У Львові викрали трамвай заради нічної прогулянки

Автор Блондинка в кедах, 04.03.2013 22:18:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Блондинка в кедах

У п'ятницю ввечері невідомий викрав трамвай і протаранив ним будинок, розташований на перехресті вулиць Замарстинівської та Гайдамацької.
В результаті аварії ніхто крім будинку і трамваю не постраждав.
Міліція почала кримінальне провадження за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).
Детальніше читайте тут

Roy

Хтось періодично у місті Львові краде трамваї/тролейбуси, можливо здійснюють давню дитячу мрію, альбо мстять за контролерів.  ;D

Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Ага,  колись ще маршрутку викрадали з пасажирами ;D

yaroslav21

п"ян або накурені особи в яких починається роздвоєння особистості,нормальна спить а чудлива чудить, а чого не прийшла думка бобік з-під райвідділу сперти?

gribkoff777

Я б сам на трамваї подріфтував маленько, а чо?  ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

Цитата: gribkoff777 від 05.03.2013 18:20:09
Я б сам на трамваї подріфтував маленько, а чо?  ;D

Я також не проти, давно не крав міського електротранспорту (іншого також, 3-колісний "Гномик" в дит. садку сі не рахує, був бунтарно-несвідомим). Так-що, обирай бажаний гараж: Цукермана (є раритетні моделі), Городоцька (все роздовбано, невідомо чи є на чому виїхати на "дівки") та Промислова (широкий вибір стандартних моделей)  :) :) :)

З.І. За якісь, зовсім не дурні гроші можна винайняти трамвай та влаштувати свято. Наприклад, наступну річницю eXplorer'а  ;)
Resistance is futile

:-)

Цитата: yaroslav21 від 04.03.2013 23:33:16
п"ян або накурені особи в яких починається роздвоєння особистості,нормальна спить а чудлива чудить, а чого не прийшла думка бобік з-під райвідділу сперти?
Прецеденти були. Так і не знайшли))
Декольтем своїм мене манила.

yaroslav21

Цитата: :-) від 05.03.2013 19:03:09
Цитата: yaroslav21 від 04.03.2013 23:33:16
п"ян або накурені особи в яких починається роздвоєння особистості,нормальна спить а чудлива чудить, а чого не прийшла думка бобік з-під райвідділу сперти?
Прецеденти були. Так і не знайшли))
Ага,вони згнили десь в підвалах мвс

278 Гості, 0 Користувачів