Бункер зв'язку коло Львова (обговорення)

Автор Roy, 04.06.2013 16:10:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

    Дякую усім за компанію, перехрестив. Декстеру окремо 2+ в карму. Це була одна з найкращих вилазок за весь час, що я на форумі!
Resistance is futile

YserL


Student

Добрий день.
Залишайтеся на місці, за вами вже виїхали... 8) ;D
Всім в карму +

inkognito

Цитата: Student від 04.06.2013 18:13:57
Добрий день.
Залишайтеся на місці, за вами вже виїхали... 8) ;D
Всім в карму +

Здається, корки на дорогах Львову...За мноу ше не прибули  ;)
Resistance is futile

Блондинка в кедах

Всім від мене теж по "+" за компанію і гарний настрій.
Відчуття бомбезні. Побільше б таких "злачних об"єктів". Мммм. досі мурашки по шкірі. Шкода, що фотки не передають запах бомбіка  ::)

Woody

от цікаво, хто там вазонок приходить підливати?

Roy

Цитата: Woody від 05.06.2013 12:17:10
от цікаво, хто там вазонок приходить підливати?

То автономна рослина, як бункер. Може довго без води :)
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Круто а старпьору зєлі так і ніхто не подзвонив  >:(
ну нічо я думаю ще буде вилазка туди!  :D

inkognito

ЦитуватиКруто а старпьору зєлі так і ніхто не подзвонив  >:(

Телефонували ще 25/05/2013 о хх:yy. Ти класично не підняв слухавки, і не перезвонив до
цих пір. Маю сумніви, що хтось до тебе буде телефонувати. Особисто я - ні (і не тільки я)  ;)

Цитуватину нічо я думаю ще буде вилазка туди!  :D
Все може бути. Проте зважаючи на твою активність на форумі + ставлення до колег, я
гадаю, що на подорож назбиралось значно більше достойних кандидатів ніж ти. Нічо,
поїдеш сам або з тюнінгом  :D Гарного дня!
Resistance is futile

azatot

Невже там немає чергового?Бо це фактично не можливо залишити такий об'єкт без чергового.Тим більше з усіма цими дурнуватими табличками, що вказують на те,що тут недавно була не одна комісія. В українській армії табличка (або по військовому "бірка" ) вказує на те,що там є її ще на що чіпляти,і воно представляє цінність для Батьківщини.А тут бункер,всі признаки чергового,купа щасливих облич дослідників,і жодного чергового або хоча б подяки.Дивно)

Alter

2 azatot. Дядьку, ну подумай логічно - є бомбіки закинуті, (стан таких бомбіків див. у основній масі звітів), і цей бункер з политими вазонками, телевізорами і свіжим солідолом на вентилях. Який висновок напрошується?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

    Шановні Дописувачі, Колєги та Друзі! Тема вичищена від каки, каку можна здибати у Смітнику(tm) якщо хто бажатиме. Насамперед, прошу пробачення за витерті адекватні відповіді Дописувачів на неадекватні дописи певної когорти персон. Ставимо жирну крапку на даній дискусії, а нові користувачі читають Правила Форуму, зокрема пункт 4.8 (питавсі BottleHunter за шо був бан). З Новим Роком!
Resistance is futile

haracternik

І там було увімкнуте світло? По техніці безпеки світло на промислових ( і воєнних думаю також) обєктак, коли вони не експлуатуються, має бути вимкненим на центральному (вхідному) рубильнику.Судячи з фотографій по доглянутості бункера - "забути" вимкнути світло не мали б. Тому скоріш за все там є як мінімум хтось хто за цим всім доглядає. Просто ви прийшли коли його не було вдома  :)
Кую Металл

linuxoid

Цитата: haracternik від 21.01.2014 02:14:27
І там було увімкнуте світло? По техніці безпеки світло на промислових ( і воєнних думаю також) обєктак, коли вони не експлуатуються, має бути вимкненим на центральному (вхідному) рубильнику.Судячи з фотографій по доглянутості бункера - "забути" вимкнути світло не мали б. Тому скоріш за все там є як мінімум хтось хто за цим всім доглядає. Просто ви прийшли коли його не було вдома  :)

Так точно, кеп!

225 Гості, 0 Користувачів