Фартовий Dexter, або турбокоп..

Автор yar-79, 17.02.2013 23:09:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

yar-79

Вчора я намітив виїзд на одне цікаве село, що давненько зникло з мап... Зранку товарищ відмовився їхати зі мною, тому згадав про Dextera, якій просився зімнов  на покопати. Зустрілися ми швидко, і вйо, бо село то біля Немирова і їхати туди досить довго. Коли ми прибули, засіли і викопали машину, нас чекало розчарування у вигляді 25 см. снігу. Я розстроївся, бо тоді ще не знав, що маю "секретну зброю" у виляді дембеля Олега)) Походили ми по тому селу, я навіть не пікав, бо снігу по яйця! Дивлюся в лісі його троха менше, а попід лісом майже немає. Включив прилад, і через пять хвилин ми вже викопували перший крейцер і гільзи від манліхера. Настрій троха піднявся, і ми поперли в ліс. В лісі я помітив здоровенне старе дерево, і вирішив прозвонити навколо, може хтось використав його як орієнтир для свого кладу.і, не помилився!

yaroslav21


Dexter

То "нормально" заважило десь на 40 кг  ;D

T.a.Z.z.Z

видалено адміністрацією

yaroslav21

Цитата: Dexter від 18.02.2013 20:02:15
То "нормально" заважило десь на 40 кг  ;D
А яшо казав?дуже нормально ;D,видів раз як три цИгани з клюшков,тачков,рискальом тихонько чухали попри колгоспне поле,в тій тачци  було певно більше як центнер ;D.Я тоді тихонько заховав свої крейцерки і мідні дротики і жиби не позоритисі перейшов заховавсі до лісочку.

vitruxa

Вітаю ! Якщо сам таке находжу тішуся не ймовірно!!! Ну а Dexterа з вдалим початком.  Ну а yar-79 само собою повага!

Zaval

yar-79
Молодець. Що за монети срібні? Не видно на фото.

yar-79


BGanga


285 Гості, 0 Користувачів