Кілька слів про Грузію. Обговорення

Автор Bottlehunter, 28.08.2013 23:01:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Roy

З поверненням! З нетерпінням чекатиму продовження!  ;)
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Картку Метроман привезли?

Якщо безконтакна, я колекціоную.
Маю вже Дубаї, Москва, Харків  :)

Bottlehunter

Так, картка метромані в Тбілісі безконтактна, нею можна розраховуватися крім метро також і в міських маршрутках та на канатній дорозі.
Най жиє Гуцулія!

goom

Цікавить бюджет поїздки, дорога проживання і сувеніри :)?

Bottlehunter

Цитата: goom від 30.08.2013 22:00:46
Цікавить бюджет поїздки, дорога проживання і сувеніри :)?

Бюджет: оскільки то була весільна поїздка, то загальну суму розголошувати не буду  :) Але якщо просто їздити по країні в пошуках пригод, вийде суттєво дешевше, ніж зависати на морі за рахунок вартості їжі, продуктів і транспорту.

Дорога: літаком з Києва до Тбілісі біля 3200 грн на двох туди і назад, до Батумі можна долетіти за 2500грн. Зі Львова рейсів наразі нема.

Житло: в Кобулеті від 50 грн з людини, Батумі трохи дорожче. Розваг там більше, проте море брудніше.

Сувеніри: ріжна дрібнота типу магнітів - від 7 грн., хороше вино - від 75 грн. Добрий коньяк вартує як добрий коньяк, тобто недешево. Ми купили собі грузинську глиняну посуду (кеці), в якій зазвичай готується м'ясо, картопля і т.ін. Маленька тарілка вартувала 10грн., велика - 50. Пізніше про це напишу.
Най жиє Гуцулія!

Roy

ЦитуватиСхожі грузинські пекарні з'явилися нещодавно і у Львові, тільки не знаю точного їх розташування.
Підскажу,  де у Львові така пекарня. Там можна спробувати справжню грузинську випічку - ось тут.

Всередині приміщення є піч незвичної форми, в якій все випікається і викладується на полиці. Довго випічка не залежується. Смачно і недорого.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиСхожі грузинські пекарні з'явилися нещодавно і у Львові, тільки не знаю точного їх розташування.

Ось тут, коло базару на Чорновола, 67. Просто у кіоску побудована туркменська (чи то ба вірменська) піч-тандир.
Resistance is futile

235 Гості, 0 Користувачів