Магнітофон Юпітер

Автор Caesar, 29.01.2013 19:36:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

От таке щастя в мене стоїть і працює, як підсилювач. Проте на жаль бабіни уже не крутять і підсвітка не працює. порадьте майстерню чи майстра який би взявся відремонтувати це чудо) Можливо трішки апгрейднути.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

linuxoid

Якби мав час, то би взявся, ох, люблю в таких речах копирсатись.

chyapay

Класна штука, в самого такий колись був.
Можу порадити:
а) радіоринок - точніше, його задня частина (пройтись в останні ряди і до самої задньої стінки) - там форсують барахлішком старпьори, по яких видно шо масла вони не їли ще з Горбачова, а так - з хліба на воду (ну бо кому нахрін треба то барахло..) ну от думаю ці мужичари 100% згодяться за стольнік-другий перетворити твого юпітера на шось ваще пристойне по мірках початку 80-х.
б) бувший блошиний ринок "торпедо" - тепер біля АС-2 за кільцем зразу - там теж залишилось ще пара-трійка старічків які в тому шарять і годні то зробити за невелику (за сучасними міркуваннями) ціну.

Наскільки я сам копався в тій штуці, скажу так - для відновлення руху бобін тре тросіки і може мотор заміняти (не факт - мотори в тих моделей були круті), а щодо апгрейду - то бажано шоб схеми були, тоді майстр може Вам просто напросто поміняти кондюки і транзистори на відповідні хороші сучасні аналоги - звук буде просто пєсня. Проблемно правда буде якшо в Вашого магніка головка зайорзана - таких уже років 20 не роблять, тому прийдеться шукати такі самі апарати, на запчастини. При бажанні лампочки і дроти міняються, гнізда теж, пластмаса зачищається, фарболакується, металеві кнопочки поліруються, дерево теж при великому бажанні можна переробити (правда то для хардкорних бобіноманів - типу нагадуватиме такий процес поставку спортдвіжка і литих дисків на жигуль-капєйку), але ж як то кажуть любой капріз.

interit3

Я подібний свого часу просто біля смітника залишив. Так і не знаю чи підібрав хтось чи сміттярі в свого воза закинули.

270 Гості, 0 Користувачів