Прохання порадити місце в Карпатах

Автор ducke, 19.09.2013 15:19:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ducke

Всім доброго дня. Величезне прохання порадити місце для екстрималного походу в Карпати. Сценарій походу:посткатастрофічне виживання без наметів в зимових умовах Карпат. Необхідно залишки урбаністики (будинок, технічна споруда що покинута...) які знаходятся в капатському лісі (без людей поруч). Бажано з плечем переходу до 10 км. від ж.д. станціі. Дякую.

explorer

Сходіть на Кукул з Ворохти. Тільки не забувайте, що ті всі хати мають власників, для яких апокаліпсис ще не стався, і весною вони хочуть бачити ті хати цілими а не пущеними на дрова...  Це простий і безпечний маршрут, з казковими краєвидами в бонус.



Ще цікавий варіант Боржава, в залежності від стану снігу можна обмежитись хатками недалеко від Високого Верху, а якщо кількість снігу та спорядження\досвід дозволяє, то можна перейти на Іволово за г, Стій. Там матимите ціле маленьке "військове містечко" високо у горах, куди навіть туристи не дуже заходять.

Пошукай по слову Іволово на сайті. От наприклад трохи інформації є тут: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,450.msg2952.html#msg2952


А загалом під такі вимоги підпадає купа полонин з хатами та їх залишками, яких багато є.

Bottlehunter

 Маю питання: чи ходили Ви раніше взимку в Карпати?
Най жиє Гуцулія!

ducke

2 explorer: Дякую за відповідь. В колибки ми вже ходили в зимку- це занадто цивільно і справді вони мають господарів. А ось другий обьєкт набагато цікавіший, щось на зразок такого ми і шукаємо...
2 Bottlehunter: Так ходили, останній раз дві ночи провели в минулому грудні, на фото наш шелтер.

explorer

Цитата: ducke від 19.09.2013 16:16:38
2 explorer: Дякую за відповідь. В колибки ми вже ходили в зимку- це занадто цивільно і справді вони мають господарів. А ось другий обьєкт набагато цікавіший, щось на зразок такого ми і шукаємо...

якщо будете йти туди хребтом - вважайте на лавинонебепечні схили та карнизи на відрізку від Верху до Стоя. Також я в тому районі за Стоєм ледь не полетів по фірну, врятувала палиця, якою зарубався. Можливо варто розвідати завчасно маршрут знизу лісом (одну стежку з генштабівок в напрямку Вовчого ми перевіряли - її нема, я про це в ЖЖ писав, посилання є на форумі, туди точно не варто лізти), або йти до великого снігу.

Alter

2 Цезар. Так, хулєра, ми минулого року зимов і не поїхали тими снігами на Говерлу( Мо хтось би на цю зиму підзбирався?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Цитувати2 Bottlehunter: Так ходили, останній раз дві ночи провели в минулому грудні, на фото наш шелтер.

О, файно. Питав, щоб часом не послати в район Чорногори двох чуваків, які щойно закінчили 9 клас. Прошу поставитися до цього з розумінням.

Я підходящих місць (щоб були поруйновані будівлі) не знаю. Але знаю гарне місце, де є багато природніх каменюк з тріщинами між ними і маленькими печерками. Люди там мало ходять. Приблизно на карті: http://old.wikimapia.org/#lat=49.015699&lon=23.6373954&z=13&l=37&m=b

Крім того, ось тема на Експлорері, яка, можливо, буде цікава: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,2864.msg18694.html#msg18694
Най жиє Гуцулія!

ducke

2 Bottlehunter: Вирішили піти на це місце з печерками. Дякую за пораду. Я так зрозумів, що там щось як на цьому фото?
На війскову базу (думаю) треба буде слідуючим літом сходити провідати, а вже потім взимку лізти. Хоча місце шикарне звигляду.

269 Гості, 0 Користувачів