Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 5

Автор inkognito, 11.03.2013 18:34:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Юзер, Едік, вітаю! Всіх Вам благ, успіхів в праці та житті!
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

А ще сьогодні іменини - Василя.
То ж вітаю всіх Василів, Васильовичів і Василівн!

Правда не знаю чи на форумі вони є  ::)

Romchick

Приєднуюсь до привітань іменинникам.

Drusja

Також щиро вітаю всіх іменинників та уродинників, усіх вам благ і побільше енергії та здоров'я для нових
здобутків.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Bottlehunter

Нині нашому чорному-пречорному форуму виповнюється цілих 5 років!!! Отож вітаю всіх нас, подальшого розвитку та вдосконалення, цікавих подорожей та вражень!

Ну а "батькам-засновникам", тобто ExplorerGolem'у та Romel'ю, традиційно: щастя, здоров'я та багато племінників (с). Сподіваємося вас бачити в найближчу п'ятницю на святкуванні ;)


Най жиє Гуцулія!

ZED

Друзі, дякую за привітання! І шалено вітаю всіх нас із нашим Великим ювілеєм! Ура!

Navara

Боїшся - не починай, почав - не бійся

Golem

Таа, круто получилося. Сам дивуюся. Форум існує вже 5 років з регулярними новими звітами і стабільною відвідуваністю 500 людей на день, дуже пристойно як для Львова. Коли ми збиралися пять років тому в піцерії на площі Франка, то і мріяти про таке не могли. Формат "форум відкритий для світу" і демократичний але регламентований устрій  дав і дає змогу новим людям відносно легко долучатися до спільноти а старожилам комфортно почуватися у своїй тарілці.

Вірю що дочекаємся і 10 річниці і ше напевно наші діти будуть його читати, заставляючи червоніти батьків, згадуючи минуле. Матимемо ГО, новий хостинг і нову оболонку. Щодо себе то чекаю і надіюся на той час, коли зможу вернутися до активного експлорингу. Або придумаю якусь нову тему :)

Всі будьмо!
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

А нині вітаємо yar-79 із ДН. Щастя тобі та вдачі, здоровя та процвітання, і звісно, успіхів у бізнесі. Мої вітання друже!
Resistance is futile

YserL

Yar-79 з днюхою! Логін не палить вік  ;)

Bottlehunter

Щиро вітаю, нехай щастить в усіх Твоїх починаннях!
Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Caesar

Ура! Вітаємо Yar'ослава з днем народження! Міцного здоров'я, позитивних емоцій, радості і щастя, і щоб малий весь ріс в тата! Ну і звісно приємних і цінних знахідок- пора уже перший танк найти!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Приєднуюсь до привітань, всього тобі найкращого! ;)
Meine Ehre heißt Treue

Marichka

Вітаю! Бажаю щастя, сімейного благополуччя, міцного здоров'я, наснаги для здійснення всього задуманого та усіляких гараздів!

Hel_2

Також приєднуюсь до привітань.
Всьго самого, самого найкращого!!! ;)
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Drusja

Вітаю!!! Всього самого найкращого!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Drkaid

Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Caesar

Експлорери про своїх не забувають! (Просто згадують дуже довго) Так 11 березня в нашого побратима Тараса, той що   gribkoff777 були уродини з чого ми дуже тішимось і вітаємо! Усі хто не привітав до того, також тішиться, але окрім того щей кається і виправляється!

Але так трапилось, що того ж тижня з gribkoff777 трапилась ще одна надзвичайна і дуже втішна подія. З чим ми тебе і вітаєм! А вітаєм ми з днем народження ДОЧКИ! УРА! Бажаю щоб малеча росла здорова на радість батьків! 

А тобі Тарасе респект і всіх гараздів! Ну і звісно вітання молодій мамі) 
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drusja

Приєднуюсь до привітань, всього самого найкращого!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

268 Гості, 0 Користувачів