Обозний завод у Ралівці (Самбірський район)

Автор Джел, 07.07.2013 15:48:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Джел

Завод давно не працює, все розтрощено та розкрадено. Та біля заводу є маєток, який зараз реставрують, а у ньому є цікавий підвал.

Roy

Дякую за матеріал.
Можна про підвал детальніше?  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Synoptyk

Цитата: Roy від 10.07.2013 15:16:28
Дякую за матеріал.
Можна про підвал детальніше?  ;)
Приєднуюсь.
Якщо не складно...можна трохи історії? Коли був заснований завод і зокрема яку продукцію він випускав?
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Джел

Цитата: Synoptyk від 10.07.2013 17:50:23
Цитата: Roy від 10.07.2013 15:16:28
Дякую за матеріал.
Можна про підвал детальніше?  ;)
Приєднуюсь.
Якщо не складно...можна трохи історії? Коли був заснований завод і зокрема яку продукцію він випускав?

Обозний завод у Ралівці виробляв вози для коней. Про його історію мені практично нічого не відомо. А от маєток, що біля заводу, належав Баранецькому, сам будинок десь з кінця 19 століття і побудований з місцевої цегли, тобто ралівської. На тому ж місці у 1348 році стояв ще типу якийсь маєток, який скоріш за все належав родині Баранецьких, зараз вони поховані або в самбірському, або у ралівському костелі. Кажуть, що у підвалі цього маєтку колись були підземні ходи аж до Перемишля. Сам підвал досить великий, можливо ті підземні ходи були колись засипані, бо нічого такого я не бачила. Ще мені казали, що у цьому домі декілька років назад були пекарня та їдальня.

Roy

Цитата: Джел від 12.07.2013 17:48:28
Цитата: Synoptyk від 10.07.2013 17:50:23
Цитата: Roy від 10.07.2013 15:16:28
Дякую за матеріал.
Можна про підвал детальніше?  ;)
Приєднуюсь.
Якщо не складно...можна трохи історії? Коли був заснований завод і зокрема яку продукцію він випускав?

Обозний завод у Ралівці виробляв вози для коней. Про його історію мені практично нічого не відомо. А от маєток, що біля заводу, належав Баранецькому, сам будинок десь з кінця 19 століття і побудований з місцевої цегли, тобто ралівської. На тому ж місці у 1348 році стояв ще типу якийсь маєток, який скоріш за все належав родині Баранецьких, зараз вони поховані або в самбірському, або у ралівському костелі. Кажуть, що у підвалі цього маєтку колись були підземні ходи аж до Перемишля. Сам підвал досить великий, можливо ті підземні ходи були колись засипані, бо нічого такого я не бачила. Ще мені казали, що у цьому домі декілька років назад були пекарня та їдальня.

Дякую за інформацію! Будемо в тих краях, обов'язково навідаємося.
Meine Ehre heißt Treue

Олесь

Проходив мимо, та й заглянув.


Повна руїна, адмінбудівля.






В одній із кімнат місцева дітвора обладналась.


Невеличке бомбосховище біля адмінбудівлі на дві кімнатки.










Колись тут виготовляли вози, матеріал брали з сусіднього ралівського лісу. В ньому багато грабів, в'язів, буків. Згодом використовували цехи як меблевий комбінат. Ніхто будівлі не ремонтував, працював комбінат, допоки будівлі не почали обвалюватись..
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

226 Гості, 0 Користувачів