Реставрація старих речей, технології, засоби

Автор Stinger, 04.04.2013 14:25:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

мені здається, що не має значенні латунь чи бронза, чиститься воно все однаково, робиш розчин трилон Б з водою, бажано в відрі, розбираєш все то по запчастинах і кидаєш туди в відро, можеш для початку поекспериментити на якійсь невеличкій деталі, відмочити трохи в трилон б, потім механічно щіткою, можна щіткою-насадкою на дремель, на малих обертах, ним зручно вичищати всякі складні місця, а так то нічого там складного, відмочуєш окисли і механічно знімаєш їх, потім, коли буде блищати все, то можна зверху вкрити прозорим автомобільним лаком для захисту від корозії :)

Drusja

Цезар підкинув тематичний сайт з ретро лампочками і іншим
http://www.retrolight.com.ua/
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Fenriz

Хто підкаже чим найкраще реставрувати хромовані дедалі? типу іржа виступає в деяких місцях

linuxoid

Цитата: Fenriz від 27.04.2015 09:06:47
Хто підкаже чим найкраще реставрувати хромовані дедалі? типу іржа виступає в деяких місцях

Кока-колою, без жартів.

Caesar

Точкові плями, потемніння , розводи просто полірував пастою гоя і войлочною насадкою.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Stinger

Віддав мені недавно Рой старого радянського калькулятора, подумав, що шкода викидати в хлам таку антуражну річ, і вирішив дати йому друге життя :)



З початку розібрав









Калькулятор має світлодіодний дисплей.
Працює від 3-х елементів по 1,5 в, сучасних аналогів яким я не знаю, тому вирішив переробити на акумулятор + плата зарядки



З початку виломав батарейний відсік, хотів то все розмістити там, але не влізло, тому розмістив де влізло і не заважало.





Збірка



Ніби все працює :)







zelja

Ти читаєш мої думки , маю цих 3 штуки з яких треба зібрати один робочий :)


RottenDeath

Хлопці з нуду на роботі відреставрували. Все працює
...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

274 Гості, 0 Користувачів