Реставрація старих речей, технології, засоби

Автор Stinger, 04.04.2013 14:25:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

interit3

Нікому не тре старий креденс (радянська модель мабуть 70-тих)? Віддам за пиво!
Правда всіх деталей не є, шкла бракує.

Golem

Подзвони в Оселю, Тут, самі заберуть плюс зробиш добру справу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Alter

2 stinger. В якості ручки до фріцівської лампи можеш заюзати гітарний натяжний кілок для струн - в трембіті їх там пару сортів валяється, один з них майже такий самий як і виліплений тобою з полімерки.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Ітак, продовжуючи тему реставрації, хочу поділитися фотками процесу колупання Ройкової лампи :)

Згадаємо якою вона була на початку











Одже що було зроблено. Для початку лампа була розібрана. Корпус складався із залізних деталей (ті шо пофарбовані), і люмінєвих деталей (ті шо "позолочені"). Залізні деталі були вкинуті в відро з оцетом для відмочування і подальшої очистки від бруду, фарби, іржі. По ходу шкрябалися залізною щіткою, знімалася фарба.



Виходило шось от такє (плафон)





Люмінєві деталі кислотою не чистилися, тож з початку було вирішено їх поміднити гальванічним методом. До того вже експериментував з різними металами





Але люмінька виявилася не такою :(  Її трохи пожерло корозією

















Одже було вирішено тупо пофарбувати під золото :)

Далі було фарбування, фарбу брали от таку - золота та синя захисна інструментальна



Ітого





Фарба гарна і якісна, не потребує зовнішнього захисту лаком





Золота фарба теж гарна, тільки сохне довго і тре помалу наносити, щоб не підтікала



Внутрішню поверхню плафона теж пофарбовано в золотий, бо відчистити щоб блищала в мене не вийшло, та і залізо ржавітиме з часом, а так золота фарба даватиме теплий тон світлу жарівки  :)





Знайшов навіть дріт від старої праски



Завтра, як все добре просохне, буду збирати, докину ще фоток ;)



Блондинка в кедах

Ще не бачила в живу, але...
stinger - золоті руки!!!! + до карми

Roy

Так, так, справді гарно, нема слів. :D
Від мене також "+".   
Думаю, тре таку розетку підібрати, щоб всюди підходила, але тоді вже правда загубимо автентику. :-\
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Зачод! Мона мою одну шнягу, до котрої руки не доходят записати до тебе в чергу після Лямпи ЙоЙя?
Resistance is futile

Stinger

Цитата: Roy від 05.01.2014 00:26:32
Так, так, справді гарно, нема слів. :D
Від мене також "+".   
Думаю, тре таку розетку підібрати, щоб всюди підходила, але тоді вже правда загубимо автентику. :-\

Чому загубимо? Я ж маю таку от автентичну вилку, вона добре підходить до евророзеток  :)




Цитата: inkognito від 05.01.2014 00:37:28
Зачод! Мона мою одну шнягу, до котрої руки не доходят записати до тебе в чергу після Лямпи ЙоЙя?

Звичайно можна ;)

Roy

ЦитуватиЧому загубимо? Я ж маю таку от автентичну вилку, вона добре підходить до евророзеток  :)

А, ну то люксово тоді.
Ще вимикач, бархат на низ і  буде пісня.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Вимикач є, новий, робочий, бархат дивись сам, я низ помалював фарбою, захочеш бархат, то можна і бархат)

Stinger

Остання фаза ламповертіння :)

Вйо до зборів!  :D

Дріт, в місці підводу в корпус, запхав в прозору термоусадку, жеби не перетирався в тому місці



Поставив вимикач і кріплення



Зібрав до купи корпус





Зібрав патрон, вкрутив лямпочку



Дріт в вилці теж запхав в термоусадку



Зібрав її



Прикрутив низ



Добавив плафон



Випробування ;)





Дає тепле жовте світло :)









На разі все :)

Roy

Дуже гарно вийшло.  ;)
Але є питання: чи не поплавиться фарба всередині купола від жарівки?
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

та ніби не має, десь хвилин 30 працювала в мене, плафон нагрівався, фарба трохи пахла, бо ще свіжа, але почувала себе добре, після того як вистигла, була така як до нагріву

YserL

Зачот. Офігезна синя фарба. Вона типу хамарайту?
Ще сенсорне реле на включення, світлодіодну лампу)))

Stinger

Цитата: YserL від 06.01.2014 12:05:21
Зачот. Офігезна синя фарба. Вона типу хамарайту?
Ще сенсорне реле на включення, світлодіодну лампу)))

Якщо ти за фірму, то на банці пише "Мотір", там в попередніх постах є фото балончиків, вона має в собі грунт і лак одразу і призначення як інструментальна молоткова.

А що до реле і світлодіодів, то тут це не катить, бо перше завдання стояло щоб повернути оригінальний вигляд, тож шукалися старі вимикачі, дріт і вилка тих років, ну і кріплення плафону розраховане на жарівку, інакше не триматиметься)

Rost

Привіт, теж маю слабість до старих речей, зокрема ламп.
Нещодавно купив на барахолці ось таке бра, думаю радянське виробництво, надписів ніяких немає. Маю мало досвіду в тому, порадьте, то є бронза?
Магніт не бере, із зворотного боку поверхня потемніла і злегка позеленіла. Якщо зачистити - жовтий метал, але із лицевого боку метал більше до білого. Читаю в неті, ніби як "біла бронза"... Як то вичистити, щоб не зіпсувати?




Ioan85


Rost

Пишуть що мельхіор "Мягкий, пластичный" - тут такого немає, твердий метал, дзвенить якщо вдарити.
Фото недосконале сорі, на телефон фоткав там баланс білого не дуже, насправді все дещо жовтіше.
Фон - картонна коробка.

Roy

Основа,  латунь гадаю. Якщо є зелені окисли.
Meine Ehre heißt Treue

Rost

Цитата: Roy від 05.11.2014 23:16:53
Основа,  латунь гадаю. Якщо є зелені окисли.
Бронза теж дає зелені окисли, оскільки теж містить мідь. І все-таки латунь виразно жовта.
Схиляюсь до "білої бронзи". Але як то провірити?


"Белая бронза. Покрытие, содержащее 40 – 45 % олова и 55 – 60 % меди, называется белой бронзой, по внешнему виду сходно с серебром, не тускнеет от времени и обладает хорошей коррозионной стойкостью во многих средах."

296 Гості, 0 Користувачів