До питання про чат на форумі

Автор Bottlehunter, 07.02.2013 10:13:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Маленьке опитування з двох питань. Прошу всіх не бути байдужими та висловити свою думку.

Перше. Який, на вашу думку, має бути рівень доступу до чату на форумі? Тільки для користувачів? Для всіх зареєстрованих? Чи може для зареєстрованих і всіх гостей?

Друге. Кому слід надавати статус користувача? Яким критеріям повинна відповідати ця людина?


Моя думка: доступ до чату всім, хто зареєстрований на форумі, без винятку. Крім забанених, звісно.

Статус користувача даємо перевіреним надійним людям. Формалізовані параметри: 50+ дописів на форумі, схвалення кимось з адміністрації + поручення хоча б трьох користувачів.

Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Цитата: Bottlehunter від 07.02.2013 10:13:21
Моя думка: доступ до чату всім, хто зареєстрований на форумі, без винятку. Крім забанених, звісно.

Статус користувача даємо перевіреним надійним людям. Формалізовані параметри: 50+ дописів на форумі, схвалення кимось з адміністрації + поручення хоча б трьох користувачів.

Цілком згоден

Roy

Спочатку моя думка була такою, щоб чат був закритим, тобто для своїх, для користувачів. Але, щойно поговоривши з Големом, думку трохи змінив.
Вже ж, пасувало б більше відкритості, в чаті нагально можна вирішити щось, без лишніх створень тем і т.д. Річ потрібна.

Але є одне но:
ЦитуватиLesyk [06|Лют. 08:47 pm]:   а як справжній поні - я тобі бажаю більше обіймів і добра в житті
Lesyk [06|Лют. 08:47 pm]:   і одного разу тебе зрозуміють
Lesyk [06|Лют. 08:48 pm]:   одного разу ти відчуєш себе у власній тарілці
Lesyk [06|Лют. 08:48 pm]:   одного разу ти таки відчуєш магію дружби
Lesyk [06|Лют. 08:48 pm]:   а зараз ти педрило єбане, не заважай мені
:-) [06|Лют. 08:48 pm]:   ти вже даже гаторий в тарілку лізти майже незнайомим людям що ще раз говорить про те що ти грьобаний альфонс
Lesyk [06|Лют. 08:49 pm]:   добра тобі і лише добра
:-) [06|Лют. 08:49 pm]:   асоба яка настільки дніще що не може собі нормально на кусок хліба заробити а точніше не хоче а тому готовий із хуй за ким їбатися аби лише на кинули чогоссь
Lesyk [06|Лют. 08:50 pm]:   низько, низько
Lesyk [06|Лют. 08:50 pm]:   але навіть зараз бажаю тобі добра і любові
Lesyk [06|Лют. 08:50 pm]:   бо бач до чого недойоб приводить - кидаєшся тут в чаті на людей, кидаєшся на вилазках
:-) [06|Лют. 08:57 pm]:   мені сьогодні один праграмер намагався мозок ябати, спочатку я сміявся у вуса, поітм нахуй посилав, потім почав пиздити мишою, поки нас не розняли. Тепер думаю чи знає про це мій начальник вже і чи пустять мене завтра в столовку, а ти кажеш недойоб... А парніша так гарно говорив. Хуйню. Ти по стопам його йдеш.
Lesyk [06|Лют. 08:57 pm]:   надмірна немотивована агресія
Lesyk [06|Лют. 08:58 pm]:   так, це саме недойоб
Lesyk [06|Лют. 08:58 pm]:   тому я бажаю тобі добра, обнімашок і справжньої пізди
:-) [06|Лют. 09:02 pm]:   в справжній пизді і в справжній задниці я буваю настільки часто, що ну його нахуй, ще з перших курсів
Lesyk [06|Лют. 09:04 pm]:   але явно не хуєм і тим більше без фрікцій
Lesyk [06|Лют. 09:04 pm]:   добра тобі і відїбись від мене
Sunkatalano [06|Лют. 10:32 pm]:   Пиздець у Вас, бля інтелектуальні розногласіє...

Подібне будь кому буде не дуже приємно читати. Тому, відповідно до подібних випадків вважав, що доступ має бути для користувачів.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Roy від 07.02.2013 10:35:27
Подібне будь кому буде не дуже приємно читати. Тому, відповідно до подібних випадків вважав, що доступ має бути для користувачів.

В твому прикладі якраз користувачі срач і влаштували) Там є своя модер-панель - банити нугодних і крапка)

Roy

Цитата: linuxoid від 07.02.2013 10:44:21
Цитата: Roy від 07.02.2013 10:35:27
Подібне будь кому буде не дуже приємно читати. Тому, відповідно до подібних випадків вважав, що доступ має бути для користувачів.

В твому прикладі якраз користувачі срач і влаштували) Там є своя модер-панель - банити нугодних і крапка)

Які ж вони неугодні, ми їх дуже любимо і поважаємо.  ;D
Рука не підніметься.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Roy від 07.02.2013 10:46:48

Які ж вони неугодні, ми їх дуже любимо і поважаємо.  ;D
Рука не підніметься.

Я не про них, а взагалі про тролів, спамерів та флудерів. Без них чат неповноціний, де ще таку дискусію побочиш?))

Golem

Повністю погоджуюся з Батлхантером і Роєм.

Чат дуже корисна штука.

- Щоб оперативно дізнатися якусь просту інформацію і не захаращувати форум. Наприклад як найкраще добратися до Териконів, кудою пролізти в Лощину чи де на радіобазарі продають світлодіоди. Багато простих речей цікавлять новачків, та й досвідченим користувачам часто треба перекинутися словом.
- Оперативно організувати якусь вилазку чи захід протягом годині-дві серед тих хто є в Чаті.
- Просто поспілкуватися про все на світі коли нема чим зайнятися
- Новачкам легше познайомитися з учасниками форуму через чат

Тому Чат має бути доступний для всіх зареєстрованих. Чат повинен модеруватися. Але не так строго як основний форум. Просто прибивати беззмістовний флуд, срач і приватні суперечки типу "Ти мене поважаєш". Це ж стосується і нецензурної лексики. Вживати її в контексті розмови для вираження емоцій можна. Але писати послуговуючись лише цитатами з Подеревянського не варто. Все ж нас читає дуже багато різних людей, потрібно дотримуватися прийнятих в суспільстві  норм поведінки.

Закриті розділи мають бути доступні тільки для людей яких знаємо особисто. Це можуть бути користувачі що ходили на спільні вилазки, друзі, родичі учасників форуму. Тут без винятків, навіть коли людина виглядає адекватно он-лайн і проситься в "Користувачі", дозволяти можна тільки після знайомства  з нею.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

Цитата: Golem від 07.02.2013 11:44:34
Повністю погоджуюся з Батлхантером і Роєм.

Чат дуже корисна штука.

- Щоб оперативно дізнатися якусь просту інформацію і не захаращувати форум. Наприклад як найкраще добратися до Териконів, кудою пролізти в Лощину чи де на радіобазарі продають світлодіоди. Багато простих речей цікавлять новачків, та й досвідченим користувачам часто треба перекинутися словом.
- Оперативно організувати якусь вилазку чи захід протягом годині-дві серед тих хто є в Чаті.
- Просто поспілкуватися про все на світі коли нема чим зайнятися
- Новачкам легше познайомитися з учасниками форуму через чат

Тому Чат має бути доступний для всіх зареєстрованих. Чат повинен модеруватися. Але не так строго як основний форум. Просто прибивати беззмістовний флуд, срач і приватні суперечки типу "Ти мене поважаєш". Це ж стосується і нецензурної лексики. Вживати її в контексті розмови для вираження емоцій можна. Але писати послуговуючись лише цитатами з Подеревянського не варто. Все ж нас читає дуже багато різних людей, потрібно дотримуватися прийнятих в суспільстві  норм поведінки.

Закриті розділи мають бути доступні тільки для людей яких знаємо особисто. Це можуть бути користувачі що ходили на спільні вилазки, друзі, родичі учасників форуму. Тут без винятків, навіть коли людина виглядає адекватно он-лайн і проситься в "Користувачі", дозволяти можна тільки після знайомства  з нею.


Повністю погоджуюся з словами Фляшкохантера , чат для всіх зарєєстрованих, також розділяю думку Голема в плані "чому чат для всіх", покищо немаю що додати=)

Але прошу встановити більш конкретні рамки , правила ( бажано в письмовій формі в тій самій темі де вони колись були вказані) щодо доступу  до закритого розділу. Заради того щоб уникнути зайвих питаннь і суперечок.

inkognito

Пропоную радикальну пропозицію - 2 чати:

1) доступний для усіх зареєстрованих дописувачів, що модерується;
2) доступ лише для користувачів від рівня Досвідченого (вставте бажаний початковий рівень) + ті, котрим руцями дали доступ туди. Не модерується, дозволено усе;


Таким чином ми можемо примирити усі сторони, дати можливість висловитись усім (зокрема Лесику і Смайлу). Видається мені, що технічних проблем у реалізації цього бути не повинно.
Resistance is futile

Stinger

Мда, холівари про поні та гомосексуальні баталії в контексті форуму, якось не надто привітно виглядають для людей які тіки завітали на форум і потрапили в чат, тож тре розділити на два окремі чати: "свій" та "для всіх", а то скоро всі логи на цитати розберуть на бащі ;D а Лесик та Смайл стануть зірками тирнетів)))

inkognito

Цитуватиа Лесик та Смайл стануть зірками тирнетів)))

так вони давно там звйозди. Але звйозди наші, тому тра їх шанувати.
Resistance is futile

Stinger

Само собою зірки, тому щоб не банити, тре окремий чат ;)

Fenriz

Статус користувача даємо перевіреним надійним людям. Формалізовані параметри: 50+ дописів на форумі, схвалення кимось з адміністрації + поручення хоча б трьох користувачів.
- поголдуюсь з таким формулюванням, а чи можна добавити ще щось типу, особистий чат з окремим користувачем (але не так як зараз в приватних повідомленнях) ???

Lesyk

Я цю ідею сьогодні вдень вже казав, але вона вже схована сотнями іншого тексту в чаті.
Коротше кажучи, треба відкрити чат для всіх зареєстрованих користувачів, але шоб була функція, яка робить твої повідомлення видимими лише "для своїх". І тоді для загалу в нас буде взірцевий культурний чат, а для своїх там буде... ну впринципі всі в курсі шо діється стабільно в чаті (99% завдяки мені і смайлу  ;D)

chyapay

на чому будете чат писати? чи будете юзати готовий ?нжин?

linuxoid

Цитата: chyapay від 08.02.2013 06:42:19
на чому будете чат писати? чи будете юзати готовий ?нжин?

Ще не вирішили, але швидше за все в машиних кодах, хоча багато хто радив на асемблері, щоб скоротити час розробки.

Caesar

Я за функцію для своїх, як вона буде реалізована то вже байдуже. Ну і звісно це й чат для свої не варто модерувати)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

:-)

За місяць другий популярність чату впаде, це буде троломісце для юних орлів, бо вони зарегавшись писатимуть якусь хню, їх стєбатимуть і всьо.
Декольтем своїм мене манила.

chyapay

Цитата: linuxoid від 08.02.2013 10:23:35
Ще не вирішили, але швидше за все в машиних кодах, хоча багато хто радив на асемблері, щоб скоротити час розробки.

хаха.. ну-ну, я би на то подивився.. певне рік би кодали..

це ж уявіть собі, треба (припустімо що у вас, як в нормальних людей, линаксовий/беесдішний сервак а не уиндозний) написати з нуля всі виклики до системи на рівні драйверів TCP/IP /*ну ок, я не розбирався, може є можливість юзати callи до сішної уже готової HTTP-libи*/, потім вся ця хухра-мухра з паралельними процесами і то все чистий асм, як кажете, потім виклики до дров БД і вже чисто бізнес-логіку - то ваще героїзм...) Тим не менше, жарт вдалий

Crew

Всі проблеми можна вирішити, зробивши пару кімнат в чаті. Навіть для флуду окремо :)

240 Гості, 0 Користувачів