Вибір рюкзака для походів на 75-85л.

Автор Legolas, 04.08.2013 23:35:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Legolas

Дописувач я рідкий, але читаю вас часто і сподіваюсь на фахову допомогу у виборі станкового рюкзака на 75-85л. Бюджет до 1300грн. Звісно буду радий, якщо ціна буде ще нижчою. Дякую за увагу.  :)

:-)

Дойтер не бери. У мене навіть підседільна сумочка порвалася на днях, за кілька місяців. Рюкзаки рвалися вже давно, в колєг, відремонтувати проблематично, відразу в утиль. Та й незручні вони мені були на спині. Терру теж не бери.
Фйорд Нансен в колєг, наче задоволені, але вони достатньо нєжні користувачі (кілька років тому в іншого колєги 2 лямки відразу вирвалися, тому вважаю на них).

Сам користую вже років 5 Neve Caravan 90. Рюкзак разок незначно і некритично порвався через мій максималізьм, але відрихтований і наразі має репутаці невбиваємого, активно бере участь в поїздках маршрутками, поїздами, авто, ровером. Але технології спинки минулого століття. Колєги свого часу юзали їхнього 75 л Експерта - колись були задоволені, зараз хз, платоспроможність у них в рази виросла.  ;)

Татонку (юзаю наразі їхню дорожню сумку, загалом норм, хоча свого часу пластикова каністра поралася в лайно) якось один житель Молдови в Одесі мені втирав що вона його сама несе. Фауде глянь. Але вони мабуть в бюджет не вписуються.
Також  цікаво виглядає продукція української кантори RedPoint. Напевне братиму щось у них, кажуть якість далеко не террівська, і все ок. Написав їм щодо розробки спальника (командор мене свого часу проігнорив), чекаю.

А загалом зайди на Городоцьку 73, і попроси щоб Олена допомогла із вибором рюкзака. Кажи що :-) порадив.
Декольтем своїм мене манила.

Legolas

Цитата: :-) від 05.08.2013 08:16:10
Дойтер не бери. У мене навіть підседільна сумочка порвалася на днях, за кілька місяців. Рюкзаки рвалися вже давно, в колєг, відремонтувати проблематично, відразу в утиль. Та й незручні вони мені були на спині. Терру теж не бери.
Фйорд Нансен в колєг, наче задоволені, але вони достатньо нєжні користувачі (кілька років тому в іншого колєги 2 лямки відразу вирвалися, тому вважаю на них).

Сам користую вже років 5 Neve Caravan 90. Рюкзак разок незначно і некритично порвався через мій максималізьм, але відрихтований і наразі має репутаці невбиваємого, активно бере участь в поїздках маршрутками, поїздами, авто, ровером. Але технології спинки минулого століття. Колєги свого часу юзали їхнього 75 л Експерта - колись були задоволені, зараз хз, платоспроможність у них в рази виросла.  ;)

Татонку (юзаю наразі їхню дорожню сумку, загалом норм, хоча свого часу пластикова каністра поралася в лайно) якось один житель Молдови в Одесі мені втирав що вона його сама несе. Фауде глянь. Але вони мабуть в бюджет не вписуються.
Також  цікаво виглядає продукція української кантори RedPoint. Напевне братиму щось у них, кажуть якість далеко не террівська, і все ок. Написав їм щодо розробки спальника (командор мене свого часу проігнорив), чекаю.

А загалом зайди на Городоцьку 73, і попроси щоб Олена допомогла із вибором рюкзака. Кажи що :-) порадив.
Дякую за  цікаву відповідь :)
Якщо чесно, я спершу думав купляти терівський Vertex 80л, але примірявши його на спину я зрозумів, що ляпки надто сковують рухи моїх плечей та рук, хоч їхню спину мені дуже хвалили. Після цього зупинився на, знову ж таки  терівському, Trial  75. Але тепер Ви мені рекомендуєте утриматись від подібного вибору, отже я знову не знаю, що купляти.
Стосовно RedPoint Terrain 75л, я також до нього придивлявся, але мене насторожують тоненькі лямки та не надто продумана спина. Також серед мінусів, особисто для мене, це надто "іграшковий" дизайн та непрактична тканина, адже відгуки говорять, що вона швидко набуває поношеного вигляду та на ній помітний бруд більше чим би хотілось цього. 
Буду радий, якщо Ви прокоментуєте вище написаний мною текст.
П.С. На жаль, я ще не в змозі ставити "+" на цьому форумі.  :)

:-)

Кароч почитав я про цей редпоінт - кажуть що баги пофіксять, але то думаю ще не скоро. Наразі той великий не беріть. Хоча за ті гроші...
Ще от в співробітника Трамп  - каже що норм, але сильно по горах не бігає, хіба фестивалі. Каже лямка надірвалася. http://tramp.in.ua/index.php?page=products&product=34461#nul Хоча гроші і колір радують.

Вертекс буде ніяким, та й бютжет не той, а от Тріал 75 так нічьо виглядає, якби не терра то і собі б взяв. І спинка цікаво виглядає. Негатив терри в поганих матеріалах і передеранні моделей із дойтера. Матеріали гірші, навантаження ті ж, рвалися на раз. Зараз кажуть краще, але мене навіть візуально дратують, та й як тряпки виглядають за кілька використань. Тому все субєктивно)

От отримав 2 фапальних відгуки про Фйордівські Гімалаї, у людей проблеми із навігацією постійні, тому вони знають що таке довго не знімати рюкзака. ;D І їм можна вірити.
А ще є також український бренд Турбат, то наче люди з Горганів його проектили, але та оливкова тканина яку вони використовують як на мене дуже дешево виглядає і взагалі якась неприємна.

Але таки краще зайдіть де писав, Альона загалом норм радить, у неї є і дешеві але якісні трампи (загалом норм кантора, є вдалі моделі, і за невеликі гроші).

О, і ще, ледь не забув - гляньте на Трімм - хороша якість. Знайомий правда якось жалівся що він має не надто жорстку спинку для нього, тому продавав. Але той хлопака хардкоровий, може Вам спинка підходитиме.
Декольтем своїм мене манила.

Le-i-3o

Цитата: :-) від 05.08.2013 08:16:10
Дойтер не бери. У мене навіть підседільна сумочка порвалася на днях, за кілька місяців. Рюкзаки рвалися вже давно, в колєг, відремонтувати проблематично, відразу в утиль. Та й незручні вони мені були на спині.

А можна поцікавить як це дойтер може бути незручним на спині? Цікаво просто як саме. І Чи ще хтось може поділитись таким висловлюванням?

Для прикладу випробовував на собі Deuter Aircontact 65+10, нагрузи його щоч камінням і не відчуєш ні одного кілограма на спині.

З досвіду колег, 20 днів Криму в березні дойтер вів себе як частина тіла)

До слова: якщо є бажаючі то можна придбати вищезгадану модель за гарною ціною.
Він копав, і ти копай!!!

Legolas

Цитата: :-) від 05.08.2013 16:24:34
Кароч почитав я про цей редпоінт - кажуть що баги пофіксять, але то думаю ще не скоро. Наразі той великий не беріть. Хоча за ті гроші...
Ще от в співробітника Трамп  - каже що норм, але сильно по горах не бігає, хіба фестивалі. Каже лямка надірвалася. http://tramp.in.ua/index.php?page=products&product=34461#nul Хоча гроші і колір радують.

Вертекс буде ніяким, та й бютжет не той, а от Тріал 75 так нічьо виглядає, якби не терра то і собі б взяв. І спинка цікаво виглядає. Негатив терри в поганих матеріалах і передеранні моделей із дойтера. Матеріали гірші, навантаження ті ж, рвалися на раз. Зараз кажуть краще, але мене навіть візуально дратують, та й як тряпки виглядають за кілька використань. Тому все субєктивно)

От отримав 2 фапальних відгуки про Фйордівські Гімалаї, у людей проблеми із навігацією постійні, тому вони знають що таке довго не знімати рюкзака. ;D І їм можна вірити.
А ще є також український бренд Турбат, то наче люди з Горганів його проектили, але та оливкова тканина яку вони використовують як на мене дуже дешево виглядає і взагалі якась неприємна.

Але таки краще зайдіть де писав, Альона загалом норм радить, у неї є і дешеві але якісні трампи (загалом норм кантора, є вдалі моделі, і за невеликі гроші).

О, і ще, ледь не забув - гляньте на Трімм - хороша якість. Знайомий правда якось жалівся що він має не надто жорстку спинку для нього, тому продавав. Але той хлопака хардкоровий, може Вам спинка підходитиме.
Fjord Nansen Himalaya 70+10 виглядає доволі цікаво, але в будь-якому разі треба міряти перед покупкою.
А ще доволі привабливо виглядає Neve Caravan 90. Хоч кажуть, що за часів коли вони носили назву командор - і товари краще були. Що мені в ньому приваблює, так це матеріал CORDURA 1000D.
Але серед мінусів, наскільки я розумів, це гірша спина порівняно із терівськими спинами.
Хоч літраж трішки виходить за рамки, які мені потрібні, але менша вага цей критерій компенсує.
Цитата: Le-i-3o від 05.08.2013 17:04:22
Цитата: :-) від 05.08.2013 08:16:10
Дойтер не бери. У мене навіть підседільна сумочка порвалася на днях, за кілька місяців. Рюкзаки рвалися вже давно, в колєг, відремонтувати проблематично, відразу в утиль. Та й незручні вони мені були на спині.
До слова: якщо є бажаючі то можна придбати вищезгадану модель за гарною ціною.
Вживану чи нову? І яка буде ціна?
:)

Roy

 - "В тебе рюкзак чи Дойтер?"  ;) - колись так казали.

Зважаючи, що останніми роками вищезгадану продукцію шють хз де,  якість може "плавати".

Доволі активно користуюсь ось цим - Deuter ACT Trail 32


Претензій немає жодних, як по зручності так і по зносостійкості.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Цитата: Legolas від 05.08.2013 18:25:41

Вживану чи нову? І яка буде ціна?
:)

Відписав в приват
Він копав, і ти копай!!!

Alter

   Підгугли трішки по матеріалах рюкзаків, а потім вибирай те, що найкраще на хребті з повним навантаженням сидить. Я для таких цілей свого молодшого брата (40 кг) брав із собою - ото продавці були в шоці, коли в ще некуплений рюкзак запихають малого пацана і грузять на спину :)
   Метод вар'ятський, та і не зовсім наближений до бойових умов, адже розміщення ваги на практиці буде іншим, але це дасть змогу провірити навантаження на плечі та пояс безпосередньо в магазині і не йобкати від натертого банкою тушонки копчика на вилазці.

Так що я б радив наступний алгоритм підбору: матеріали-модель-перевірка зручності-всякі навороти типу кріплень мамби(ака медуза).

Я б звернув увагу на Caravan 90 - кордура, дюраль по хребті, непогана система розгрузки. З мірусів (чисто моя думка) замало бокових кріплень.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Legolas

Хотів би ще дізнатись вашу думку про цей рюкзак:


http://hotline.ua/sport-ryukzaki/pinguin_explorer_75/

Цитата: Alter від 08.08.2013 23:42:25
  Я б звернув увагу на Caravan 90 - кордура, дюраль по хребті, непогана система розгрузки. З мірусів (чисто моя думка) замало бокових кріплень.


Думаєште спина буде краща у Пінгвіна чи Каравана?

Alter

Незнаю, саме з пінгвіном не бігав. Але ніхто не мішає тобі навантажити в магазині і то і то)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Caesar

Мав Tramp турист 90 - робоча коняка, дуже дешевий, пошитий доволі якісно, проте я не можу сказати, що спинка приносила задоволення. Повно стяжок і так далі. Рюкзак має свої + але якщо хочеш ходити, а не лише для 1 походу в гори і на фести то не бери його. Докладись і візьми, що дорожче.
Далі, наші Тери, як попадеш маю безліч знайомих, що юзає їх і задоволені. Їх не можна категорично мішати з гімном.
Взяв собі зараз Дойтер і дуже радий з того. Лекгий, міцний, місткий приємна спинка і взагалі все гуд. Згадана вище модель вартує  (Deuter Aircontact Pro 60+15) 1050-1150 грн.  і є в нас у Львові.
Якщо є гроші і потреба бери Татонку.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Le-i-3o

Цитата: Цезар від 09.08.2013 09:17:56

Взяв собі зараз Дойтер і дуже радий з того. Лекгий, міцний, місткий приємна спинка і взагалі все гуд. Згадана вище модель вартує  (Deuter Aircontact Pro 60+15) 1050-1150 грн.  і є в нас у Львові.


За такі гроші це китай, оригінальний дорожчий. Є досвід у знайомих що китаєць розлізся і гроші пішли намарно, дощ+хороше навантаження зробили своє.
Дуже шкода було грошей.
Висновок: за існуючих прецендентів краще брати оригінал, а не надієтись на те що буде служити. Хоча раз на раз не припадає:)
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Цитата: Le-i-3o від 09.08.2013 11:03:18
Цитата: Цезар від 09.08.2013 09:17:56

Взяв собі зараз Дойтер і дуже радий з того. Лекгий, міцний, місткий приємна спинка і взагалі все гуд. Згадана вище модель вартує  (Deuter Aircontact Pro 60+15) 1050-1150 грн.  і є в нас у Львові.


За такі гроші це китай, оригінальний дорожчий. Є досвід у знайомих що китаєць розлізся і гроші пішли намарно, дощ+хороше навантаження зробили своє.
Дуже шкода було грошей.
Висновок: за існуючих прецендентів краще брати оригінал, а не надієтись на те що буде служити. Хоча раз на раз не припадає:)

Дійсно, ціна дивна. Мої 32 літри штукарік вартують...
Meine Ehre heißt Treue

GreenLION

Цитата: Legolas від 09.08.2013 02:36:24
Хотів би ще дізнатись вашу думку про цей рюкзак:


http://hotline.ua/sport-ryukzaki/pinguin_explorer_75/


Таких пінгвінів як на фото вже не роблять. В них помінявся модельний ряд, і тепер Рюкзак Pinguin Explorer 75 виглядає так:
http://www.robinzon-ua.com.ua/ukr/catalog/backpacks/explorer75/
В мене такий.
"Твердий" середнячок в своїй родині. В ньому намагалися поєднати краще від інших наплічників за помірну ціну, ІМХО вийшло не погано. Звичайно його не порівняти з Дойтерами, Мілетами, Татонками, Салєвами, Оспреями - це все класом вище, і якщо є фінансова можливість їх взяти, то бери.
Я своїм пінгвіном повністю задоволений. З незначних мінусів верхні стяжки на лямках закріплені не достатньо жорстко, ну і спина не дойтерівська ;), хоча цілком нормальна...

Ще порада, варто визначитись для яких потреб потрібен наплічник - штурмовий, альпінізм, трекінг тощо, оскільки вони дещо відрізняються по функціоналу.

Також, рекомендую звернути увагу на Турбати, вони нові багато відгуків немає, але виглядають симпатично.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Legolas

Цитата: GreenLION від 09.08.2013 14:51:37
Цитата: Legolas від 09.08.2013 02:36:24
Хотів би ще дізнатись вашу думку про цей рюкзак:


http://hotline.ua/sport-ryukzaki/pinguin_explorer_75/


Таких пінгвінів як на фото вже не роблять. В них помінявся модельний ряд, і тепер Рюкзак Pinguin Explorer 75 виглядає так:
http://www.robinzon-ua.com.ua/ukr/catalog/backpacks/explorer75/
В мене такий.
"Твердий" середнячок в своїй родині. В ньому намагалися поєднати краще від інших наплічників за помірну ціну, ІМХО вийшло не погано. Звичайно його не порівняти з Дойтерами, Мілетами, Татонками, Салєвами, Оспреями - це все класом вище, і якщо є фінансова можливість їх взяти, то бери.
Я своїм пінгвіном повністю задоволений. З незначних мінусів верхні стяжки на лямках закріплені не достатньо жорстко, ну і спина не дойтерівська ;), хоча цілком нормальна...

Ще порада, варто визначитись для яких потреб потрібен наплічник - штурмовий, альпінізм, трекінг тощо, оскільки вони дещо відрізняються по функціоналу.

Також, рекомендую звернути увагу на Турбати, вони нові багато відгуків немає, але виглядають симпатично.
Призначення - трекінг + 1-2 рази в рік поїхати на фест.
А якщо порівнювати спину Пінгвіна із Командором, ТероюІнкогнітою, Трампом?
Я б залюбки іх всіх навантажив та поміряв, але знайти магазин де б були вони всі доволі важко, принаймні я не знайшов. Особливо Командорів - їх наче взагалі немає.

GreenLION

Цитата: Legolas від 09.08.2013 15:06:08
Призначення - трекінг + 1-2 рази в рік поїхати на фест.
А якщо порівнювати спину Пінгвіна із Командором, ТероюІнкогнітою, Трампом?
Я б залюбки іх всіх навантажив та поміряв, але знайти магазин де б були вони всі доволі важко, принаймні я не знайшов. Особливо Командорів - їх наче взагалі немає.

В Робіні є Пінгвіни, Терри і Неве (Командори). Кожен треба міряти гружений на свою фігуру... А так, в дорощих Терр можливо спина і краща...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

explorer

Раджу звернути увагу ще на найдешевші Татонки. Хоч порухати вживу. Літраж татонки 60 часто в реальності відповідає більшим літрам інших виробників. А от якість та міцність, як на мене, дуже пристойна. Сам останні роки ходжу з татонкою і дуже задоволений. Загалом мав і китайський 100л (справді зносився), і український тревел екстрім, і є ще досвід юзання чужих таплечників Дойтер (наворочено але якось ненадійно) і Капрікорн (імхо: дуже аскетична штука, але працює).

Олежко

Повертючись до теми про вибір наплічника. Наразі вагаюся між двома моделями: Fjord Nansen Himil 60+10 та Sapsan 60+20. Отже, бюджет до 2.700 гривень, наплічник для походів до 6 днів. Сам я досить таки "дрібний" -- зріст 165, вага 57. Дякую за поради.

Lesyk

Цитата: Олежко від 06.11.2016 15:43:34
Повертючись до теми про вибір наплічника. Наразі вагаюся між двома моделями: Fjord Nansen Himil 60+10 та Sapsan 60+20. Отже, бюджет до 2.700 гривень, наплічник для походів до 6 днів. Сам я досить таки "дрібний" -- зріст 165, вага 57. Дякую за поради.

І для чого тобі 70-80л на 6 днів?
Я в 45л пакувався і на 2 тижні, лол.

220 Гості, 0 Користувачів