Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 5

Автор inkognito, 11.03.2013 18:34:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Блондинка в кедах

Друзі!
Дякую всім за привітання і побажання. Надіюсь збудуться, ну дуууже вже хочеться шубку з логотипом eXplorer ::)

P.S. Roy a постараюсь сильно не мучити, хоча... Ех, любим, ми Блондинки, ту справу

yar-79

Аня Батьківна, вітаю с святом! Цвіти на радість нам і Ройку! 

Drusja

Також приєднуюсь до привітань і як то кажуть краще пізно ніж ніколи - тому ВІТАЮ!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

Настала черга вітати BottleHunter'a з ДН!!! Вітаю старий,всього тобі самого файного, здоров'я, щастя та достатку!
Resistance is futile

Marichka

Стефку, вітаю!!!!! Бажаю невичерпної енергії та наснаги у всіх Твоїх справах, міцного здоров'я, сімейного затишку і багато-багато цікавих вилазок!

Drusja

Вітаю друже!!! Всього тобі самого найкращого, а головне здоров'я побільше і ентузіазму для здійснення всіх задумів.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Приєднуюсь до привітань! Щоб збувалися мрії і було багато міцного здоров'я!!! :)
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Також приєднаюся. Вітаю, всього самого найліпшого

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Romchick

Приєднуюсь до вітань!! Всього най- най- най-. Успіхів і натхнення)

Driver

Також Вітаю Стефкогантера! (хоча особисто не знайомий) бажаю залишатись таким же трудоголіком цього форуму як ти є і БІЛЬШЕ!
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Hel_2

В
І
Т
А
Ю!!!
Стефку, вітаю тебе з днем варення.
Бажаю тобі здоров'я, здоров'я і ще раз здоров'я.
А також бажаю багато багато незабутніх вилазок і тд.

Пес: Багато не пий  ;)
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

linuxoid

Ох, запізнився.. Стефку, вітаю! Бажаю стрімкої і ненапряжної кар'єри, щоб пити і бодуна незнати, сімейного щастя, ну і просто щастя, здоров'я etc.. etc.. etc.. Вітаю!
А, мало не забув, що весь код, що ти напишеш запускався з першого разу і робив тільки то, що ти від нього хотів!

Bottlehunter

Всім дякую за вітання. Приємно, що не забуваєте.
Най жиє Гуцулія!

Caesar

Смачної куті!

Не далеко вже той час,
бо вже воля кличе нас!
Кров синів кличе донести,
щоб на багнетах принести:
Волю, Долю Україні всій!

Христос народився!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Cлавимо Його! Із Різдвом друзі!
Resistance is futile

Roy

Всім смачної куті та гарного настрою на увесь рік!
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Вітаю всіх Степанів і Степановичів, особливо Bottlehunter`а з іменинами.

Dexter

Сильно вибачаємося і вітаємо нашого всіма любимого YserL(а) котрий вчора народивсі=)
Отож-бо.бажаю достатку,здоров'я, кохання, кар'єрного росту і багацько (вдалих) вилазок, досліджень=)

Bottlehunter

А ще нині народився ZED. Щиро вітаємо, успіхів в бізнесі та особистому житті  :)
Най жиє Гуцулія!

398 Гості, 0 Користувачів