Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 5

Автор inkognito, 11.03.2013 18:34:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

SANECKA віаю! Та дякую всім за теплі слова!

inkognito

Нинька у Rufus'a День Народження почався! Всього му самого кращого - жирних кажанів, рудих жидівок тощо. А ще здоровічка, щоб терпіти таких вар'ятів яко ми. А ще більше таких вар'ятів як ми -  маємо честь зватись твоїми друзями. Хтів ше дописати про  щастя, піст та печінку --> але вже мабуть не буду. Всього тобі старий!
Resistance is futile

Блондинка в кедах

Приєднуюсь до привітання.
А ще, Ігорчику, бажаю здов"я тобі та твоїй печінці, життєвого фарту,  взаємного кохання, шаленого сексу та незабутніх приємних моментів в житті  :-* :-* :-*

inkognito

Цитуватишаленого сексу
із рудою жидівкою на столі у Пивниці. З печінкою буде все ОК, а Бозя піст пробачить - бо ж у тебе ДН  ;)
Resistance is futile

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Віртуально тягаю за вуха! Всього Тобі найкращого сьогодні і кожного дня, друже Руфусе!
Най жиє Гуцулія!

Roy

Вітаю, друже Ігорко. Міцного здоров'я! І менше того діла...Ну ти мене зрозумів?.. ;D
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Приєднуюсь, успіхів тобі у всіх видах  діяльності.
П.С. І нехай всі кажани будуть зродові і щасливі))

Drusja

Вітаю друже, всього тобі самого найкращого!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Bottlehunter

А ще сьогодні святкує свій День народження либонь наймолодша наша форумчанка - InkognitA, їй виповнюється три рочки!!! Вітаємо малечу та щасливих батьків!!!
Най жиє Гуцулія!

YserL

Вітаю із днем народження! Тут в шервуді вдень над озером літає летюча мишка, щось їсть з дзеркала озера. Довго літає, враження що перебрала з амфітаміном.

Також вітаю Катрусю із 3 річчям!

gribkoff777

Вітаємо наймолодшу однофорумчанку з Уродинами!!! Найкращі побажання їй та батькам!!! Ура! Ура! Ура!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Вітаю Інкогніту з ДН!

Також вітання щасливим батькам!
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

   Щиро дякуємо! На жаль, мала Пані дуже зайнята відповідями на телефонні дзвінки, факси, телеграми та депеші, що просто у свій ДН не годна відповісти самостійно: натомість відрядила мене, жеб дякувати усім вам за добрі слова, за те же ви є. І ше шось там казала вітати Rufus'a, радила не переборщити йму із рудими жидівками(бо вони апасні та непередбачувані) на столі у Пивниці (і не тілько на столі). Казала ше шось, що згадати не можу бо засинала і просила цюцю.
   Дякуємо друзі!
Resistance is futile

gribkoff777

Rufus, тримайсі нам моцно! Вітаю, бажаю щастя, здоров'я, кохання та фінстабільності!!! HURRRRRAAA!!!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Stinger

Колектив пабу "UndergrounD" вітає Rufusa з днем народнення і бажає многая літа!!! А Студент презентує 10 літрів пива в нашому пабі ;)

Lesyk

щестяздоровля, рости велике і гарне на радість своїм батькам та близьким! найди кажана, якого ше ніхто не видів і не документував, назви в честь себе!
А малятку всіх благ і яскравого, цікавого та веселого життя!

Rufus

Щиро дякую всім за привітання. Тішуся з того, що в мене такі хороші друзі. Повеселили старенького  :)
Be friendly to bats!

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

GreenLION

Вітаю "старенький" і я тебе. Най тобі в тому житті щастить на кажанів, людей, дівок, роботу та інші як важливі речі так і прості, але приємні дрібниці.
Також вітаю Інкогніту, нехай приносить батькам тільки відчуття радості та гордості.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

243 Гості, 0 Користувачів