Зубра

Автор STALKER, 24.01.2013 02:55:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Основна тема тут

Bottlehunter

Але файно, то вже не звіт, а ціла наукова монографія, "Колектори Сихова та околиць".
Принагідно хочу підказати тим мудрагелям, що цілком серйозно хтіли би на поверхню Полтву витягнути: он на Сихові річка нічим не гірша, подекуди навіть не по трубах тече. Роботи тут набагато менше, ніж з Полтвою, треба тільки береги облагородити та воду очистити. І буде ЛЬвів мати свою власну річку *мрійливо та пафосно закочує очі догори*  А ще ж є схожа річка на Левандівці, в напрямку Рясного тече.


ЦитуватиПо дорозі були навіть досить гарні пейзажі

Одразу видно справжнього Експлорера ;) Дійсно гарний пейзаж!
Най жиє Гуцулія!

STALKER

дещо все-таки забув.
1) вода чи в малій трубі,чи в основному колекторі не сильно штиняє
2) я десь в неті щось подібне і нарив-про відновлення річки Зубра. пошукаю-кину сцилку
3) я би не сказав,що вода в обох колекторах капець яка чиста, але щось троха було видно на дні,поки ми її не скаламутили. Відповідно, там багато намулу.
4) в деяких місцях води було майже по коліна-бахіли свою.функцію.виконували майже ідеально.
5) по ходу основного колектора не було жодної великої притоки, крім тих трьох зі сторони козельник.
6) орієнтовно ми пройшли десь 500-600 метрів. Приблизно нам ще лишилося десь зо 1,5 км.

Roy

Та яка Полтва, Зубра!!!  :) ;)

Цілий трактат, присвячений Зубрі. Фундаментально. Дякую.

Маю питання. Чи не бачили ви підключення в колектор, труб соток, двухсоток, мається на увазі побутово/фекальні несанкціоновані підключення з приватного сектору.
Офіційно Зубра - це є дощовий колектор.

Підключення, типу такого маю на увазі:





Meine Ehre heißt Treue

STALKER

справді-було таке одне підключення в квадратному колекторі походу така сама труба в діаметрі. якось провтикав.  з тої труби цюрила вода.

Блондинка в кедах

Ставлю заслуженого + STALKERу за роботу.
Детально все описано в трьох частинах-томах, карти, фото, відео... Супер!
Цікаво, чи колектори р.Зубри,  в силу того, що з"являються несанкціоновані підключення з приватного сектору, на запах дуже вдрізняються від колекторів р.Полтви?  ;)

Dexter

Тойвововт, де фотографії з труби біля Духовної симінарії, я бачу тільки ті котрі ти фотографував ще перший раз.
Далі пролазили???

Le-i-3o

І від мене плюса тримай.гарно, якісно і зацікавлює
Він копав, і ти копай!!!

Hel_2

Цитата: STALKER від 24.01.2013 10:51:45
справді-було таке одне підключення в квадратному колекторі походу така сама труба в діаметрі. якось провтикав.  з тої труби цюрила вода.
Там ще на початку є одне не санкціоноване підключення(походу від бензо заправки), це в другі кімнаті де зливаються чотири колектори.

Ще від себе додам трохи інфи.

Діаметер головного круглого колектору 2м.
Квадратного десь під 3м, і він йде тіко під трасою.

Цитата: Блондинка в кедах від 24.01.2013 13:37:13
Ставлю заслуженого + STALKERу за роботу.
Детально все описано в трьох частинах-томах, карти, фото, відео... Супер!
Цікаво, чи колектори р.Зубри,  в силу того, що з"являються несанкціоновані підключення з приватного сектору, на запах дуже вдрізняються від колекторів р.Полтви?  ;)
Є достатньо хороша різниця між цими річками.
1) Р. Зубра немає масових підключень до каналізації в порівнянні з р. Полтвою.
2) В р. Зубрі набагато чистіша вода.
3) Не так шторить.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Hel_2

Цитата: Dexter від 24.01.2013 13:51:12
Тойвововт, де фотографії з труби біля Духовної симінарії, я бачу тільки ті котрі ти фотографував ще перший раз.
Далі пролазили???
Пролізли на паро метрів дальше але там було трохи більше води і намулу.
STALKER, сказав що дальше не годен йти, і ми повилазили через найближчий люк і пішли шукати ще щось цікаве поки чекали темноти щоб інсталитись в р. Зубру.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

STALKER

ну ось- я ж казав що ще купа питань буде від дописувачів поза основною темою :)



Le-i-3o

Петро Радковець на своїх екскурсіях колись розповідав що у давні часи з Полтви у Зубру і з Зубри у Полтву кораблі сушею переправляли і таким чином через Львів було сполучення між Чорним та Балтійськими морями.

Прочитав просто допис про порівняння обох річок от і згадав собі це.
Дивлячись на теперішній стан Зубри, навіть якщо ближче до Дністра всеодно складно вірится що це було можливо.
Чи є вкогось якась оф. інфа якою Зубра була колись?
І чи було по ній судноплавство?

Він копав, і ти копай!!!

Alter

Цитата: Le-i-3o від 24.01.2013 15:18:04
Петро Радковець на своїх екскурсіях колись розповідав що у давні часи з Полтви у Зубру і з Зубри у Полтву кораблі сушею переправляли і таким чином через Львів було сполучення між Чорним та Балтійськими морями.

Прочитав просто допис про порівняння обох річок от і згадав собі це.
Дивлячись на теперішній стан Зубри, навіть якщо ближче до Дністра всеодно складно вірится що це було можливо.
Чи є вкогось якась оф. інфа якою Зубра була колись?
І чи було по ній судноплавство?

Le-i-3o, ти оце зараз серйозно? Ну отак після логічного обдумування і тверезого мислення.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Блондинка в кедах

Знайшла цікаву статтю про "Порт двох морів".
http://zik.ua/ua/analytics/2012/08/02/361758

Roy

Цитата: STALKER від 24.01.2013 10:51:45
справді-було таке одне підключення в квадратному колекторі походу така сама труба в діаметрі. якось провтикав.  з тої труби цюрила вода.

Цитата: Hel_2 від 24.01.2013 14:26:41

Там ще на початку є одне не санкціоноване підключення(походу від бензо заправки), це в другі кімнаті де зливаються чотири колектори.

Було б добре сфоткати ці місця, взяти їхні координати або нанести на карту.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Цитата: Alter від 24.01.2013 16:10:27
Цитата: Le-i-3o від 24.01.2013 15:18:04
Петро Радковець на своїх екскурсіях колись розповідав що у давні часи з Полтви у Зубру і з Зубри у Полтву кораблі сушею переправляли і таким чином через Львів було сполучення між Чорним та Балтійськими морями.

Прочитав просто допис про порівняння обох річок от і згадав собі це.
Дивлячись на теперішній стан Зубри, навіть якщо ближче до Дністра всеодно складно вірится що це було можливо.
Чи є вкогось якась оф. інфа якою Зубра була колись?
І чи було по ній судноплавство?

Le-i-3o, ти оце зараз серйозно? Ну отак після логічного обдумування і тверезого мислення.

А що такого у запитанні якою колись була Зубра?
Чи у запитанні чи було на ній судноплавство, коли сам відповіді не знаю, а на теренах інтернету інфи не знайшов, тому і запитую у темі.



Він копав, і ти копай!!!

STALKER


треба  ще дізнатися чи там не бувають колекторні хвилі... чи там нема такої системи типу, що в якийсь час може колекторна хвиля зявитися внаслідок відкриття якигось шлюзів... Ось це мене найбільше турбує.

Roy

Цитата: STALKER від 24.01.2013 18:09:12

треба  ще дізнатися чи там не бувають колекторні хвилі... чи там нема такої системи типу, що в якийсь час може колекторна хвиля зявитися внаслідок відкриття якигось шлюзів... Ось це мене найбільше турбує.

Яким чином збираєшся дізнатися? Думаю варто підвісити білосніжну мотузку, а також зробити позначки крейдою.
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Може в когось поспитати в тому районі. В мене є така думка що туди з території ДБК нечистоти теж стікають... але це тільки моє припущення.

:-)

Коли сильний дощ там ппц залива. Там біля стоянки портал вихідний, то ві по вінця повен, а що робиться нижче по течії, біля лісу то це ваще. Бо є ще +2 притоки, наче дощові, хоча рослинність там специфічна, ТС знає про що я, хай їх досліджує.
Декольтем своїм мене манила.

287 Гості, 1 Користувач