Автор Тема: Одноденний похід на Яйко Ілемське з Миндунка  (Прочитано 10811 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Фото 2015 р.  -  думаю більша частина цих деталей вже пропала ((((

Ні, не пропали. Ці місця лише спеціальні таківо гуцули знають. Питалися недавно Худяка, казав шо не чув жеби металхантери їх найшли.
Розшарити F VK G+
курча

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 489
    • Перегляд профілю
Автору великий респект за опис! З Вашого дозволу я переніс точні координати в спеціальний розділ для Своїх. Шоб літак не розтягали металхантери на алюмінь

Можливо Ви ще знаєте як знайти Ю-88 коло Яйка? Плануємо 2019року йти його туди шукати. Використати Дрон шоб захопити більшу площу

+2 на пошуки Юнкерса, пізніше пошукаю координати в закритій групі на фейсбуці, про той Юнкерс я чув ще на початку двотисячних від хлопців з авіамодельного гуртка, в них там був маленький музейчик і були там серед експонатів крісло пілота і частина двигуна від того Ю-88, а в головуючого того клубу була запальничка з орлом з того літака, він нею дуже тішився, казав що особисто її там відкопав
Розшарити F VK G+

Molodchik

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
Привіт. А чи є у когось інформація за яких обставин розбився Ju-88?  До якої частини належав, і т.д.

Знайшов фото уламків:
https://victour.io.ua/album752777

І ще цікава карта від того ж пана:
https://io.ua/35683022p
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Аршиця і де Ю88 (Яйко) то різні місця) деталі на стежці- тому що так поклали для фото можливо . На рахунок що вже нічого там немає- сумнівно, є деталі яки понад 50-100 кг важать , кому потрібно їх зносити  та і цінності великої немає

Звичайно! Це різні точки, хребет і гора. Обходив їх неодноразово. Просто тут народу багато і в кожного свої дописи. Тому троха бардак. Соррі.

Одним словом буде тепло - плануємо всі туди з наметами! Завдяки akve  ккординати вже є ;)

Орієнтовно пропоную 1 травня або Зелені Свята. Хто створить тему в плани?
Розшарити F VK G+
курча

akve

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
Якраз по цьому літаку координати не точні (щоб металхантери не розібрали), а +- 2 км , як будете їхати дам вам справжні (єгерь обіцяв поділитися , як не він - то є ще один ) .
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Якраз по цьому літаку координати не точні (щоб металхантери не розібрали), а +- 2 км , як будете їхати дам вам справжні (єгерь обіцяв поділитися , як не він - то є ще один ) .

Дякую що попередили! Обовязково задзвонимо і запросимо Вас на вилазку!
Розшарити F VK G+
курча

Khimik

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
нєнє, на пєрвомай в Горганах ше досить сніжно буває, дрібні деталі можуть бути приховані під ним.
+ я на Кордоні зазвичай, а можу довезти значну кількість люду.

А чо, власне, на празніки? в пн по робіті виїхали, розтаборились, зраня встали і згрубша півтора дні маєм в любому випадку. 
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
нєнє, на пєрвомай в Горганах ше досить сніжно буває, дрібні деталі можуть бути приховані під ним.
+ я на Кордоні зазвичай, а можу довезти значну кількість люду.

А чо, власне, на празніки? в пн по робіті виїхали, розтаборились, зраня встали і згрубша півтора дні маєм в любому випадку.

Я за! Давай тоді або на кінець травня або на зелені Свята 17 червня. Тоді три дні вихідних виходить. Зможемо і на Аршицю і на Яйко сходити. Створиш попередню тему в планах шоб не забулося?
Розшарити F VK G+
курча