Експлорер-квест

Автор Alter, 25.09.2013 14:49:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Знаю що тема квестів для Львова не є нова штука, і все ж.

Вчора, повертаючись із роботи всякими локаціями типу "П'ятий парк" прийшла в голову думка про створення такого собі квесту для всіх бажаючих, але із нахилом до експлорингу (попередній досвід у дослідженні міста Лева, як ви уже зрозуміли, вітається).

Суть полягає в тому, же би якогось недільного чи не дуже ранку зібрати купку ентузіастів, що горять бажанням пошастати по різним цікавим закапелкам Львова, вручити їм в руки паршиво відксерені листочки формату А4, на яких буду вказане Щось (координати, підсказка, квадрат на карті, (карта як додаток (теж паршиво ксерена) і теде), і відправитись на пошук Чогось (МегоАртефакти, папірчик, який принести треба, абощо).

Вибір локацій для даного дійства є більш ніж широкий (невтомна праця львівського експлорер-панства не пропаде даром), на яких і будуть нагло, але не дуже (совість теж треба мати) будуть і заникані речі, які треба притаскати.

Суть затії полягає в:
-популяризації серед молоді рухання дупою по свіжому повітрі замість сидіння за компом ect;
-активному та нестандартному відпочинку тої ж таки молоді;
-поширення ідей експлоригу;
-і таке всяке.

Ідея сира, не нова, більшості напевне і не зовсім до вподоби, і все ж - хотілось би збирати докупи людей, які хочуть провести вихідні в такому собі експлорер-варіанті, полазити по заводам ,цехам, бомбікам і тому подібне. Тим більше що можна буде робити спеціалізвані "вилазки" - індастріал, культурний центр, зелені зони, екстримальні об'єкти.

Прошу висловити свою думку на рахунок цього дійства.

Наперед дякую!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

mitncik

"Dozor" хочеш свій оснувати?) Диви щоб потім не було пічально за те що всі можливі об'єкти де будуть "ігри" проходити не роздестроїли/засрали/спалили якісь мудаки. А в цілому цікаво, якби був у Львові може раз або два зіграв би.

Блондинка в кедах

Підтримую!!!!! і навіть готова допомогти в організації заходу.
У мене теж така ідея була, але сказали, що її не підтримають :( Я тому і не писала на загал.

Щоб не наносити кодів, можна, банально, просити учасників зробити фото на фоні локації.

mitncik

Цитата: Блондинка в кедах від 25.09.2013 15:54:28
Щоб не наносити кодів, можна, банально, просити учасників зробити фото на фоні локації.

Можна наносити коди спеціальним маркером який видно тільки при ультрафіолетовому світлі.

Roy

Хто буде(хоче) займатись організацією?   

Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Мені здається що нащі стандартні вилазки і так сповнені квестами по саме німагу, любе дослідження нового об'єкта часто несе дух авантюризму, хабар і артефакти теж присутні, до того ж кожна наша вилазка є з непрогнозованим сюжетом, а звідси винахідливість учасників та імпровізація, що імхо цікавіше наперед задуманого квеста...

Alter

Цитата: Roy від 25.09.2013 17:30:54
Хто буде(хоче) займатись організацією?

Ясно що +1.

ЦитуватиМені здається що нащі стандартні вилазки і так сповнені квестами по саме німагу...
Мова йде про те, щоби залучити не лише тру-експлорерів, яким вже все приїлось ,а людей, для яких подібне заняття буде в новинку. Ну і самим експлорерам інколи незле розворушитись.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Цитата: stinger від 26.09.2013 13:50:48
до того ж кожна наша вилазка є з непрогнозованим сюжетом, а звідси винахідливість учасників та імпровізація, що імхо цікавіше наперед задуманого квеста...
0.5/ 0.7.

+1 пабєгать/катнути ровером.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитата: :-) від 28.09.2013 10:54:20
0.5/ 0.7.

Ну то хіба було не більше ніж пальців однієї руки. Хіба ти згадав як грибочки збирав з нами під мостом у Новояворівську?  ;D
Зараз не так, хіба вже по привалі.

А так, я думку Стінгера повністю поділяю.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

http://vk.com/explorerquest

По-шустрому зашаманив групу на ВК. Нкидав туди фоток, як своїх, так і потирених із форуму, тож якщо що - кажіть.

ПЕС. Того диви що і вийде)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

mitncik

Цитата: Alter від 29.09.2013 18:05:37
По-шустрому зашаманив групу на ВК. Нкидав туди фоток, як своїх, так і потирених із форуму, тож якщо що - кажіть.
Тільки от я думаю, що логічніше було би не аби які фотки кидати, а суто тих локацій які планується використовувати в грі. Бо, наприклад, фотки з того ж самого ГГК, або з об'єктів інших міст і селищ будуть вводити людей в оману. Але це вже на власний розсуд.

269 Гості, 0 Користувачів