовірно могли би зробити радіоаматори в ті часи.

Wojtasow

ЦитуватиАга он воно що...ти впевнений що це НУП? Ти туди залазив? Фото є? дякую за увагу.

100% Я там был:



Больше про НУПах  (такой же самый):

http://www.radioscanner.ru/forum/topic43722.html

Цитата: STALKER від 09.09.2017 17:06:04
І є ще одна у мене інформація, що давидівський бункер до вузла звязку "Мускат" лінії Москва - Берлін прямого відношення не мав тобто в склад вузла звязку він не входив. Це була радіоглушилка на діапазон коротких хвиль. Версія не 100 %, але думаю право на життя має - все таки антенне поле там було і не мале.  Маю ще свою версію. яка полягає в тому що це могла бути номерна радіостанція. Цікаво би було якісь аудіо записи відкопати, які імовірно могли би зробити радіоаматори в ті часи.

Поле может и есть (в Винниках тоже), ну хорошо было бы поискать мест где конкретно стали антенны*. С начала я думал что это была част система связи Варшавского Договора "БАРС". Возле Львова есть ещё "четвёртый" бункер и это точно БАРС (в Ивано-Франковске второй), ну только думаю что "Львовские"  бункеры старше от этой связи.
Может кто там был в этом бункере БАРС недалеко от Львова?

* Антенны БАРС:


STALKER

Там де той НУП ти знайшов...скажи будьласка - судячи з того, як ти кинув мітку на гуглі там має бути пагорб, перехрестя,яке впирається в той пагорб і акульптура ведмедів. Ти там таке бачив? Дякую.

Wojtasow

Цитата: STALKER від 12.09.2017 12:59:41
Там де той НУП ти знайшов...скажи будьласка - судячи з того, як ти кинув мітку на гуглі там має бути пагорб, перехрестя,яке впирається в той пагорб і акульптура ведмедів. Ти там таке бачив? Дякую.

Да, в этом месте. 50 метров от медведи. так как на карту показал.

STALKER


Wojtasow

Типа войскового нет. Зато нашел на карту одной вещь которая может быт в Винничках интересна. Как буду велосипедом сфоткаю (если будет что).

STALKER


Wojtasow

Странна, брошена стройка возле села. Видел её с дороги а потом на карту. Ну не заходил а теперь думаю что она не обычна сельская.

STALKER


Wojtasow

За неделю как посмотрю что это (как вообще буду во Львове).

STALKER


Roy

Wojtasow
Нагадую, мова спілкування на форумі є українська.
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Рой. Дописувач з Польщі. Йому легше на російській спілкуватись. Українською йому важче.

whoops

Мав нагоду поспілкуватись з місцевим жителем на рахунок бункеру в Давидові. З його слів:
Бункери в Давидові, на Пасічній і в Винничках були з'єднанні кабелем. Кабель давно викопали. Тянули кабель трактором. Проходив він в районні торфовища.
Об'єкт #3 - це насосна станція, яка подавала воду в бункер. Насос звісно давно вкрали.
Ніби то ще має бути одна така станція.

Цитата: STALKER від 26.04.2017 17:47:41
Цитата: whoops від 26.04.2017 17:28:48
З того що я накопав в інеті про бункери звязку то завжди будували два бункери: один для приймання і один для передачі інформації (на відстанні ~10-15км один від одного). В нашому випадку, я так розумію, це в Давидові і Винниках. Вони б мали бути зєднанні кабелем з зовнішним захистом та повітрям під тиском. Думаю кабель мав би бути серйозний і знаходитись на значній глибині. Цікаво чи кабель ще не викопали і чи є ще такі колодязі в лісі на шляху від Давидова до Винник?
Дійсно є ВЧ на вул. Пасічній, там теж є бункер( аля телеграф там був). Тобто бункер на Пасічній то якби проміжний між Винниківськими бункерами і Давидівським. Відстань від бункера на Пасічній до Давидівського по прямій складає 8,8 км тобто майже 9 км. Думаю треба шукати щось невідомо що, аля НУП( по російськи необслуживаемый усилительный пункт по украінськи необслуговуваний підсилювальний пункт) чи може навіть щось ще бункероподібне або в Великому Лісі або Лісі Вулька( це старі назви Винниківського лісопарку), або в тій частині Винниківського лісопарку, що за кільцевою дорогою- там де знаходиться Давидівський бункер.


82 Гості, 1 Користувач