Музей патанатомії і (окремо) історії медицини 14березня о 15.20

Автор olesya_pesot, 11.03.2013 17:47:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

olesya_pesot

Привіт!
Збираємося в музей патанатомії (на Пекарській)
і історії медицини (біля Винниківського ринку)
в четвер 14 березня на 15.20!
Кожен знає, що помре, - повторив професор Моррі, - але ніхто не вірить. Тому що, якби ми вірили, то жили би інакше.

Sunkatalano


Lesyk



Блондинка в кедах


olesya_pesot

я завтра ще передзвоню на кафедру і дізнаюся про музей історії медицини, а тоді скажу точний час і місце збірки :)
Кожен знає, що помре, - повторив професор Моррі, - але ніхто не вірить. Тому що, якби ми вірили, то жили би інакше.

Dexter

Посеред тижня, в робочий день, та ще й в обід=) Гарно спланована вилазка.
Гарно вам сходити.

olesya_pesot

я дзвонила до завідувача цього музею. він сказав, що може нас туди пустити лише з пн по пт з 15.20 (бо тоді закінчуються пари) до 17. це в аудиторії одного з корпусів медуніверу. так що сорі :)
Кожен знає, що помре, - повторив професор Моррі, - але ніхто не вірить. Тому що, якби ми вірили, то жили би інакше.

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Rufus

Be friendly to bats!

olesya_pesot

о 15.20 зустрічаємося біля входу в корпус медуніверу на пекарській, 52.
якщо чесно, не дуже там орієнтуюся, тому нічого точнішого не скажу :)
якщо знаєте ту місцевість - напишіть краще місце зустрічі, щоб ми знайшлися поміж студентів медичного.
і ще, так як я вас не знаю (мабуть :), то пишіть в приват - обміняємося на всяки випадок телефонами.

недалеко також є музей історії медицини Галичини
ось лінк http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/lw/lviv/museums/medicine/
Вартість вхідних квитків:
Вхід безкоштовний. Бажана пожертва.
Час роботи:
10:00-18:00, субота, неділя — вихідні.
Контакти:
Місто Львів
вул. У. Кармелюка, 3

Тел.: +38 (032) 276-97-98
я туди задзвонила, сказали, що працюють за таким розкладом, але попередньо треба повідомити. ідемо ще туди?
Кожен знає, що помре, - повторив професор Моррі, - але ніхто не вірить. Тому що, якби ми вірили, то жили би інакше.

Блондинка в кедах

Судячи по фото з сайту там не дуже цікаво. Музей знаходиться недалеко від Пекарської 52. Можна буде туди теж зайти.
Подивимось по настрою  ;)

olesya_pesot

Домовилася з завідувачем, паном Володимиром, на 15.30. так що не запізнюйтеся :)))
Кожен знає, що помре, - повторив професор Моррі, - але ніхто не вірить. Тому що, якби ми вірили, то жили би інакше.

linuxoid


Блондинка в кедах

Трохи людей назбиралось. Ще Композиторка обіцяла прийти

Lesyk


229 Гості, 0 Користувачів