Одноденний похід на Яйко Ілемське з Миндунка

Автор Golem, 27.08.2013 12:38:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Цитата: Golem від 22.12.2018 12:55:26
Автору великий респект за опис! З Вашого дозволу я переніс точні координати в спеціальний розділ для Своїх. Шоб літак не розтягали металхантери на алюмінь

Можливо Ви ще знаєте як знайти Ю-88 коло Яйка? Плануємо 2019року йти його туди шукати. Використати Дрон шоб захопити більшу площу

+2 на пошуки Юнкерса, пізніше пошукаю координати в закритій групі на фейсбуці, про той Юнкерс я чув ще на початку двотисячних від хлопців з авіамодельного гуртка, в них там був маленький музейчик і були там серед експонатів крісло пілота і частина двигуна від того Ю-88, а в головуючого того клубу була запальничка з орлом з того літака, він нею дуже тішився, казав що особисто її там відкопав

Molodchik

Привіт. А чи є у когось інформація за яких обставин розбився Ju-88?  До якої частини належав, і т.д.

Знайшов фото уламків:
https://victour.io.ua/album752777

І ще цікава карта від того ж пана:
https://io.ua/35683022p

Golem

Цитата: akve від 14.11.2018 10:26:37
Аршиця і де Ю88 (Яйко) то різні місця) деталі на стежці- тому що так поклали для фото можливо . На рахунок що вже нічого там немає- сумнівно, є деталі яки понад 50-100 кг важать , кому потрібно їх зносити  та і цінності великої немає

Звичайно! Це різні точки, хребет і гора. Обходив їх неодноразово. Просто тут народу багато і в кожного свої дописи. Тому троха бардак. Соррі.

Одним словом буде тепло - плануємо всі туди з наметами! Завдяки akve  ккординати вже є ;)

Орієнтовно пропоную 1 травня або Зелені Свята. Хто створить тему в плани?
Дігери всіх країн єднайтеся!

akve

Якраз по цьому літаку координати не точні (щоб металхантери не розібрали), а +- 2 км , як будете їхати дам вам справжні (єгерь обіцяв поділитися , як не він - то є ще один ) .

Golem

Цитата: akve від 04.01.2019 19:35:41
Якраз по цьому літаку координати не точні (щоб металхантери не розібрали), а +- 2 км , як будете їхати дам вам справжні (єгерь обіцяв поділитися , як не він - то є ще один ) .

Дякую що попередили! Обовязково задзвонимо і запросимо Вас на вилазку!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

нєнє, на пєрвомай в Горганах ше досить сніжно буває, дрібні деталі можуть бути приховані під ним.
+ я на Кордоні зазвичай, а можу довезти значну кількість люду.

А чо, власне, на празніки? в пн по робіті виїхали, розтаборились, зраня встали і згрубша півтора дні маєм в любому випадку. 

Golem

Цитата: Khimik від 05.01.2019 16:36:42
нєнє, на пєрвомай в Горганах ше досить сніжно буває, дрібні деталі можуть бути приховані під ним.
+ я на Кордоні зазвичай, а можу довезти значну кількість люду.

А чо, власне, на празніки? в пн по робіті виїхали, розтаборились, зраня встали і згрубша півтора дні маєм в любому випадку.

Я за! Давай тоді або на кінець травня або на зелені Свята 17 червня. Тоді три дні вихідних виходить. Зможемо і на Аршицю і на Яйко сходити. Створиш попередню тему в планах шоб не забулося?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Похід успішно відбувся. літак знайшли! Додаю сюди лінк на звіт щоб потім легше було знайти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Кілька свіжих фоток з мого недавнього походу на Яйко з Мислівки через полонину Мшану. Ходив разом з мамою, яка порівняно недавно відкрила для себе гори і тепер бігає по них так, що я ледве встигаю  8) Машину лишили на краю села і в спокійному темпі справилися туди-назад до темряви. Находили трохи менше 30 км та 1 км набору висоти.
Взагалі навіть досить посереднім позашляховиком можна доїхати попри потік Правич аж до початку крутого підйому на полонину Мшану. Місця там спокійні, людей по дорозі майже не зустріли. Вода на маршруті теж є практично всюди, останнє джерело вже перед самим хребтом.

Полонина Мшана, тут є гарне місце для ночівлі.




Напис маркером на інформаційному плакаті в лісі: "До Яйка реально 1,5 км!". Ставлю "+1" до цих слів)



Кінець стрімкого підйому, ми на хребті і вершина Яйка попереду.



Довколишні гори









А тут видно стіну дощу, яка суне просто на нас. Тому кидаємо прощальний погляд на хребет Аршиці та біжимо вниз, до смерічок, щоб не змокнути до нитки.



Рівненька Аршиця та Грофа (якщо не помиляюся) на горизонті.


Най жиє Гуцулія!

maxiWELL

Історія наче недосказана. Тема спуску нерозкрита. Потрапили під дощ, чи ні?
Срака байрака!

Bottlehunter

Цитата: maxiWELL від 11.07.2021 20:57:58
Історія наче недосказана. Тема спуску нерозкрита. Потрапили під дощ, чи ні?

Та спуск нецікавий був, тому й нерозкрита. Не змокли, сховалися від дощу під смерічками і пообідали. Одна з переваг ходіння в гори з мамою це те, що точно не лишишся голодним)))

З Яйка Ілемського до Мислівки можна повертатися іншою стежкою, ніж піднімався, через гори Горган Ілемський, Великий та Малий Пустошак. Це цікавіше, але і довше, години на півтори.

Ще був такий прикольний епізод. Спускаємося вниз, назустріч йдуть троє чуваків в дощовиках. Я кажу першому: "Привіт!", він у відповідь щось мурмоче під ніс. Повертаємо далі стежкою поміж жереп і за пару секунд за спиною чую як один з тої групи питається іншого: "Што он сказал?!"
Най жиє Гуцулія!

254 Гості, 0 Користувачів