Лощина. 23.02.13

Автор Woody, 18.02.2013 07:53:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Woody

хух..здав сесію і появилось повно часу!! скористуюсь нагодою, хочу сходити в суботу 23.02 в Лощину!)
був біля входу вчора, там рівень води десь до 20 см можна і в кульочках BOSSах пройти)))
ну що,  хтось бажає?)

:-)

Там в той час будуть проводитися урочистості з нагоди дня захисника радянської батьківщини - ветерани радянських збройних сил, дружини офіцерів, службові собаки... Воно Вам треба?

Краще на 8-ме березня йти.
Декольтем своїм мене манила.

Woody

Цитата: :-) від 18.02.2013 08:09:08
Там в той час будуть проводитися урочистості з нагоди дня захисника радянської батьківщини - ветерани радянських збройних сил, дружини офіцерів, службові собаки... Воно Вам треба?

Краще на 8-ме березня йти.
таке в Лощині проводять?)

:-)

Цитата: Woody від 18.02.2013 08:12:50
таке в Лощині проводять?)
Аякже. Вони ж для того і заварили, бо місця пам'яті їм загиджували, якісь нарки шарилися і тп.
Декольтем своїм мене манила.

Woody

Цитата: :-) від 18.02.2013 08:58:58
Аякже. Вони ж для того і заварили, бо місця пам'яті їм загиджували, якісь нарки шарилися і тп.
Так це можливість знайти реальних юдей, які там працювали!
але й не розумію, як старезні ветерани будуть через тунель затоплений пролазити))

Woody

та й якщо піти пізніше..на годинку 4.
якщо там буде якесь дійство, то воно точно буде десь до обіду.

STALKER

та нехай іде хлоп-може дійсно познайомиться з кимось хто там працював))))) це дійсно така реальна можливість))))

inkognito

дякую, поржав від душі  :)  :)  :)
Resistance is futile

STALKER

To Woody: якщо хочеш іти то явно не 23 лютого. Для Лощини все таки краще мати бахіли а не босовські кульки.

Woody

Цитата: STALKER від 18.02.2013 14:09:14
To Woody: якщо хочеш іти то явно не 23 лютого. Для Лощини все таки краще мати бахіли а не босовські кульки.
це сарказм за кульки
і що ви налетіли всі\\

Блондинка в кедах

А й справді, що Ви всі налетіли на Woody.
Він молодий, ще не досвідчений, але повний потенціалу explorer. Давайте підтримаєм його. Хлопець молодець - організовує вилазку, потім напише звіт, прикріпить цікаві фото...
Woody, не ображайся на них. Сарказм - своєрідне бойове хрещення.  ;) Бери бахіли або гумові чоботи, explorer в BOSSах - не солідно, і вперед на пошуки сенсацій, але акуратно. Хлопці праві - 23.02.13 коло  Лощини може бути людно.

P.S. ставлю + авансом   ;)

Woody

Цитата: Блондинка в кедах від 18.02.2013 18:06:22
А й справді, що Ви всі налетіли на Woody.
Він молодий, ще не досвідчений, але повний потенціалу explorer. Давайте підтримаєм його. Хлопець молодець - організовує вилазку, потім напише звіт, прикріпить цікаві фото...
Woody, не ображайся на них. Сарказм - своєрідне бойове хрещення.  ;) Бери бахіли або гумові чоботи, explorer в BOSSах - не солідно, і вперед на пошуки сенсацій, але акуратно. Хлопці праві - 23.02.13 коло  Лощини може бути людно.

P.S. ставлю + авансом   ;)
хах)за підтримку дякую))) досвіду дійсно не багато, був там літом і хочу ше_)) я люблю ризикувати, тож напевно піду)))
і якщо є бажаючі,яким теж не байдуже почуття ризику, то пишіть))
а бахіли постараюсь дістати))
хоча як писав Dexter "Якби сильно хотів і в босівських кульках зміг би пройти")))

pavich

+1 100% тільки на яку годину підемо

Woody

ну думаю десь на 14.00 зустрітись біля СКА.

Soulstorm

В босівськиїх кульках не пройдеш, вже був один такий)
Я б не проти піти, якщо час буде.

STALKER

та ніхто ні на кого не налітав) ентузіастів треба) нехай іде. але коли не буде людно. Ставлю + йому.

Woody

Цитата: Soulstorm від 18.02.2013 21:29:35
В босівськиїх кульках не пройдеш, вже був один такий)
Я б не проти піти, якщо час буде.
і доки дойшов?)

Caesar

Та кульки це дурість. Купити пару бахіл не зроблять дірку в бюджеті. А бахіли в нашій справі потрібні не лише для Лощини. Порахуй ск буде вартувати скотч + 4 пакети належної міцності і розміру, а ще намочені шкари, шкарпетки і штани і я впевнений бахіли одразу окупляться)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Woody

Цитата: Цезар від 18.02.2013 21:49:26
Та кульки це дурість. Купити пару бахіл не зроблять дірку в бюджеті. А бахіли в нашій справі потрібні не лише для Лощини. Порахуй ск буде вартувати скотч + 4 пакети належної міцності і розміру, а ще намочені шкари, шкарпетки і штани і я впевнений бахіли одразу окупляться)
та й думаю коштують не більше 80 грн..

Caesar

хіба так багато? я свої минулого року по 25 брав
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

237 Гості, 0 Користувачів