Окам'янілості

Автор Stinger, 03.08.2013 02:13:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Чи знаходив хтось якісь цікаві древні окам'янілості? Окам'янілі дерева, морські тварини чи кістки динозаврів?

Мені от попалися недавно пару шматків окам'янілого дерева









а також древній кальмар белемніт, як виявилось, вони в нас часто зустрічаються  :)






YserL

В мене на селі 50 кг окамяніле дерево.
Велика така брила.

yar-79

В нас на окружній біля Полтви є місце де тих кальмарів можна мішками збирати.Ми там колись з Ройком копали...

Drusja

Дружина знайшла по ходу геологічної практики - скам'янілу рибину та багацько інших цікавих речей. Якщо не забуду то пофоткаю і завтра викладу.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

А в мене є кварц із багато тисячною блохою всередині))

Stinger

Кварц? Може бурштин?

YserL

Цитата: stinger від 05.08.2013 14:27:27
Кварц? Може бурштин?
Кварц, міцніший ніж скло. Сфоткаю викладу. В ньому або дуде маленька блоха, або спора якоїсь рослини.

YserL

Цитата: YserL від 05.08.2013 14:42:23
Кварц, міцніший ніж скло. Сфоткаю викладу. В ньому або дуде маленька блоха, або спора якоїсь рослини.











dex

В кварці не може бути органічних вкраплень так як він утворюється на великих глибинах і при високих температурах(самий низькотемпературний 450 С.)

YserL

Цитата: dex від 06.08.2013 18:37:01
В кварці не може бути органічних вкраплень так як він утворюється на великих глибинах і при високих температурах(самий низькотемпературний 450 С.)
Був на глибині 2 метрів у с. Базальтове над карєром, як тітка геолог казала, що він утворюється у лінзах і в них росте нашаруванням. Попробую під мікроскопом роздивитися вкраплення.

Alter

ЦитуватиУнікальний артефакт виявили під час археологічних робіт у центрі міста на глибині п'ять з половиною метрів у дерев'яному водозбірнику, який датують 14-16 століттям.
Що за орнамент виконаний на писанці, археологи не знають, радитимуться з професійними писанкарями.

http://tsn.ua/video/video-novini/znaydena-u-lvovi-500-richna-pisanka-mozhe-buti-naystarishoyu-v-ukrayini.html
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

не факт що їй 500 років, в нас журналюжки падкі на сенсації, а археолухи люблять лапшу вішати

GreenLION

Цитата: YserL від 05.08.2013 14:42:23
Кварц, міцніший ніж скло. Сфоткаю викладу. В ньому або дуде маленька блоха, або спора якоїсь рослини.

Яко географ і людина, що цікавиться мінералогією не уявляю як в кварці може бути органіка... Може то рутил, або вкраплення якого іншого мінералу?
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

GreenLION

YserL, ти сам знайшов той кварц в кар'єрі? Бо це не просто кварц, а цікавий уламок гірського кришталю!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

YserL

Цитата: GreenLION від 09.08.2013 00:37:14
YserL, ти сам знайшов той кварц в кар'єрі? Бо це не просто кварц, а цікавий уламок гірського кришталю!
так, сам, десь штуки 4 мають бути.
Знайдено тут: https://plus.google.com/photos/109347027928302734826/albums/5480435505084868817

Agvares

Дякуючи Панові Roy? потрапив я на місце з белемнітами вище описане Паном Yar-79 ,кількість справді вражаэ за 1 годину було зібрано близько 100 фрагментів белемнітів :) :)

YserL

Цитата: YserL від 03.08.2013 11:25:55
В мене на селі 50 кг окамяніле дерево.
Велика така брила.
Великої брили вже немає, є тільки кусочок від неї:


Також в наявності є стовбур скамянілий довжиною 2 метри, до продажу, самовивіз з Рівного.

271 Гості, 0 Користувачів