Лощина. 23.02.13

Автор Woody, 18.02.2013 07:53:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Woody

Цитата: Цезар від 18.02.2013 21:52:27
хіба так багато? я свої минулого року по 25 брав
а хіба так дешево??))
де ти брав?)

pavich

пакети мона вдівати не на чоботи а поверх шкарпеток під чоботи тоді можна ходити не боячись промокнути просто прийдеться чоботи просушити

Woody

Цитата: pavich від 18.02.2013 21:56:06
пакети мона вдівати не на чоботи а поверх шкарпеток під чоботи тоді можна ходити не боячись промокнути просто прийдеться чоботи просушити
можна ж кульочки ПОВНІСТЮ замотати скотчом...не варіант? тільки знімати довго)

Caesar

Та на краківському, а де ж ще?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Woody

Цитата: Цезар від 18.02.2013 22:14:02
Та на краківському, а де ж ще?
треба сходити завтра...

inkognito

Цитата: pavich від 18.02.2013 21:56:06
пакети мона вдівати не на чоботи а поверх шкарпеток під чоботи тоді можна ходити не боячись промокнути просто прийдеться чоботи просушити

пакети із клеєм "Момент" можна вдівати одразу на голову. Є значна економія - на голову треба єден пакет, на ноги - як мінімум два (але то як в кого, в залежності від кількості кінцівок).

ЦитуватиА й справді, що Ви всі налетіли на Woody.
Він молодий, ще не досвідчений, але повний потенціалу explorer. Давайте підтримаєм його. Хлопець молодець - організовує вилазку, потім напише звіт, прикріпить цікаві фото...
Woody, не ображайся на них. Сарказм - своєрідне бойове хрещення.   Бери бахіли або гумові чоботи, explorer в BOSSах - не солідно, і вперед на пошуки сенсацій, але акуратно. Хлопці праві - 23.02.13 коло  Лощини може бути людно.

P.S. ставлю + авансом   

Шалено радий бачити таку купу позитиву: же чувак не гнеться під явною НеПідтримкою його концепції, не падає до обузливого рівня плінтуса, не піддаєсі на явні провокації. Very f**kin' nice, мож будуть люди. Водночас, підстав плюсити не вижу. Сподіваюсь, результат не буде схожий на Нова індастспоруда на Городоцькій штирирічної майже давності.

Resistance is futile

Woody

Цитата: inkognito від 18.02.2013 22:33:25

Шалено радий бачити таку купу позитиву: же чувак не гнеться під явною НеПідтримкою його концепції, не падає до обузливого рівня плінтуса, не піддаєсі на явні провокації. Very f**kin' nice, мож будуть люди. Водночас, підстав плюсити не вижу. Сподіваюсь, результат не буде схожий на Нова індастспоруда на Городоцькій штирирічної майже давності.
так це ж біля мене не далеко) але твій допис,де ти таке почув?

inkognito

Цитуватитак це ж біля мене не далеко) але твій допис,де ти таке почув?

No comments
Resistance is futile

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Le-i-3o

Підтримую Inkognito, причин плюсити покищо не бачу.

To Woody: А що ти розумієш під ризиком, чим ти так часто ризикуєш? Тобі успішної вилазки, і думаю варто прислухатись до порад форумчан щодо часу та формату відвідан цього обєкту.

А щодо фото Модельного одягу від :-), то може порадити студентам коледжів легкої промисловості провести неймовірне дефіле у Лощині чи Полтві де вони зможуть представити всезонні моделі 2013 року виконані у матеріалах аля ФрекенБок, БОС чи інших полімерних виробників :)
Він копав, і ти копай!!!

Woody

Цитата: Le-i-3o від 19.02.2013 12:41:21Woody: А що ти розумієш під ризиком, чим ти так часто ризикуєш? Тобі успішної вилазки, і думаю варто прислухатись до порад форумчан щодо часу та формату відвідан цього обєкту.
маю на увазі, що люблю саме те відчуття, коли знаю що там небезпечно, і що можуть бути якісь наслідки..але всерівно залізти.

Dexter

Млинець, тупо флудилка , заділив всьо шо могли.
Тема створена в планах!!!! Добавляйте повідмлення по змісту теми! Хто хоче лізти , можливо полізе,хотів би полізти, поради і тд.тп.
Вуді а ти:
1)Створив!
2)Злазив !
3)Виклав звіт!
Спори і дискусії будеш робити в обговорені.

:-)

Цитата: Woody від 19.02.2013 14:03:13
Цитата: Le-i-3o від 19.02.2013 12:41:21Woody: А що ти розумієш під ризиком, чим ти так часто ризикуєш? Тобі успішної вилазки, і думаю варто прислухатись до порад форумчан щодо часу та формату відвідан цього обєкту.
маю на увазі, що люблю саме те відчуття, коли знаю що там небезпечно, і що можуть бути якісь наслідки..але всерівно залізти.
Парень, і яка ж твоя майбутня професія, якщо сесію здавав? Може бути цікава пропозиція.
Декольтем своїм мене манила.

Sunkatalano

Цитуватихіба так багато? я свої минулого року по 25 брав
На даний момент бахіли винесуть 40-60 грн.
Якщо гарно поторгуватись, можливо і набагато дешевше  :)
Питай на краківському в мужиків, що військовою амуніцією торгують.

Цитуватипакети із клеєм "Момент" можна вдівати одразу на голову. Є значна економія - на голову треба єден пакет, на ноги - як мінімум два (але то як в кого, в залежності від кількості кінцівок).
З таким девайсом, багато чого нового можна буде зустріти у Лощині ;D

Woody

Цитата: Sunkatalano від 20.02.2013 13:53:47
З таким девайсом, багато чого нового можна буде зустріти у Лощині ;D
ахахах...дійсно...треба попробуват.)))

Woody

значить так! Орієновний час - 14:30 біля входу на територію СКА.чекаємо 10 хв поки всі підтягнуться. 14:40 йдемо до входу...кого не дочекаємось - вибачайте.!
Пропозиції щодо споряги є?

Woody

то що, йде ще хтось?

vitruxa

Бахіли обовязково, ліхтарик. Будь уважний на початку є досить глибокі ями приховані водою, можна добре плюхнутись. Є можливість роздрукуй карту, привязуйся до неї. Буду в 14 -30 біля в ходу на ска ( біля готелю ). Сам наврядчи полізу а принаймі тебе підстрахую ( так як бачу будеш сам ) якщо надумаєш йти.

Woody

Цитата: vitruxa від 23.02.2013 10:56:37
Бахіли обовязково, ліхтарик. Будь уважний на початку є досить глибокі ями приховані водою, можна добре плюхнутись. Є можливість роздрукуй карту, привязуйся до неї. Буду в 14 -30 біля в ходу на ска ( біля готелю ). Сам наврядчи полізу а принаймі тебе підстрахую ( так як бачу будеш сам ) якщо надумаєш йти.
сам не буду, всеж бажаючі знайшлись..
чому не полізеш?

vitruxa

Вилазка відбулась!!! Був Woody , його знайома Оленка ну і Я. Молодь заставила лізти разом з ними ( молодці ). З Woody  буде толк, так тримати. Звіт і фото він сам викладе. Обійшлось без пригод!!!

393 Гості, 0 Користувачів