Недобудований Завод Біля Запитова і Водосховище"Гамаліївка"(Львівське море)

Автор STALKER, 24.09.2013 23:43:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.


Прапор

Цей дестрой, частина, яка належить Митним складам. Завод там не передбачався, а котельня для певних будинків самого Запитова і складів, і ще якісь технічні приміщення.

linuxoid

Цитувати
Щодо цього, то я чув, що то скажений огірок, але зовсім в тому невпевнений.

Bottlehunter

ЦитуватиЩодо цього, то я чув, що то скажений огірок

:o Мені все-таки більше схоже на Несповнарозуму Гарбуз. Але в будь-якому випадку добре, що я того плоду не їв  ;D
Най жиє Гуцулія!

Блондинка в кедах

Цитата: Bottlehunter від 25.09.2013 10:34:25
ЦитуватиЩодо цього, то я чув, що то скажений огірок

:o Мені все-таки більше схоже на Несповнарозуму Гарбуз. Але в будь-якому випадку добре, що я того плоду не їв  ;D

Ця рослина дійсно називається Шелений огірок.
Добре, що ви її не пробували, оскільки вона є отруйна + володіє сильними проносними, сечогінними, і блювотними спецефектами. :)

Проте, незважаючи на отруйність, рослина є корисною. Настій трави і сік плодів застосовують при водянці, жовтяниці, малярії, ревматизмі, подагрі, невралгіях, геморої, а також як сильний проносний, сечогінний і протиглистний засіб.

YserL

+, в мене там є напевно ще город, завод залишки від нафтоперегонного заводу, давно там не був але вже багато вивезли з території. Зліва блище до лісу є озерце. Ліс прикольний. Справа далі колись планували зробити смітеперероблювалиний завод, навіть помоєму полігон підготували. який втигається в дренажну канаву від озера. Колись я в ній купався, глибиною була 1 метр і досить чиста. Колись навіть в Гамаліївському сховиші купався))) Земля чистий торф, за річкою у посуху горить. Молодці. Залізниця на луцьк цікава тим що в Запитові кінчається контактна мережа. Якщо від переїзду по трасі далі пройти біля 800 м починаються індустріалні території, крани, ангари і т.д.

sirk0

Цитата: Bottlehunter від 25.09.2013 10:34:25
ЦитуватиЩодо цього, то я чув, що то скажений огірок

:o Мені все-таки більше схоже на Несповнарозуму Гарбуз. Але в будь-якому випадку добре, що я того плоду не їв  ;D

Це Тладіанта Сумнівна http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D1%81%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F.
Безсумнівно її можна їсти  :)

inkognito

ЦитуватиДобре, що ви її не пробували, оскільки вона є отруйна + володіє сильними проносними, сечогінними, і блювотними спецефектами. :)

Хто сказав що не пробували? Ще як пробували - і ніц, жодних подібних ефектів не спостерігалось
(можливо, замало з'їли?). Окрім того, дуже смачна, солодка та свіжа. Сергій си навіть до хати бокс
цього щастя набрав.
Resistance is futile

Lesyk


Bottlehunter

Цитата: Lesyk від 25.09.2013 12:49:29
на верх трубочки хтось піднімався?

Я так і знав, що ти спитаєш :) До кінця ніхто. Скоби там ніби надійні. І всередині також можна піднятися, там теж є скоби.
Най жиє Гуцулія!

Lesyk


_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Golem

"Почалася прогулянка з маленького затору біля залізничного переїзду в Запитові. Його саме ремонтують і автомобілі рухаються тільки однією смугою, по черзі."

Рагульський переїзд. Його перманентно ремонтують починаючи з 2009 року. Два роки робили три метри залізничного переїзду, в результаті виклали його бруківкою. Весь цей час люди обїжджали його боком і витрачали по 20 хвилин часу. на Євро переїзд відкрили. Пройшло Євро, переїзд знову закритий. Що вони там роблять - неясно. Гроші напевно відмивають. Два тижні тому я бачив шо один робочий гордо малював паркан на переїзді. :)

Театр абсурду. Припускаю що працівниця переїзду пішла в декрет. Вуйки вирішили переїзд на цей час закрити шоб хтось інший не зайняв її місце. Ну і під шумок змінити кілька разів покриття дороги, перемалювати парканчик, все за державний кошт звісно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

225 Гості, 0 Користувачів