Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 5

Автор inkognito, 11.03.2013 18:34:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Marichka

Вітаю з подвійним святом! Бажаю всього найкращого!!! 

inkognito

Із (double) св'єтом Місько! Приємних та безпечних underground'ів!!!
Resistance is futile

Drusja

Вітаю чоловіче, всього самого найкращого!!!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Caesar

Ура! Вітаю , дядьку! Всього тоді гуд і нового залу в Атлантиді!
Справді дуже класно, що ти є респект тобі і уважуха))) Вітаю!)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Rufus

Друже Le-i-3o!!! Вітаю з Днем народження. Здійснення всього задуманого, кар'єрного росту, кохання і козацького здоров'я! Копай і викопаєш  ;)
Be friendly to bats!

GreenLION

Приєднуюсь до привітань кулєг, нехай тебе, Міша, оберігає архистратиг, най тебе оточують файні і троха шалені люди. Коротше, щастя, здоровля і багато племінників ;)
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Le-i-3o

Дякую за привітання! Радий шо маю честь бути з Вами  всіма знайомий!!!

Цитата: GreenLION від 21.11.2013 22:42:34
Приєднуюсь до привітань кулєг, нехай тебе, Міша, оберігає архистратиг, най тебе оточують файні і троха шалені люди. Коротше, щастя, здоровля і багато племінників ;)
А про племіників Я щось не докінця зрозумів ??? ;D
Він копав, і ти копай!!!

gribkoff777

Вітаємо Studenta з Уродинами! Щастя-здоров'я, кохання та фінансової стабільності! Ура!  :)
post scriptum: ніби й Drusja "в темі"  ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL


Caesar

gribkoff777 не ніби, а точно!)

Так що вітаю Андрію! Всього всього найкращого! Гратс!

Student вітаю!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Le-i-3o

Приєднуюсь, до всіх вітань, Хепе бездей всім уродиникам!

Здоровя і всіх благ!
Він копав, і ти копай!!!

inkognito

Resistance is futile

Student

Дякую всім.
Всіх запрошую на завтра (сьогодні так би мовити тре фірму споїти) починаючи з 19,00 на Дорошенка - темне і світле пиво особисто буду наливати до рівня скільки кожен може винести в собі.
Так само хотів привітати Андрія Drusja з Днем народження, щастя, здоров`я, творчих натхнень і робочих висот... Шоб жінка радувала, та й сам не журився.
Дякую всім.

Roy

Вітаю двох Андріїв зі святом!
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

кожному аманінніку - бобра!




Drusja

Дуже дякую всім за привітання!!!

Також щиро вітаю шановного Studenta, бажаю, всього самого найкращого і побільше цікавих місць та знахідок!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Rufus

Мої щирі вітання іменинникам!!! Сімейного затишку, цікавих вилазок, міцного здоров'я для досліджень! :)
Be friendly to bats!

inkognito

Вітаю усіх Романів із св'ятом!!! Як то кажуть: від Романа до Йордана - українське Рамадана  :) Сезон вважаю відкритим!              З.І. Заодно вітаю із початком зими!
Resistance is futile

Driver

Від себе щиро ДЯКУЮ! Всім тезкам гарного дня!
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

inkognito

Нинька Панове, Д.Н. Golem'a! Хоч мені не вдалось дозвонитись до колєги нині, маю надію усі приєднаються до вітань. Отож, тобі яко татові в першу чергу - максимум здоров'я Дитині та Жоні(вже по тому тобі, хоч тобі ніколи не бракувало  :) ) , вдалого завершення будівництва наступного року, і звісно, ще більше друзів таких як вотово ми! Здоров'я та щастя!!! Многая літРа!!!
Resistance is futile

151 Гості, 0 Користувачів