Замерзле гілля у Львові (січень 2013 р.)

Автор Synoptyk, 27.01.2013 10:47:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Synoptyk

При світлі вуличних ліхтарів, вночі все це виглядало
ще химерніше. Правда на "нічних" світлинах воно в мене вийшло ніяким.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Alter

Фотографам - чи хто робив з отими гіляками фотки на довгій експозиції, без освітлення загального, але з підсвіткою - чи то кольоровою чи то лазерною?

П.С. Питаю, бо хочу побачити як то виглядає, ібо в самого фотік заснув сном праведних, і виходити із тої літаргії ніяк не хоче.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Synoptyk

"Фотографам - чи хто робив з отими гіляками фотки..."

Так я їх і робив. В мене звичайний Canon A630 На фотоапараті є режим програмно P.
Він сам за тебе все робить. А так як фотограф  я нульовий.
P.S.
Світлини вночі- це шоста ранку по дорозі на роботу.
Все решта у суботу по дорозі за провіантом до крамниці у режимі на фотоапараті "AUTO".
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Crew

Замерзли не тільки гілки, а й дроти до яких чіпляються тролейбуси, тому рух тролейбусів було зупинено  :D

Alter

Доречі, про ожеледь. Декількома днями раніше, якраз в перший день тої напасті, покинувся вночі від того, що за вікном щось несамовито мерехкотіло. Думав - салюти. Але ні, не гепає. Та і блимає серйозніше. Виглянув у вікно. Виявилось що то якийсь електровоз їхав, а оскільки контактний провід обмерз, іскри там стояли такі, що із 300м відстані сліпило очі як від електрозварки. Плюс додайте ефект розсіювання туманом. Так що в той вечір була таки знатна "дискотека" :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Глазурна заморозка всього. Навіть трамваї коли проїздиди, утворювали дугу.

yaroslav21

Ага,а як по Персенківці лєктришка їхала,то я аж сі напудив.

295 Гості, 1 Користувач