Хто хоче повоювати?)

Автор Woody, 02.04.2013 14:57:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Woody

Привіт! Нарешті по трошки приходить весна і проявляється бажання трошки побігати-повоювати.) Хто хоче зіграти в пейнтбол чи страйкбол, коли сніг повністю зійде? і ще, хто знає, порадьте хороші місця, де можна файно постріляти!)але більше б по закинутих спорудах)

gribkoff777

Обов'язково з потеплінням буде заруба на тюнінг.львів.уа, там є друг, який має все необхідне для пейнтболу.
P.s. Тут колись аж одна людина підписалася на "погуляти в пейнтбол"...
P.p.s. Найкраще місце - Липівка, але є нюанси... Там страйкболісти колись надвижнячили сильно, місцеві накрапали заяву, оргів потрясли тоді добре, причому всіх - і страйк-, і пейнтболу.
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Woody

хах)надіюсь хтось піде) більше в страйкбол хочу..

gribkoff777

я повідомлю про термін :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

Resistance is futile

Soulstorm

я дуже навть за, аби на момент гри були гроші. щороку навесні стріляю в людей і цей не буде винятком)

Caesar

2 gribkoff777
З задоволенням побігаю, чекатиму інформації.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Woody

буде 100% на ЛХМ. Беріть своїх друзяків) чим більше народу, тим краще))

Navara

Я звісно згоден, головоне щоб погода не підвела і гроші були на потрібний момент. Чекатиму нової інформації.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

132 Гості, 0 Користувачів