Схід Сонця на г.Парашка. 1-2 Червня.

Автор Le-i-3o, 07.05.2013 14:30:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Знаю що можливо ще зарано, ще місяць до дат які описав вище в темі і у кожного все може ще 128 раз помінятись, але вирішив написати зараз з тих причин щоб мені не передумалось і всі знали що такі плани існують.

Тож ближче до діла: маю пропозицію 1-2 червня сходити на г.Парашка а якщо точніще 2 червня зранку зустріти схід сонця на найвищій вершині Сколівських Бескид.
Пропонуєтся 1 червня зранку виїхати зі Львова чи Мукачівською електричкою чи тою що на Лавочне їде. ПІднятись на хребет Парашки заночувати у найближчому і найоптимальнішому місці поближче до вершини, а другого числа зранечка на час сходу сонця сидіти уже на вершині і приємно зустріти сонечко.
Повернутись 2 числа вечером до Львова.

Також у маршрут можна включити якийсь з цікавих обєктів що є поблизу чи на перший день чи на другий.(обговорити це можна ближче до дати вилазки)

Перший мінус Невідомо якою точно буде погода на ці дні.

Другий мінус це хмарність ясного неба на світанку, чи туман, чи ще якісь несприятливі умови, і як сходить літнє сонечко можемо не побачити. Мав колись досвід зустрічати схід сонця у Тухлі на г.Захар беркут, все було навіть дуже люксично і гарно. Маю надію що цього разу повезе також.

Ще одна незручність яка нас спіткає це відсутність води на хребті, що требабуде компенсувати несучи її від найближчого джерела. Але це вже не так зле.

Може комусь затія і видаєтся дивною, проте час проведемо гарно як свідчить досвід, + схід сонця на найвищій вершині Бескид має бути класно.
Отож майте науважі, всі хто матиме бажання долучаємся, буду радий гарній компанії.
Він копав, і ти копай!!!

Alter

Файна ідея. Якщо вправимось у вихідні, то попередньо +1, а може і +2) Ще не був цього року в горах - тра виправляти)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Golem

Чудова ідея. Ми вже це також колись робили.


Чудовий захід сонця і схід. Ночували ми під вершиною на полонинці тут

Вода є в 20 хв ходу тут



По дорозі вниз можете скупнутися в водопаді Гуркало.

Всі фотки тут

Дігери всіх країн єднайтеся!

Pavlo


Golem

Був там ці вихідні. Все на місці, ніц сі не змінило, В потічку води багато, тєнути з собоу не потрібно. Правда до неї спускатися хвилин 15-20, але якщо сидиш там з табором то не велика проблєма.



Було офігенно тепло, але місцями ше лежав сніг на хребті.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

bolt

А йти будем через село Корчин.
!!! вони всюди !!!

Roy

Цитата: bolt від 24.05.2013 01:10:02
А йти будем через село Корчин.
Це ствердження чи запитання?
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Цитата: Roy від 24.05.2013 09:11:08
Цитата: bolt від 24.05.2013 01:10:02
А йти будем через село Корчин.
Це ствердження чи запитання?

Я шось сам непоняв :) Явно не ствердження :) Іти будем зі Сколе в суботу а вертатись через Гуркало в Неділю, тоді можливо це виходить через Корчин.

to Golem: Дякую за всі підказки, направду незнав про воду під самою вершиною.

Все всилі їдемо, єдине питання з робочим днем вирішити тай можна їхати.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Цитата: Le-i-3o від 24.05.2013 09:42:40
to Golem: Дякую за всі підказки, направду незнав про воду під самою вершиною.

Нема за шо. Поясню ще на всяк випадок по Хлопськи як там йти, бо на карті то воно всьо просто, а на місцевості можуть бути трабли, особливо в туман чи вночі.

З вершини спускаємся на південний захід в сторону горба де я ночував. Там видно колію від джипів, вони полюбляють цим схилом виїжджати на вершину.  Якшо гарна погода - ідеальне місце для ночівлі. Якщо вітер - продувається, прийдеться падати нижче. Спускаємся - спускаємся аж поки не вийдемо на дорогу яка огинає Параску. В місці перетину видно буде нечітку стежку яка йде строго на південь в сторону лісу. Нам нею. Вона зайде в одні лапухи, потім в інші і нарешті ви опинитеся коло лісу і старої лісовозної дороги. Якщо йти цією дорогою вниз 10 хв - опинимося на лісозавантажувальному майданчику, струмок достатньо великий шо можна навіть скупатися якщо зробити дамбу, але і втрата висоти значна. Якщо валити стільки вниз неохота - беремо від дороги троха на схід, тобто ліворуч і так через ліс до струмка. Тут він буде значно менший, але скільки там тої води треба. :)

Успіхів!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Alter

До організатора. Можна вже-таки уточнюючу інфу щодо того де і на котру збір, в якій годині електричка іде і теде?

Цитувати807   Львів – Мукачево   07:57   щоденно   11:52
6187   Львів – Лавочне   09:01   щоденно   12:31

На яку з них?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Le-i-3o

Нажаль у звязку з обставинами які виникли в останні хвилини робочого дня, мушу бути завтра присутній на роботі.
Тому змушений перенести зустріч сонця на інший раз. Тай навряд за таких погодніх умов ми б його зустріли. Про наступну спробу повідомлю.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

На ці вихідні припадає найкоротша ніч в році. І погода ніби сприяє ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Олесь



Досить багато живності в горах. Зустрічались сліди кабанів, оленів, також бачив козулю, декілька мідянок...
І звісно натрапив на ведмедя. Незауваживши, я вторгся на його територію, ведмідь в метрах 30-40 незадоволено, негучно порикував (спершу тихо, я вирішив, можливо, косуля, пізніше двічі голосно, відразу стало зрозуміло, що це за тварина). Я завмер з фотоапаратом в надії на гарний кадр, нажаль ведмідь так і не показався з заростей. Неспішно продовжуючи йти в метрах 7 я зауважив 3 дерева з обдертою корою і слідами кігтів. Певний час здавалось, що ведмідь мене супроводжує тримаючись на певній дистанції, про це свідчив регулярний шурхіт та потріскування гілок.


Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Soulstorm

По дереву схоже, що ведмідь також купив собі отой мегокрутий ніж #вукраїнітакогонема і точить не кігті, а його.

Le-i-3o

Ой вже той дятько Олесь, сильно в коментарі вдаватись не буду ;)
Він копав, і ти копай!!!

Олесь

Єрундою не займаюсь, що бачив і чув те описав і сфотографував.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Le-i-3o

То певно чорнобильський ведмідь якийсь оаз в нього різна відстань між кігтями, або ведмідь прийшов до дерева на манікюр і точив кожен кіжтик по одному. Подивись фото вище як ведмідь когті точить. І сам єрундою не займайся. В адміністрації прошу вибачення за лишню писанину.
Він копав, і ти копай!!!

Олесь

Я бачив 3 такі дерева, мене абсолютно не обходить хто це зробив. Я висловив припущення, бо більше нікому в цій глухомані таке зробити + рикання.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

308 Гості, 0 Користувачів