Р-12 на ТСН, 29.04.2013

Автор Bottlehunter, 30.04.2013 12:43:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Вчора на 1+1 в новинах показували сюжет про пускові шахти Р-12 біля села  Великий Дивлин на Житомирщині.



Зверніть увагу на слова журналістки (2:10): "Під землею численні дороги. Куди ведуть підземні лабіринти, не знає ніхто." Тобто куди ведуть технічні коридори в ШПУ ніхто не знає??? Чи просто цього не знає людина, що веде сюжет, бо впадло було в Гуглі три слова написати?  Я остаточно для себе зрозумів: більшість журналістів є таким особливим типом людей, котрі не хочуть вникати в суть того, що роблять, вчитися чомусь новому, висвітлювати події правдиво. Набагато простіше зробити з інформаційного повідомлення шоу з таємницями та загадками, головне, щоби було побільше вбивств, крові, покинутих дітей і різного трешу. А чи відповідає інфа дійсності - неважливо.



А ось іще слова Вікторії Долик, журналіста ЗІК'у в усім відомому сюжеті про Експлорер (1:48): "Нишпорити по цьому жахіттю хлопці почали з дитинства. Потім серед руїн знаходили таких самих відчайдухів". Не зважаючи на нашу розповідь про рух Дослідників у Львові та у всьому світі, не зважаючи на скинуті матеріали про Урбекс, суть нашого захоплення полягає в тому, щоб "лазити по руїнах". На жаль, така ситуація не тільки на регіональних, а й на центральних каналах та газетах.

Коротше кажучи, я обурений. І хочу почути думку спільноти з цього приводу.

Най жиє Гуцулія!

:-)

Бть, а я ніколи не казав про таке, нє? І лише зараз зрозумів, олооло. :)

Згрубша до кожного сюжету готуватися складно. сюжетів багато. ;D
Декольтем своїм мене манила.

YserL


Людям потрібно крові і видовищ... Головне щоб люди мали про що говорити і не задумувалися про навколишні проблеми.

Lesyk


403 Гості, 0 Користувачів