У Львові біля собору святого Юра збираються будувати висотку

Автор Блондинка в кедах, 03.05.2013 16:02:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Погоджуюся, що руйнувати історичні будівлі і захоплювати подвір'я мешканців то є зле. І я сам би, напевно, протестував якби мені на подвір'ї почали щось будувати. Але є тут і частина добра: замість двох розвалин які скоро мали впасти самі, будемо мати як мінімум 400 кв.м. сучасних площ для УГКЦ. Дивлячись на інші їх споруди і громадську діяльність самої церкви, вважаю її однією з найбільш про-європейських церков у Львові. Дуже імовірно що ці площі також будуть використані на благо громади.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Synoptyk

Цитата: Bottlehunter від 16.01.2014 13:48:31
З наших хтось бив комусь писок?  :D
Був. Правда з Explorer нікого не знайшов, хоч і шукав. Навіть дав якесь плутане інтерв'ю Zik. Бачив
студентів з Автономного Опору. Справили приємне враження.
Golem:
"Але є тут і частина добра: замість двох розвалин які скоро мали впасти самі, будемо мати як мінімум 400 кв.м. сучасних площ для УГКЦ"

Мій давній приятель (має відношення до товариства охорони пам'яток) розповідав. Коли будували на Зеленій (навпроти Львівводоканалу) будинок, то обіцяли що там буде "Будинок Книги". "Дурень думкою багатіє". Дуже хотів би щоб на цей раз я помилився.
P.S.
Бачив пацанву від Свободи...Ляльки на мотузках у скоробагатьок. Жалюгідне видовище. Побачене на власні очі здорово прочистило мізки. Все ще гірше ніж уявляв. "На цвинтарі розвіяних ілюзій..."  :(
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Roy

В принципі, як і прогнозував, все це вилилося в протистояння з політичним підтекстом.

Але, ціль одна, заборона будівництва та відновлення пам'ятки. Хоча, я в це не вірю враховуючи реалії, але от сісти за круглий стіл, щоб зменшити площу забудови думаю цілком можливо.
Але, в кожному разі, підтримую всіляко протест. Краще нехай там пам'ятник Шептицькому поставлять, місце було б доволі достойне, а не як тут


Meine Ehre heißt Treue

Synoptyk

Цитата: Roy від 16.01.2014 21:56:05
В принципі, як і прогнозував, все це вилилося в протистояння з політичним підтекстом.

Це абсолютно штучне протистояння, яке нав'язували клоуни від Свободи. Типу чого Ви тут стоїте...треба їхати на Майдан до Києва, або якщо вони проти теперішньої "патріотично-галицької" влади у Місті то вони всі агенти кремля. Я був здивований примітивністю аргументів. Зрозуміло для чого все це робилося. Аби відвернути увагу від руйнувань та забудов.
В кінці підійшов респектабельний дядечко від Свободи з обласної Ради та довго випитував хто тут безпосередньо живе на Озаркевича. З підтекстом- ніби якщо ти не живеш у тому буд. то ти "проплачений агент".
Моє відчуття від того що я бачив з (10 до прибл.12 (занесення стовпа ганьби) на Озаркевича)...депутатам та чиновникам при владі завезли "капусту". Тепер поставили питання руба...ми вам заплатили і нас не цікавлять будь-які затримки. От вони зараз і відпрацьовують. Виходив з подвір'я на яке заносили "стовп ганьби".при виході стояли окрім двох ментів, двоє в цивільному (я їх бачив під Ратушою) і комусь доповідали "нагору" про те що вони бачуть. Тут замазані реальні бабки у яких теперішня влада вимазалась по вуха.
До чого ми докотились.  >:(
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Моя думка.
По-перше - будівництво нових будинків це файно. Посилаючись на досвід новобудов втулених у мій район - майже всі укомплектовуються дитячими майданчиками, тощо. Тому "КОКОКОКО ДІТКАМ НІДЕ БАВИТИСЬ" не доречно.
По-друге - на рахунок МЕГОРУЙНУВАННЯ. Цей пункт я розділю на 2 підпункти.

  • Не руйнується шпиталь, дитсадок чи інша соціально-важлива споруда. Навіть дитмайданчику там не було толкового.
  • МЕГОСПОРУДА і "Нововиявлена пам'ятка архітектури" уособлює собою пару одноповерхових роздовбаних сарайчиків. А МЕГОТИТУЛ МЕГОПАМ'ЯТКИ вона отримала (як підказує гугл і прямі руки)
    ЦитуватиБудинок на вул. Озаркевича, 4а визначений нововиявленою пам'яткою архітектури рішенням консультативної ради відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА 27 листопада 2013 року.
    Тобто навіть пізніше ніж тут була створена тема на форумі. ІМХО - бюрократичний хід, комусь вже вкрай не підходило це будівництво, він намагався (ну і намагається) таким чином його припинити. Я не здивуюся, якщо дозволи на забудову були отримані задовго до факту НОВОВИЯВЛЕННЯ НОВОПАМ'ЯТКИ.

А тепер далі. Так як емоційне сприймання ситуації без скепсису і раціоналізму - це не характерна мені риса, я написав інформаційний запит у Львівську міськраду з проханням надати схеми нової будови. І через 7 днів я отримав відповідь. PDF-файл з фотками схеми от тут - http://yadi.sk/d/1W9WO0UxGRsJA (2.5МБ, заатачити до цього повідомлення не вдалось). Мій інженерний, але не спеціалізований погляд не бачить у даній забудові нічого кримінального. Але так як я можу помилятися у читанні схеми - краще хай хтось з відповідною освітою хоча б в пейнті домалює коментарі, обведе необхідні об'єкти.

Roy

Цитата: Lesyk від 20.01.2014 22:06:07
Моя думка.
По-перше - будівництво нових будинків це файно. Посилаючись на досвід новобудов втулених у мій район - майже всі укомплектовуються дитячими майданчиками, тощо. Тому "КОКОКОКО ДІТКАМ НІДЕ БАВИТИСЬ" не доречно.
По-друге - на рахунок МЕГОРУЙНУВАННЯ. Цей пункт я розділю на 2 підпункти.

  • Не руйнується шпиталь, дитсадок чи інша соціально-важлива споруда. Навіть дитмайданчику там не було толкового.
  • МЕГОСПОРУДА і "Нововиявлена пам'ятка архітектури" уособлює собою пару одноповерхових роздовбаних сарайчиків. А МЕГОТИТУЛ МЕГОПАМ'ЯТКИ вона отримала (як підказує гугл і прямі руки)
    ЦитуватиБудинок на вул. Озаркевича, 4а визначений нововиявленою пам'яткою архітектури рішенням консультативної ради відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА 27 листопада 2013 року.
    Тобто навіть пізніше ніж тут була створена тема на форумі. ІМХО - бюрократичний хід, комусь вже вкрай не підходило це будівництво, він намагався (ну і намагається) таким чином його припинити. Я не здивуюся, якщо дозволи на забудову були отримані задовго до факту НОВОВИЯВЛЕННЯ НОВОПАМ'ЯТКИ.

А тепер далі. Так як емоційне сприймання ситуації без скепсису і раціоналізму - це не характерна мені риса, я написав інформаційний запит у Львівську міськраду з проханням надати схеми нової будови. І через 7 днів я отримав відповідь. PDF-файл з фотками схеми от тут - http://yadi.sk/d/1W9WO0UxGRsJA (2.5МБ, заатачити до цього повідомлення не вдалось). Мій інженерний, але не спеціалізований погляд не бачить у даній забудові нічого кримінального. Але так як я можу помилятися у читанні схеми - краще хай хтось з відповідною освітою хоча б в пейнті домалює коментарі, обведе необхідні об'єкти.

1) Будівництво в історичній зоні, з порушенням норм будівництва (30 метрів від лікарні та ін.), на місці будівлі, яка несе історичну та культурну цінність (нехай вже зруйновану), на місці дитячого майданчику, на місці прибудинкових територій, з вирубкою дерев, в буферній зоні ЮНЕСКО, з судовими позовами мешканців і т.д. Але це ж фігня, правда?
2)Документик що тобі надали - на жаль нікчемний папірчик відкушеної території під забудову, нічого нового. Ще ніхто не бачив жодного затвердженого проекту...крім забудовників.  :)
3) На жаль в проекті будівництва не планується зведення дит. майданчика - немає місця. Зате планують підземний паркінг для мешканців.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитувати1) Будівництво в історичній зоні, з порушенням норм будівництва (30 метрів від лікарні та ін.), на місці будівлі, яка несе історичну та культурну цінність (нехай вже зруйновану), на місці дитячого майданчику, на місці прибудинкових територій, з вирубкою дерев, в буферній зоні ЮНЕСКО, з судовими позовами мешканців і т.д. Але це ж фігня, правда?

Подібних прикладів, коли медспоруди впритул до житлових можна навести доволі багато у Львові. Таке місто з таким плануванням. Позови мешканців приречені, "історична пам'ятка" абсолютн6о нічого з себе не представляла. Захищати сарайчики, замість будування нової споруди не логічно. Неінженерно.

Цитувати2)Документик що тобі надали - на жаль нікчемний папірчик відкушеної території під забудову, нічого нового. Ще ніхто не бачив жодного затвердженого проекту...крім забудовників.  :)

Проект можна отримати, це не секретна інформація. Користуємося правом громадянина на вільну інформацію. Мені з моїм місцем прописки таке добути буде важко, але не думаю що це важко для мешканців сусідніх будівель. Неюридично. Неінженерно.

Цитувати3) На жаль в проеткті будівництва не планується зведення дит. майданчика - немає місця. Зате планують підземний паркінг для мешканців.

Щойно ти казав що реального проекту ніхто не бачив, тепер вже деталі про те що буде чи не буде. Неінженерно.

Roy

Лесик, ти просто не шариш. :)

Яких прикладів? Є норми. І є гроші. Великі гроші. Гроші зроблять все.
Облишу залишки лічниці, але, свою прибудинкову територію мешканці мають право відстоювати і в "правильних" реаліях можуть добитися розумного компромісу з забудовником.
Meine Ehre heißt Treue

Skip


Roy

Цитата: Skip від 12.02.2014 14:27:01
Забудовники відмовилися від зведення бізнес-центру на Святоюрській горі
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?zabudovniki_vidmovilisya_vid_zvedennya_biznestsentru_na_svyatoyurskiy_gori&objectId=1302396

Це дуже тішить. Те, як громада об'єдналася, дало такий результат.
Тепер, цікаво що буде далі там? Головне, що прибудинкова територія залишилась за мешканцями.

Думаю, місце колишньої лічниці було б ідеальним для зведення пам'ятника Андрею Шептицькому.
Meine Ehre heißt Treue

Skip


Roy

Цитата: Skip від 12.02.2014 15:03:04
На рахунок пам"ятника http://alex-shutyuk.livejournal.com/122101.html#

Дякую, бачив, вже посилання є в цій темі. Не найкращий проект...
Meine Ehre heißt Treue

274 Гості, 0 Користувачів