Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 5

Автор inkognito, 11.03.2013 18:34:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Resistance is futile

inkognito

Нині вітаємо найлєпшого колєгу та просто кльового чувака, комрада Gribkoff777! Ура! Всього тобі та побільше! Побільше таких файних друзів як ми!
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 11.03.2013 18:39:21
Нині вітаємо найлєпшого колєгу та просто кльового чувака, комрада Gribkoff777! Ура! Всього тобі та побільше! Побільше таких файних друзів як ми!

Приєднуюсь!

Caesar

Аве, Gribkoff777!!! Вітаю з цим знаменним днем! Всього тобі най най кращого! УРА!УРА!УРА!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Dexter


GreenLION

Вітаю пана  Gribkoff777 і бажаю щоб його оточували тільки файні і позитивні люди ;) Ну і хронічного здоров'я, щоб допомагати німцям ;D
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Блондинка в кедах

Lieber Freund Gribkoff777, іch gratuliere Ihnen zu Ihrem Geburtstag. Wunscherf?llung der Tr?ume und alle positiv!

Romchick

Вітаю, Тарасе! Міцного здоровя, достатку, успіхів в роботі, здійснення мрій.

Marichka

І я приєднуюсь з найкращими побажаннями!!! :)

Le-i-3o

Мої вітання, всього, всього!!!
Приєднуюся до вище сказаного!!! Позитиву у всьому і міцного здоровя!!!
Він копав, і ти копай!!!

gribkoff777

Гарно дякую за привітання-побажання!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Вітаємо нашого друга, камрада Yar-79, зі святом, а саме з ДН!

Бажаю тобі ще більшого фарту, щоб Земляний Дідусь завжди був добрим і щедрим.  ;) А також міцного здоров'я і щастя в сім'ї!
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Вітання старий! Гарного копу, хорошого настрою, вірних друзів та здоров'я!
Resistance is futile

Caesar

УРА! Вітаю Yar-79! Польських кулементів тобі і вдалих копів. Міцного здоров*я і щастя!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Dexter

Вітаю=) Щоб тобі на кожному копі по горищику а то й по два знаходилось ;D

Rufus

Вітаю!!! Богатирського здоров'я, фартового копу, сім'ї - злагоди і благополуччя, а закладу - процвітання.  :)
Be friendly to bats!

Le-i-3o

Мої вітання, Всього найкращого!
Він копав, і ти копай!!!

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

SANECKA

Вітаю з ДН!
Міцного здоров'я, щастя в житті, вдалих поповнень до колекції ;) І ше, бажаю щоб райончик подарував ще багато "хабарних" підземель і підвалів))
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

SANECKA, щестя-здуровля!!! Най жиє!!!  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

223 Гості, 0 Користувачів