Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 5

Автор inkognito, 11.03.2013 18:34:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drkaid

Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Roy

Всім дякую за привітання, що прийшли і розділили моє маленьке свято. Я правда, аж тепер відійшов. І пам'ять відформатувалась починаючи з 10 години)))
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Marichka нині ся вродила! Бажаю завжди цвісти і пахнути, бути бадьорою і життєрадісною, тобто такою, якою ми всі Тебе знаємо!
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Вітаємо!!! Ура!!! Ура!!! Ура!!!
Всього самого най-най-кращого!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL


Блондинка в кедах

Приєднуюсь до привітань.
Бажаю справжнього "жіночого щастя"!

Dexter

Вітаємо=)
Всього тобі самого бомбезного =)

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Le-i-3o

Приєднуюсь, всього найкращого! А ще провівши нескладні математичні операції хочу повідомити шановну пані Марічку, що нині рівно 315 днів від першої її вилазки з нами! Ура вітаю!

Він копав, і ти копай!!!

Rufus

ВІТАЮ!!! Міцного здоров'я, грошей і побільше цікавих вилазок!  :)
Be friendly to bats!

Marichka

Щиро всім дякую за привітання!!!

Roy

вітаю Марічка! зазначу, що я здається перший з експлорерів тебе побачив і ми одразу помчались в печери в Роздолі! сміливо! бажаю залишатись такою ж, сміливою і відданою! а також бажаю міцного здоровя, такого ж кохання і здійснення мрій!
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Вітаю Шановні Колеги із Днем Радіо, Телебачення und Зв'язку! Cебто Golem'a, Marichka'у, Lubko'a, Пляцка та усіх інших котрих не згадав. Всього гарного Вам!
Resistance is futile

Lesyk

сьодні ж типу день студента, тому щастяздоровля мені, вдачі та безмежного кохання. Також до поздоровлень варто долучити вічномолодого Student-a, ну і якшо ше хтось себе відчуває студентнотою десь в глибині душі - то їх також вітаю

inkognito

Цитата: Lesyk від 17.11.2013 10:07:47
сьодні ж типу день студента, тому щастяздоровля мені, вдачі та безмежного кохання. Також до поздоровлень варто долучити вічномолодого Student-a, ну і якшо ше хтось себе відчуває студентнотою десь в глибині душі - то їх також вітаю

ВічноВітаюВасОбох-Student'aТаLesyk'a-НайЗдійснятьсіВашіНайпотаємнішіСтудентськіМрії.СлаваУкраїні!
Resistance is futile

Student

Дякую всім за поздоровлення, вибачайте, що не на ляв - бо мене по під реньки вивезли у закарпуття. Але маю надію, що на Тетяни - 25 січня - так само чомусь день студента - наляю.
Але далі ще є свята.

Roy

Вітаю нашого спалео-дослідника(і не тільки), хорошу людину Le-i-3o з ДН, а власне з чверткою!!! Бажаю здоров'я міцного, фарту, успіху у починаннях та процесах, любффи і всего всего!!
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Приєднуюсь до привітання!
Бажаю побільше радісних моментів і цікавих відкриттів. Нехай Твій Ангел - охоронець завжди буде поруч.

P.S. Всіх Михайлів вітаю з іменинами

Bottlehunter

Михайло, вітаю! Бажаю завжди копати тільки в правильному напрямку!
Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

Цитата: Блондинка в кедах від 21.11.2013 09:58:32
Нехай Твій Ангел - охоронець завжди буде поруч.
... а в тяжкі моменти - нехай на руках несе! Тел. реж.  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

188 Гості, 0 Користувачів