Лощина 23.02.2013(Обговорення)

Автор Woody, 24.02.2013 17:02:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Woody


Caesar

Уже є тема про Лощину ось. Фото і текст варто сюди додавати
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Молодець дігер Вуді, але на майбутнє, трохи читай форум, перед тим як створювати тему.
Ставлю плюса. Цікаво почитати враження молодшого покоління.
P.S. Як ви кажанчиків зустріли? Вони були вже в польоті до вашого приходу?
Meine Ehre heißt Treue

Woody

ну вибачайте.я на форумі новачок, ше не привик ;) виправлюсь)
надіюсь пробачите молодого і недосвідченого..)
Цитата: Roy від 24.02.2013 18:15:10
Молодець дігер Вуді, але на майбутнє, трохи читай форум, перед тим як створювати тему.
Ставлю плюса. Цікаво почитати враження молодшого покоління.
P.S. Як ви кажанчиків зустріли? Вони були вже в польоті до вашого приходу?
вже літали...повернули направо в перший коридор пройшли не більше ніж 10 метрів, і вони пролетілись над нами..

Dexter

Люкс =) Вітаю з вдалою вилазкою =) Ще Вітруху з собою зачепели ай молодці=)
А і не переживай Лощина простоїть ше не один десяток=) Вона в нас "моцна" ;D

vitruxa

В кімнаті де минулого разу звернули увагу що може бути замурований хід ( де в стелі йде вертикальна труба із неї тече всяке багно ) досить виразно проявлюються тріщини по краях стінки. Замурований хід чи дефект будівництва ?

Woody

Цитата: vitruxa від 24.02.2013 21:15:52
В кімнаті де минулого разу звернули увагу що може бути замурований хід ( де в стелі йде вертикальна труба із неї тече всяке багно ) досить виразно проявлюються тріщини по краях стінки. Замурований хід чи дефект будівництва ?
там і дійсно проявляється таке...виглядає як замуроване.

Woody

як ви думаєте, варто туди знову злазити, і на стінах зробити позначки в затопленому коридорі, де є ями?
можу трафарет зробити.і надпис робити світловідбиваючою фарбою..варте цього?

Lesyk

Цитата: vitruxa від 24.02.2013 21:15:52
В кімнаті де минулого разу звернули увагу що може бути замурований хід ( де в стелі йде вертикальна труба із неї тече всяке багно ) досить виразно проявлюються тріщини по краях стінки. Замурований хід чи дефект будівництва ?

фото тріщин в студію.

Woody


Caesar

А хіба не ясно? там ж скелет внизу! Це ями пастки з загостреними палями, для захисту об*єкту від ворогів!!!!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

:-)

Парніша, Ти нам не показу те що ми бачили, покажи нам краще дєвушку.
Декольтем своїм мене манила.

Woody

Цитата: :-) від 25.02.2013 17:28:00
Парніша, Ти нам не показу те що ми бачили, покажи нам краще дєвушку.
дєвушка очікує підтвердження реєстрації) сама відмітиться..))

YserL

Це дренажні/кабельні ями.

White Love

Цитата: :-) від 25.02.2013 17:28:00
Парніша, Ти нам не показу те що ми бачили, покажи нам краще дєвушку.


то я та "дєвушка",  але ж яке некрасиве звертання :-\

кажанчики сподобались, але жаль, що їх було мало. Тішусь, що нарешті побувала там. Велике спасибі Вітрусі, без нього було б тєжко ;)

Dexter

А ви кажанчиків не фотографували?=)
To White Lowe, не звертай уваги, їм просто не подобається що тебе немає на фотографіях=)

White Love

та де, хто ж знав, що вони так швидко і радо відреагують на наш візит. Польотали взад-вперед, потішили нас і пропали.

певно шо так, хтось же має бути в ролі особи, яка в одній руці з чимось схожим на фотоапарат, а в іншій з ліхтариком) от колись, іншим разом, ото вже і я засвічуся   ;)

:-)

Цитата: White Lowe від 03.03.2013 20:15:07
то я та "дєвушка",  але ж яке некрасиве звертання :-\
Мене недавно одна - Альона, та інша - Олена, продинамили. Тому це найкраща пропозиція на ринку наразі.
Цитата: White Lowe від 03.03.2013 20:15:07
кажанчики сподобались, але жаль, що їх було мало. Тішусь, що нарешті побувала там. Велике спасибі Вітрусі, без нього було б тєжко ;)
Не дали кажанам спати. Тепер вони здохнуть від виснаження. Rufus вас покарає. Покарає!!!!!111111
Декольтем своїм мене манила.

White Love

не всі ми такі, далеко не всі)
::)
каємся, але думаю, вони були раді з нами познайомитись)

Woody

Цитата: White Lowe від 03.03.2013 23:06:34от колись, іншим разом, ото вже і я засвічуся   ;)
ну я ж пропонував "засвітитися", а ти не хотіла)))

221 Гості, 0 Користувачів