Червонорад, склад ВМ та інше

Автор linuxoid, 28.04.2013 23:58:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

В Пивничці виникла ідея про відвідини об'єктів коло Червонограда.

Умовою до вибору об'єктів є присутність кажанів, самі знаєте чому  ;D, тому першим буде покинутий склад вибухових матеріалів, є імовірність зустріти там велику кількість ромів, тому бажано, щоб нас будо 4+ чоловік.
В тому ж місці є багато ДОТів, теж, можливо, з кажанами і на сам кінець якась з діючих шахт і завод мін. добрив.

Імовірна дата вилазки - наступні вихідні після Пасхи 11-12 числа.

П.С. Власним транспортом не варта їхати, бо дороги нема, її треба по обочині оминати. Виликі Мости планують перейменувати в великі ями.

Dexter

Йти файний кавалок доведеться?=)По болотах і тому подібному?=)

linuxoid

Цитата: Dexter від 29.04.2013 15:21:17
Йти файний кавалок доведеться?=)По болотах і тому подібному?=)

Не дуже. Йти спочатку по симпатичній асфальтованій лісовій доріжці до складу ВМ  1,5-2 км, потім вздовж старої розібраної (вже фантомної) колії кілометри 3 і ще 3 до дотів дорогою черз шахту, потім лісом і полем)))

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Rufus

Be friendly to bats!

Dexter


linuxoid

Дату вилазки перешоношу на 18-19 Травня. З нами повинен бути ще гість (чи гості) з Києва.

Місце на Wikimapia

Bottlehunter

Що за гості? Київські експлорери чи туристи які?
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Цитата: Bottlehunter від 01.05.2013 22:15:27
Що за гості? Київські експлорери чи туристи які?

Туристи. Особисто їх не знаю, але досвід "лазяння" мають. Об'єктів з запалами в нас не буде, отже можна брати))

linuxoid

Є ще думка в неділю 19-го зранку (якщо хтось буде ночувати) відвідати княжий Белз.

linuxoid

Народ, напишість хто би залишився з ночівлею. Плани на суботу: склади, шахта, доти і ще, що знайдем по дорозі, тобто завод мін.добрив, якщо він ще існує, в неділю - в Белз.

З Києва буде один, + ще з Червонограду одна. Шахту будемо трохи боком обходити, бо туса нас буде, чується..

inkognito

якщо 18-19, то наразі +2 із ночівлею. Проте усе може змінитись, наразі 100% гарантії не дам
Resistance is futile

Блондинка в кедах

Якщо вилазка 18-19 травня, то і я скоріш за все приєднаюсь. Бо 11-12 точно не зможу

Drusja

А я скоріш за все не зможу 18-19 травня - тому -1
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

linuxoid

18-19 вилазка, остаточно. Гість з Київа вже купив білет. Щоправда, замість Белзу 19-го може бути Сокаль з хім.заводом.

Roy

Я б в Белз не проти...
Сокальський хімзавод ще не порізали?
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Roy від 03.05.2013 23:57:20
Я б в Белз не проти...
Сокальський хімзавод ще не порізали?

Незнаю, самому цікаво. Місце красиве, та ще в травневій зелені))

Доречі, якщо таки в Белз, то будемо виїжджати десь в 6:30 поїздом з двома пасажирськими вагончиками і декількома вантажними.

Doctor_faust

Хотів відписатись - я той гість з Києва (правда сам з Вінниці). Людина тут нова, хоча в ваших краях мінімум раз на рік буваю.
Якщо є якісь запитаня, пишіть ПМ.

linuxoid

Люди, відпишіть хто буде 100% на 2 дні, щоб забронювати готель.

Doctor_faust


285 Гості, 0 Користувачів