Катриджі до Денді

Автор Crew, 27.01.2013 16:20:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Crew

Дістав я недавно Денді і захотілось мені пограти. Катриджів як таких не знайшлося, тому й хочу запитатися чи хтось десь має їх?  Чи знає де купити?

Roy

Маю єдинозбережений картридж, з тих часів.  :) Міг б позичити. На ньому є славнозвісні "танчики" та "супер маріо".



Meine Ehre heißt Treue

Alter

Купити можна на краківському. Як входити зі сторони Магнуса в базар - відразу по лівій стороні мужичок всяким електропричандаллям торгує. Є в нього там і Сєга, і Денді і касети до них були. Цін, нажаль, незнаю.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

На гуртівні біля депо на городоцькій, там же купують ті чувачки що продають на краківському.

Crew

Дякую! Буде час - провірю!

Crew

Був сьогодні на Краківському, але дідка біля входу з вулиці Шпитальної не знайшов. Прошу уточнення. Чи це біля "Єврошопу" чи дальше ? Чи це як підніматися вверх чи знизу ? Можете уточнити.

inkognito

Цитата: Crew від 28.01.2013 14:25:07
Був сьогодні на Краківському, але дідка біля входу з вулиці Шпитальної не знайшов. Прошу уточнення. Чи це біля "Єврошопу" чи дальше ? Чи це як підніматися вверх чи знизу ? Можете уточнити.

Біля Єврошопу, зліва - буквально метрів 20 як перейти Джерельну. Дякько був, в суботу го видів. Можливо, сьогодні не базарний день?
Resistance is futile

Alter

Якщо не зраджує пам'ять, то саме тут сидить той дядько.
Вікі-тиць
Яндексова тиць-фотка
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Crew

Всім дякую! Знову ж таки - буде час перевірю.

Crew

А на тому місці де позначено на Яндекс карті бачив дідка, але він торгував годинникам.

Alter

Цитата: Crew від 28.01.2013 17:37:09
А на тому місці де позначено на Яндекс карті бачив дідка, але він торгував годинникам.

...і годинники там вроді теж в нього були.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.


Alter

Здається то. Сидів там мужичок, всякими прибамбасами барижив. А як нє, то запитайся в нього - точно має знати.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

289 Гості, 0 Користувачів