Хто може допомогти спуститись у міську каналізацію?

Автор showman, 05.03.2013 16:51:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

showman

Робимо журналістський експеримент. (телеканал zik) Бажаючого допомогти та побути учасником експерименту прошу зголоситись або сюди, або ж на скриньку: Maksim.Romanyuk@gmail.com     ;)

Lesyk


inkognito

Деталі в приват + не свистіти реальну адресу пошти онлайн. Наступного разу тема, котра містить в тілі повідомлення (чи темі) реальну адресу пошти чи нумер телефону буде нещадно витерта в Смітник(tm) - в першу чергу через заради блага власне несвідомих дописувачів.
Resistance is futile

:-)

Цитата: Lesyk від 05.03.2013 17:15:39
Деталі в студію.
Лесик, не ведися. Нормальні ЗІКівські пацани нормально звертаються до пацанів, а це якийсь фейк, схоже.


Оце подумав - встановити потужну м'ясорубку над унітазом. Непоганий варіант.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

ЦитуватиОце подумав - встановити потужну м'ясорубку над унітазом. Непоганий варіант.

Або ветилятор на котрий *увно буде скидатись. А в разі чого Лесику сухарів в СІЗО насушимо.
Resistance is futile

Ritmas

Ну і чого журналіста затролили? :)
Цей хлопчина з ЗІК-проекту "Хто тут живе".
Розробляє нову тему (напевно про "Аромати Львова").
Можна було б "бувалим" і допомогти записати матеріал на цю "зловонну" тему... :)
Я розумію розумом...

Roy

Не маємо нічого проти, особисто я також. Можна допомогти, чому б і ні.
Для початку треба почути деталі.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Він до мене вже звертався

"
Я це знаю, що зік вже знімав.
Ми робимо зараз нову програму. Тема однієї з програм - сморід у Львові. Немає толку з того, що відзнято, і сказано. Все одно продовжує смердіти.
Хотілось би зайти в каналізацію у тих місцях, де найбільше смердить. Чи є така можливість це зробити??
Нового не потрібно. Просто ми наочно покажемо, що нічого не змінилося.

В нас буде рубрика під назвою "Експеримент". Тож пропоную взяти у ньому участь. Якраз у ньому ми й покажемо, як ми ходемо в мережі, що ніц там не смердить. Це лише як частина нашої програми. То десь файно було б наступного тижня. Але перед цим можна було б просто зустіртись попередньо, без камер, поговорити. то як? )
"

Тобто все як завжди, як у Львові смердить і ніхто не знає шо з тим робити. Коли смердить вдома в туалеті всі знають що робити - взяти і поприбирати. А тут - ціла проблема, науковий феномен. Не бачу сенсу товкти воду в ступі, все вже сказано на цю тему.
Дігери всіх країн єднайтеся!

showman

та то не біда, що "засвічую" адресу свою. потім й так всі побачать в кадрі  :)   
деталі якраз би й хотілось обговорити, але не тут... а скажімо, саме за допомогою листування за тією ж адресою, що вказував вище.
роблю глобальне дослідження, про тему, яка мусолиться уже дуже давно. буду усі аспекти хапати.
а в програмі буде рубрика, експериментальна. багато хто досі не вірить у те, що у самій Полтві у Львові не смердить... хочемо переконатись... що і як..тому й прошу допомоги у бувалих людей...   хто зацікавлений, і хотів би допомогти, напишіть будь ласка на скриньку.

п.с. якщо треба витерти цю адресу згори. то витирайте. я придумаю нову.  :)

Roy

Взагалі ми влітку зробили багато для того, щоб довести що сморід не з каналізації, а з витоку ЕНЗИМу до очисних споруд. Дивно, давно перемусолена тема, дійсно.
Варто пройтися по вул. Богданівській, вловити нюхом, де власне і проходить ця труба. Відоме місце витоку  й на очисних... Періодичність появи запаху в місті власне обумовлювалось інтервальними викидами нечистот з підприємства.

Що ж, можна обговорити ще раз, правда я матиму час тільки наступного тижня.
Meine Ehre heißt Treue

showman

Ок. Тоді можна полистуватись по мейлах.
Обговорити. Детальніше розкажу, в чому концепція програми. Це не новини. Буде глобальніше. Наступного тижня було б суперово. )
Чекаю тоді порожнього листа собі на скриньку  :)

The Lone Digger

IMHO - запах - це не проблема Львова, це feature. 8) Пам'ятайте, що є люди яким дійсно запах каналізації подобається. Дивно, що на цьому форумі таких мало.
From 02.02.2011 -> The Lone Diver

Roy

Цитата: The Lone Digger від 06.03.2013 13:03:18
IMHO - запах - це не проблема Львова, це feature. 8) Пам'ятайте, що є люди яким дійсно запах каналізації подобається. Дивно, що на цьому форумі таких мало.

The Lone Digger, здається щось плутаєш. Мова не про каналізаційний запах.  :)
Цей інший, який не дає насолодитися природними випарами з люків вечірнього Львова.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Цитата: The Lone Digger від 06.03.2013 13:03:18
IMHO - запах - це не проблема Львова, це feature. 8) Пам'ятайте, що є люди яким дійсно запах каналізації подобається. Дивно, що на цьому форумі таких мало.

На вихідні із шашликами в Грибовичі їздити? А про людей, які люблять сморід, таки так, треба пам'ятати та глибоко поважати їх вподобання.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

showman

Хлопці, хто може допомогти у вилазці у міську каналізацію на цьому тижні? Це може бути середа, четвер або п*ятниця. У будь-який час з 9 ранку до 18 вечора.  Дуже потрібна ваша допомога!


Lesyk

Цитата: showman від 11.03.2013 10:39:48
Хлопці, хто може допомогти у вилазці у міську каналізацію на цьому тижні? Це може бути середа, четвер або п*ятниця. У будь-який час з 9 ранку до 18 вечора.  Дуже потрібна ваша допомога!

Вже сотні народу спускали туди - і де результат? І сенс далі когось водити? Хтось допоможе, якщо матиме велике бажання спуститися в коллектор, але так шоб спеціально когось вести - наврядше хтось піде у робочий день тижня.

showman


242 Гості, 0 Користувачів