Віддам в хороші руки кошеня

Автор Romchick, 15.08.2009 22:00:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Romchick

Віддам в хороші руки кошеня (кицю). Білого кольору, хвіст з чорною плямкою, вік-1міс,1тижд. Кошеня дуже-дуже миле, єдиниа проблемка - її потрібно кормити:). Може комусь потрібно, вашим сусідам/родичам/знайомим.










P.S. кошеня гарніше, ніж вийшло на фотках.


inkognito

йой, я б із радістю старий = але у мене уже в комлекті два "чорних" нінзя.а кошеня справді миле!!!
Resistance is futile

Golem

Йоу, гарна кицька. Жаль, але з моїм способом життя вона або зіпється, або помре з голоду.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Шановне панство, допоможіть!!! Візьміть до себе ще одного спиногриза. Його порядність гарантую.


Drusja

Віддам в добрі руки три гарненькі кошенята:

Біло-сіреньке - кошеня яке гуляє само по собі, характер врівноважений (наразі - вожата зграї)






Трьохколірне (перевага рудого, в народі "красе"), кажуть приносить щастя - характер норовливий до людей ставиться з обережністю.





Чорненьке з білими лапками і краваткою - непосида (вперто не хотіло фотографуватися) його всюди і багато. Справжній Explorer






P.S. Всі три кицьки

P.P.S. Їдять самі і в харчах не перебірливі.

P.P.P.S. Привчені до пісочку.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Drusja

Шановні друзі, може комусь з ваших знайомих\родичів чи друзів треба додому кицьку - зголосіться будь-ласка, бо скоро від'їжджаємо на два тижні і за ними нікому буде доглядати.
Тому може все таки зголосяться нові щасливі власники кошенят, а ми з ними вип'ємо по келиху холодного пива за мій рахунок.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

372 Гості, 0 Користувачів