Захист органів дихання/очей

Автор YserL, 28.08.2013 14:47:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Працював у 3M респіраторі Aura 9312+, брав у DeWalt магазині за 26 грн. Дуже сподобався, окуляри не запотівають. Дихати легко, пилу не пропускає.
Різав болгаркою цемент, цеглу, штукатурку. Шліфовка акрилу. Пил при розведенні штукатурки, гіпсу, клею.
Все втримує.
Тестю думаю купити в подарунок 7500 3M або 6000 3M напівмаску.

Звісно найкрутіше панорамна маска, але тут жаба дає про себе знати(

Де можна з мінімальною націнкою купляти продукцію 3M?

Для захисту очей використовую:

SHELTER

Дуже зацікавила ота велика маска чи як там правильно,де можна придбати теке диво???
Прошу писати в приват))
дякую.
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

inkognito

Цитата: MAN_(SHELTER) від 02.01.2014 17:10:09
Дуже зацікавила ота велика маска чи як там правильно,де можна придбати теке диво???
Прошу писати в приват))
дякую.

Велику маску можна придбати в Інтернеті, спеціально для цього YserL навіть дописав як вона зветься.Але це лише для тих, хто читати вміє(хоче,може)
Resistance is futile

Caesar

Та за панораму жаба точно давить! Хоча якщо є потреба то, що поробиш. http://ukrprofzahyst.com.ua/uk/catalogue/96/maski-ta-napivmaski-3m-zi-zminnimi-filtrami
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

Помоєму найдешевше в Озоні.
Останні покупки:
Беруши противошумные 3M /1100/  1,68 грн.       
Защитные очки  7-031 A/F 27,50 грн.       

Респиратор 3М «9312», 24,60 грн.
Оплата по перерахунку, тобто ще комісія за оплату. В приваті вийшло десь 3 грн. Оплатив і поїхав забрав.

Якщо жаба давить брати 3М 6800 за 1300 грн

, то можна взяти ППМ-88 за 350 грн:



SHELTER

Цитата: YserL від 02.01.2014 18:48:00
Помоєму найдешевше в Озоні.
Останні покупки:
Беруши противошумные 3M /1100/  1,68 грн.       
Защитные очки  7-031 A/F 27,50 грн.       

Респиратор 3М «9312», 24,60 грн.
Оплата по перерахунку, тобто ще комісія за оплату. В приваті вийшло десь 3 грн. Оплатив і поїхав забрав.
ППМ 88
Дуже зацікавила...
Якщо в ній лазити по бамбарях чи наприклад Полтві то запах буде відчутно???
А якщо в бамбарі то чи велика вірогідність того що можна підхопити якусь заразу???

Якщо жаба давить брати 3М 6800 за 1300 грн

, то можна взяти ППМ-88 за 350 грн:

Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

:-)

Цитата: MAN_(SHELTER) від 07.01.2014 20:39:48
ППМ 88
Дуже зацікавила...
Якщо в ній лазити по бамбарях чи наприклад Полтві то запах буде відчутно???
А якщо в бамбарі то чи велика вірогідність того що можна підхопити якусь заразу???
Любий друже, який ще не осягнув усіх премудростей бб-коду, або просто з необережності зробив помилку, до цієї маски ще треба пригвинтити фільтр (її перевага в тому, що підходять "радянські", які дешевші і на довше вистачає, ніж "новомодніх", які розраховані на 1-ну зміну - 8 годин), який і визначає, що буде носу чути. Я для Полтви (не не пре мене аромат, тупе, неосвічене бидло, не розумію всіх тонкощів) використовував більш дешевий респіратор "Тополь", і фільтри до нього, відповідно до застосування (на фільтри є таблиці підбору). Використовував також для інших цілей, тому фільрів мав кілька. Недоліком було, що якось піднімаючись по скобах вверх в очі накапало трохи, чи то бризнуло. Окуляри не надто якісно тримаються із цим намордником. ППМ мабуть вирішить цю проблему, але сюди можуть додатися запотівання (не факт, що щільний орбюратор "всередині") та зайва вага, я вже не кажу що транспортувати складніше. В бомбосховищах як правило все ок, від радону так просто не врятуєшся, треба шланг на вулицю кидати і компресор, або бо без нього рухатися активно не надто виходить. В Полтві достатньо буде того що я користав, можна пошукати окуляри зручні. Брати забугорні засоби захисту не раджу, бо дорого - ресурс як для такого використання не оптимальний та ніжні вони досить.
Хоча ППМ-88 мабуть візьму й собі - треба часом вдома 8), маяч. Але тоді треба зхабарити коробку некористованих і сухих фільтрів десь.


Апдейт: Пост stinger'а нагадав мені чого я намордник для Полтви користував - у мене дещо нефеншуй із легенями і дихальною системою загалом, тому мусив вважити. Але потім ходив і без нього, норм було опісля. І так, із ним важко бігати. І спілкуватися.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Шось ви панове не тру дігери ;D В Полтву, в бомбік, з намордником. нашо? Шось я не пом"ятаю, щоби хтось з наших старожилів форуму, крім Смайла, колись використовував якісь засоби захисту для відвідувань об"єктів. Звісно це круто і "модно" ходити в наморднику, відчуваєш себе таким собі сталкером, але в більшості випадків він заважає і дуже швидко його здираєш з себе і кидаєш в рюкзак. Це такє моє особисте ІМХО, і можна мене не слухати :)

Roy

Поржав.
Це мені нагадало як я раз в в Полтву вирішив взяти "лєпєсток" з вугільним фільтром, типу, так, побавитись. То ж зарази повно...
Закінчилось тим, що зайшов в якусь бокову притоку і піднявся скобами до люка, а ж тут БАЦ!!! Крапля зі скоби в око впала... Я подумав, тоді, %лядь, от  %об жеш твою мать, якого ж %уя...Старався ж так!
І що Ви думаєте, через 2 дні температура 40 з плюсом..і сцикотно так. Повезло тоді, бушував тоді грип сильний. Таміфлю врятував.
От така історія.
Так що, що має статися, то станеться. Але пам'ятайте, ризики в Полтві, тобто в каналізації підхопити якусь заразу є набагато більші, ніж на поверхні любимої річки.
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Скільки років темі, фото з попереднійх дописів попробую відновити з бекапів google plus.

Отож пандемія короновірусу у світі, маски і респіратори проблематично купити не тільки в Україні, а й у інших країнах, все викупили.

Тому зробив невеликий екскурс у засоби захисту органів дихання.


79 Гості, 0 Користувачів