фото-проект "НЕ ТУРИСТИЧНИЙ ЛЬВІВ"

Автор gor_qkop, 05.08.2009 23:04:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Два роки тому метр на півтора коштувало 30 грн. Якість друку була дуже пристойна, на порядок вища ніж на фотооббоях. Дивилося гарно, багато потім хто зробив так само.
Дігери всіх країн єднайтеся!

gor_qkop

не моїм фотіком, тут хочаб тіф треба

gor_qkop

Цитата: zelja від 29.08.2009 21:54:47
і в яку ціну
Доречі, з оскільки в тебе файний фотік можеш мати фішку - робити панорами на форум, як буде треба розкажу як я їх клею :)

zelja

трабл в мене фотег походу такої функції як панорама чомусь немає :P
хоча ж не мильничка

gor_qkop

це абсолютно не обовязково, зовсім, захочеш - якось зустрінемось, покажу в чому фішка...

inkognito

то буде, ну просто безбожно круто - важко слів добрати, особиво вчорашні фото  :) файно провів час, багацько шо побачив. Дякую усім!
Resistance is futile

gor_qkop

щоб не перепощувати фото і не порушувати правила сайту http://gor-qkop.livejournal.com/14077.html#cutid1 ще троха фоток з місць проведення проекту...

gor_qkop

Завтра (середа 11.11), о 18.00 у фотоклубі Ч/Б 5х5 (біля лабораторії паронормальних явищ) відбудеться презентація проекту широкій громадськості, запрошую всі, хто має час і натхнення :) Якщо хтось прийде у футболці експлорера буде взагалі шик!!!

Golem

Йоу! Я буду обовязково! :) Правда не факт шо коли народ побачить шо я з Полтви - не будуть бридитися :)

- А чо не в твоїй галереї?
- Скільки часу триватиме виставка?
- Вхід коштовний?
- Чи є якась реклама в неті, шоб киунти знайомим?

Мо запость ше в Новинах? Все таки важлива подія.
Дігери всіх країн єднайтеся!

gor_qkop

Це не виставка, а презентація, я десь хвилин 20 буду розказувати ідею, що зроблено, покажу фотки, а потім відповідати на питання. Тобто це буде щось на зразо прес конференції...
Якщо ти буш ше й в хімзі, або хоча-б в бахілах - то взагалі просто крутота неймовірна !!!

Golem

Ага, поняв. Ну я можу взяти. Але показухи не люблю страшно. Тому думаю без того обійдеться.

А яка власне ціль презентації?
Дігери всіх країн єднайтеся!

gor_qkop


zelja


Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Resistance is futile

Stinger


gor_qkop

Приходьте, а я вам тоді столік займу  ;)

gor_qkop


Golem

Презентація відбулася. Мені сподобалося. Правда мало зачотних фото було показано (я ж то знаю які є в заначці). Але нічо. Приємно було спостерігати за виразом обличчь оточуючих. Я ж був в спорязі. Якшо хтось фоткав - викладіть, пліз, фото для історії.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

І мні цікаво побачити фото з презентації)

417 Гості, 0 Користувачів