Спородження для альпінізму

Автор Asmodeus, 03.05.2013 04:33:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Asmodeus

Привіт. Хочу взяти в оренду спорядження для альпінізму, а саме страхувальну систему і трос, хочу залізти на одну металеву вишку (краєвиди мальовничі пофотографувати) і треба застрахуватись, а то висота страшенна і аж так ризикувати життям щось не дуже то хочеться )
порадьте будь-ласка де таке можна взяти в оренду  :)

Lesyk

Ніде.
1. У Львові на скільки я знаю ніде немає прокату альпіністичного спорядження. Самому доводилося позичати в знайомих в свій час.
2. Якщо ти цього не знав - то напевне в тебе не такий уже і великий досвід у цьому. Тим більше ти не сказав яку ти хочеш системн - нижню, верхню, чи всю одразу, ну і я сумніваюсь що в тебе є власні карабіни з автоматичною системою.
Коротше кажучи - якшо не маєш досвіду лазити з подібними речима- то вони тобі лише заважатимуть.

vitruxa

Для того щоб піднятись на металеву вежу,  потрібно лише пояс з фалом ( щоб коли лізиш страхуватись під час відпочинку і на верху ). Ну а шнурок ( не трос ), спускове , карабіни не потрібні, якщо не думаєш спускатись. Повністю підтримую Lesykа на рахунок досвіду !!!

vitruxa

Обовязково рекомендую каску. Інколи піднімаєшся на вежу, то  можна головою добре вдаритись і саме в той момент коли не застрахований.

Asmodeus

Цитата: vitruxa від 03.05.2013 11:01:26
Для того щоб піднятись на металеву вежу,  потрібно лише пояс з фалом ( щоб коли лізиш страхуватись під час відпочинку і на верху ). Ну а шнурок ( не трос ), спускове , карабіни не потрібні, якщо не думаєш спускатись. Повністю підтримую Lesykа на рахунок досвіду !!!

Звісно що досвіду в цьому нема але там є драбина і щоб залазити на гору не треба страхування, воно найпотрібніше коли забратись на вершину, щоб послизнувшись не впасти.

vitruxa

Ти САМ написав що хочеш взяти в оренду ! Тобі рекомендують пояс з фалом ( широкий пояс на якому закріплений шнурок з карабіном ). Не має де взяти, самому можна зробити. Карабіни продаються всюди і не дорого ( титанові тобі не потрібні тому візьми металеві-вони дешеві ).

Lesyk

Цитата: Asmodeus від 03.05.2013 11:12:09
Звісно що досвіду в цьому нема але там є драбина і щоб залазити на гору не треба страхування, воно найпотрібніше коли забратись на вершину, щоб послизнувшись не впасти.

"не потрібне страхуваня під час підйому, де задіяні всі 4 кінцівки @ потрібне на площині, де задіяні лише дві"






_Tiger_

А чи можна у Львові десь купити Фал ???(І чим по дешевше,40-50м.В бункер через шахту хочу спуститись...)

ІНТРОВЕРТ 997

Можу дати 2 метри міцної мотузки і карабін ( обмотаєш довкола ременя і по всьому )
П.С. А що за вишка , тобто я міг би скласти компанію ( для тієї ж підстраховки )
Тут могла бути ваша реклама...

Wolff

Маю монтажний страховочний пояс).

239 Гості, 0 Користувачів