swordlord не вертає борг дружині померлого ...

Автор Zaval, 31.05.2013 12:05:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Zaval

Шановні адміни Форуму, прохання тему не видаляти, а помістити у відповідний розділ.
Справа в тому, що людина під ніком swordlord була активною на цьому форумі довше всього і можливо хтось знає як його знайти чи досі спілкується з ним.

Ситуація наступна.
Помер наш товариш - http://forum.violity.com/viewtopic.php?p=6640116 # 6640116
Торік він позичив Максиму - swordlord 4000 грн. Причому позичив він не свої гроші а зняв для нього з кредитної картки свій дружини.
Зрозуміло, що ніяк документально вони цю операцію не оформили, бо тоді Максимкові всі довіряли і вважали своїм у дошку.
Поки Іван був живий, він постійно Максимка смикав, але той гроші не віддавав, хоча якийсь час погашав йому відсотки по кредиту.
У Івана залишилася донька,  три роки, вона хворіє, йому дуже потрібні були ці гроші на лікування дочки.
Іван Максимка смикав-смикав, а потім Максимко просто пропав.
Тепер Іван помер.
Максимка гроші так і не віддав і продовжує шифруватися, вдома не живе, всі мобільні відключені. Я так розумію, що повинен він не тільки Вані і не такі суми.
Родичів всіх налаштував, що ніхто нібито не знає де він і що.
Ми їздили до нього додому, так там навіть двері не відкривають, хоча домашній телефон піднімають.
Я пояснив ситуацію його братові і бабці, так бабка на мене ще репетувати початку, що мовляв я аферист.
А тепер, коли Івана немає, просто необхідно, щоб воно віддало гроші його дружині, адже банк свого не упустить і борг буде вимагати з неї ...

Ось все що я про нього знаю:
Білецький Максим 1990 р.н., він же "swordlord" тут на форумі.
Домашній телефон 293 10 вересня
Адреса: Львів, вул. Мазепи, 9Б кв. 53 або 38?
Мобільні всі відключені вже давно. Були такі номери 0931189786 або 0639395724

Величезне прохання до всіх хто його знає або має з ним звязок переказати йому, що так робити не можна і жінці потрібно віддати борг!

YserL

Востанє заходив 21-08-2012, що з ним сталося?

inkognito

Навіть не знаю, як ставитись до цього повідомлення. З одної сторони - чувак зробив підло і цілком заслуговує на такий допис, з другого боку якось некоректно дописувати у нас так... Покладаюсь на Вашу думку шановні дописувачі.
Resistance is futile

goom

Перепости повідомлення на Райберті. Можливо там хтось допоможе.

Dexter

Цитата: inkognito від 31.05.2013 12:38:36
Навіть не знаю, як ставитись до цього повідомлення. З одної сторони - чувак зробив підло і цілком заслуговує на такий допис, з другого боку якось некоректно дописувати у нас так... Покладаюсь на Вашу думку шановні дописувачі.


Лишити на певний час,можливо хтось зможе допомогти.

Drusja

Цитата: goom від 31.05.2013 12:48:56
Перепости повідомлення на Райберті. Можливо там хтось допоможе.
На райберті вже давно про нього пишуть
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

Цитата: YserL від 31.05.2013 12:38:17
Востанє заходив 21-08-2012, що з ним сталося?

Востаннє він заходив у Пивничку десь увечері, шось місяць тому
Resistance is futile

Zaval

Я згідний, що тема некоректна, але іншого виходу не бачу.
Людина шифрується, вдома не живе, телефони повиключала.
Я необноразово звонив йому додому, просив родичів передати, що помер Іван і щоб він знайшов можливість віддати гроші його жінці, не було жодної реакції...
Лише після того, як почав писати  на форумах, вконтактах, він мені позвонив з істеричними претензіями, обвинуваченями і погрозами. Попросив, щобю я взнав № картки жінки Івана, сказав передзвонить і знову пропав...

inkognito
Ось бачите, і такій людині ще пиво в горло лізе і поперек не стає.
Інформація про відвідування пивнички мене мяко кажучи здивувала... 
Так от, можливо хтось з вас знов зустріне його в пивничці, тож перекажіть йому, що так не можна.

225 Гості, 0 Користувачів