Карта Львова і області нашими очима!

Автор Chuhaystur, 16.08.2009 20:17:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

 Я в принципі не впевней, що воно є дуже потрібним, однак ідейка створення чогось на зразок карти Львова очима діггера (або любителя індастріалу) крутиться в голові вже давненько. То яка ваша думка, колєги? 8)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

  давно крутиться, і не тілько у тебе. База (MySQL) піднята, структура як я розумію до обговорення - є проблема у розробці інтерфейсу...
Resistance is futile

Chuhaystur

Олрайт, значить, поїхали! Перш за все шо там буде. . . Якщо брати Львів, то я вважаю, що незле було б позначити основні точки входу в Полтву і її притоки причому виділити певним кольором найлегші (за прохідністю) + бункери (чи то пак в основній більшості бомбіки)))) А і, звичайно, найменш запальні місця. . . Ше можна втулити індастріал.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Chuhaystur

А і ше згадав: Південно-Західний колектор, його теж було б файно внести до списку об'єктів на карті.Правда, наскільки я знаю, інформації про ньго - катма і ніхто з наших туди ще не спускався. (Зато тепер буде ще один привід взятися за докладніше дослідження даного об'єкту! ;)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Pasja

Ну так шо, хтось зробив вже таку карту???

SANECKA

Я б також хотів би ту карту побачити! думаю тре там ще бомбікі позначити!Та думаю не варто її тут розміщати на форумі,а тре відсилати тільки провіреним учасникам.

:-)

Можу покреслити об'єкти. В 2D точно, з 3В ще не точно розібрався. Але то лише питання не так часу, як завдань з 3D. Також можу провести точні заміри, з кимось за компанію.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Цитата: Chuhaystur від 16.08.2009 23:20:36
А і ше згадав: Південно-Західний колектор, його теж було б файно внести до списку об'єктів на карті.Правда, наскільки я знаю, інформації про ньго - катма і ніхто з наших туди ще не спускався. (Зато тепер буде ще один привід взятися за докладніше дослідження даного об'єкту! ;)

То як не спускався? А шо во то таке?
Resistance is futile

Mike

Якщо є люди готові реально зайнятись таким(додаванням об'єктів, інформації) можу зробити інтерфейс під гугл-карту.
Ось тут я зробив інтерфейс для маршрутів автобусів Львова: http://marshrutky.com.ua

Загалом, щось на подобі спрощеної Вікімапії. Тобто користувач з доступом зможе кількома кліками по карті(або внесенням координат) намалювати контури об'єкту, визначити тип(чи це природній об'єкт, чи індастріал, чи наприклад розвалини замку) та додати опис.
А потім це можна буде переглядати на карті, виділяти наприклад лише об'єкти одного типу, які цікавлять т.д. Ну або переглянути список всіх об'єктів в списку на HTML-сторінці.
Також можна зробити щось типу пункти цікавості, тобто виділяти більш цікаві та менш цікаві об'єкти.

Ну і це може бути карта не лише про дігерство та індастріал, а взагалі про усі дійсно цікаві об'єкти.


Lesyk

Цитата: Mike від 29.06.2011 03:43:00
Якщо є люди готові реально зайнятись таким(додаванням об'єктів, інформації) можу зробити інтерфейс під гугл-карту.
Ось тут я зробив інтерфейс для маршрутів автобусів Львова: http://marshrutky.com.ua

Загалом, щось на подобі спрощеної Вікімапії. Тобто користувач з доступом зможе кількома кліками по карті(або внесенням координат) намалювати контури об'єкту, визначити тип(чи це природній об'єкт, чи індастріал, чи наприклад розвалини замку) та додати опис.
А потім це можна буде переглядати на карті, виділяти наприклад лише об'єкти одного типу, які цікавлять т.д. Ну або переглянути список всіх об'єктів в списку на HTML-сторінці.
Також можна зробити щось типу пункти цікавості, тобто виділяти більш цікаві та менш цікаві об'єкти.

Ну і це може бути карта не лише про дігерство та індастріал, а взагалі про усі дійсно цікаві об'єкти.



Ми з Bottlehunter-ом якраз пару місяців тому обговорювали ідею створення подібної карти... Було б дуже добре таку зробити! (Типу шось бази данних, як в нас на форумі, тіки познаену на карті.)

Theslavik

одному чи двом забацати таку карту нереально, от якби всі форумчани могли робити позначки на карті (те що знають) але при тому ці позначки перевірялися адміном щоб виключити позначки "ту во моя хата" то це би був клас, ну і звичайно є питання бази - самої карти, її розміщення, та питання якщо ми поцупимо карту то виникнуть питання авторського права

Mike

Цитата: Theslavik від 29.06.2011 10:56:17є питання бази - самої карти, її розміщення, та питання якщо ми поцупимо карту то виникнуть питання авторського права
Дані питання можу легко взяти на себе. Ніяких порушень авторських прав - не буде.

Цитата: Theslavik від 29.06.2011 10:56:17от якби всі форумчани могли робити позначки на карті (те що знають) але при тому ці позначки перевірялися адміном щоб виключити позначки "ту во моя хата" то це би був клас,
Я теж думаю, що додавати об'єкти на карту має мати можливість кожен. Просто інформацію додану неперевіреними користувачами слід перевіряти досвідченим користувачам. А коли людина додасть десяток-другий хороших об'єктів - то й необхідність слідкувати за нею відпадає.

Цитата: Theslavik від 29.06.2011 10:56:17
одному чи двом забацати таку карту нереально,
По моєму глибокому переконанню зробити таку карту може й одна людина. За 2 тижні реально зробити такий-сякий інтерфейс без чудес дизайну. А там і додавати інфу (зрозуміло, що опис буде переважно копіпастом). По наявності вільного часу якість дизайну теж можна покращувати.

Якщо набереться людей зо 5 серйозно готових вносити інфу(для початку треба за місяць-другий внести хоча б зо 100 цікавих об'єктів), то я готовий за це взятися.

YserL

Підвязуємо під яндекс карти чи гугл карти. Доречі може викоритати такий самий сервіс як і на маршрутних таксі. Карту відображаьти у База даних об`єктів  і сортувати залежно від обраної категорії. До того ж база містить GPS координати.

Theslavik

а якби зробити так: є карта на якомусь сервері за нею слідкують декілька людей (адмінів) або можна зробити і загальний доступ, є "Вікіпедія" де кожен може описати об'єкт, закинути фото, координати, і ссилку на нашу карту, чому би це не пов'язати. Бачиш на мапі об'єкт "1" клікаєш на ссилочку і отримуєш повне описання в вікіпедії і навпаки читаєш про ту "1" клікаєш на ссилочку і бачиш його на карті

yaroslav21

Опап-па,думаю з такою картою одразу з"явиться багацько дігерів,і внапевно при найлегших входах в Полтву,чи якийсь бомбік будуть черги :D

Roy

Я не розумію, навіщо аж так комусь спрощувати життя? :)
І зворотнього ефекту не бачу. Вважаю, вікімапії цілком достатньо.

Meine Ehre heißt Treue

Caesar

Це вийде своєрідна карта скарбів . Але рано чи пізно скарб пропаде а автори залишаться ніз чим.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter

Я один час думав над цим питанням. І дійшов до висновку, що така карта принесе більше шкоди, ніж користі. Нам її не треба, я то гарантую.

Най жиє Гуцулія!

Mike

Цитата: Theslavik від 29.06.2011 14:53:56
а якби зробити так: є карта на якомусь сервері за нею слідкують декілька людей (адмінів) або можна зробити і загальний доступ, є "Вікіпедія" де кожен може описати об'єкт, закинути фото, координати, і ссилку на нашу карту, чому би це не пов'язати. Бачиш на мапі об'єкт "1" клікаєш на ссилочку і отримуєш повне описання в вікіпедії і навпаки читаєш про ту "1" клікаєш на ссилочку і бачиш його на карті
Цитата: YserL від 29.06.2011 13:08:38
Підвязуємо під яндекс карти чи гугл карти. Доречі може викоритати такий самий сервіс як і на маршрутних таксі. Карту відображаьти у База даних об`єктів  і сортувати залежно від обраної категорії. До того ж база містить GPS координати.
Мені це бачиться приблизно так.

Карта: конутури об'єкту + точки особливого інтересу + дороги/стежки, якими можна туди потрапити. Це якщо карту приблизити! При великому масштабі об'єкт просто позначається невеличким значком, що відповідає його типу(наприклад водоспад - це маленький значок водички, печера - значок в формі підкови, чи щось подібне).

Клікаєш по об'єкту - прямо на карті відкривається кілька абзаців тексту + 2-3 фотки, щоб людина змогла зрозуміти чи це їй взагалі цікаво.
Далі йде головне посилання - на велику статтю на цьому форумі. Окрім цього, за бажанням, кілька посилань на хороші статті/інформацію про цей об'єкт на інших ресурсах.

Mike

Цитата: yaroslav21 від 29.06.2011 17:01:24
Опап-па,думаю з такою картою одразу з"явиться багацько дігерів,і внапевно при найлегших входах в Полтву,чи якийсь бомбік будуть черги :D
Цитата: Цезар від 29.06.2011 18:09:55
Це вийде своєрідна карта скарбів . Але рано чи пізно скарб пропаде а автори залишаться ніз чим.
Цитата: Bottlehunter від 29.06.2011 18:38:10
Я один час думав над цим питанням. І дійшов до висновку, що така карта принесе більше шкоди, ніж користі.

Особисто мені дігерство цікаво мало.
А от позначені на карті водоспади, печери, скелі з хорошими краєвидами, замки, маршрути та інші цікаві місця - це було б щось, що явно я б дуже цінував.

Звичайно місцерозташування об'єктів можна знайти й на Вікімапії, проте Вікімапія сильно "захаращена" іншими об'єктами, і так просто щось цікаве не знайдеш. Крім того, просто квардратик "Скелі Довбуша", ще не розкриває усі цікаві місця самого об'єкту та околиць, часто легко щось пропустити, а потім обговорюючи з іншою людиною, хто там був, думаєш: "Блін, я ж був так близько, а ось це пропустив".
Другий момент, це саме добирання до місця! Підходи/під'їзди до об'єкту велосипедом чи авто/дорога від об'єкту до об'єкту - це переважно проблема № 1 для мене, особливо в горах. Пам'ятаю як перелазив лісоповал під Парашкою і уже у Львові дізнався, що замість позначеної на карті дороги, варто було обійти це місце стежиною по хребті.
На карту можна буде наносити веломаршрути (пошук їх на карті значно простіший ніж на форумі). Та й взагалі пошук по карті інформації мені значно приємніший ніж по форумі чи ще чомусь.


Щодо проблем дігерства
Мені здається ви переоцінюєте вплив такої карти. Хто сильно прикладеться до пошуку - знайде й без карти. КОму далі карти піти ліньки - лізти в каналізаційний люк чи перегрібати пісок ліньки буде тим більше.

Окрім цього, можна створити категорію об'єктів, які будуть прихованими для постороннього ока. І дозволяти переглядати інформацію про ці об'єкти лише перевіреним людям.

Що кожен з нас отримає
Об'єкти які я можу нанести на карту і повністю описати - мені особисто на карті нафіг треба. Я й так знаю де вони, як туди можна добратись і якість дороги. А от об'єкти нанесені іншими... мені б дуже пригодились.

Одне діло просто віддати інформацію, зовсім інше - обміняти її! На мою думку, формула "тут є велика кількість описаних та нанесених на карту місць для діггерства і ти можеш отримати до них доступ описавши та позначивши на карту цікаву для нас інформацію" може розширити й ваші горизонти знань  :D

284 Гості, 0 Користувачів